zašto telo mora biti slatko?

E a ja baš volim sirne namaze, više neg' eurokrem! :zaljubljena:

Zdenka :)

http://images.google.ba/imgres?imgu...v=/images?q=zdenka&um=1&hl=bs&sa=N&tbs=isch:1

Misim ovaj.....
zdenka.jpg
 
e sad, to sam gledao samo na televizoru, moram priznati da nisam probao, al me stvarno interesuje.
znate one pridigre, pa kad se curi na gole telo stave neke jagode, šlag, med i sve neke slatkoće? e, to mi nije jasno. je l moraju u tim prilikama da budu uvek neke slatke stvari? zašto, recimo, ne bi po curi mogli da se poslažu neki slani kanapei, žu-žu ili tako nešto?
mislim, je l bi se cura ljutila ako bih joj ja rekao da ne volim slatko?

.. ja sam đevojka za tebe . Pršut , ti i ja sunce moje .
 
e sad, to sam gledao samo na televizoru, moram priznati da nisam probao, al me stvarno interesuje.
znate one pridigre, pa kad se curi na gole telo stave neke jagode, šlag, med i sve neke slatkoće? e, to mi nije jasno. je l moraju u tim prilikama da budu uvek neke slatke stvari? zašto, recimo, ne bi po curi mogli da se poslažu neki slani kanapei, žu-žu ili tako nešto?
mislim, je l bi se cura ljutila ako bih joj ja rekao da ne volim slatko?

probaj i tursiju,malo da kisi:)
 
e sad, to sam gledao samo na televizoru, moram priznati da nisam probao, al me stvarno interesuje.
znate one pridigre, pa kad se curi na gole telo stave neke jagode, šlag, med i sve neke slatkoće? e, to mi nije jasno. je l moraju u tim prilikama da budu uvek neke slatke stvari? zašto, recimo, ne bi po curi mogli da se poslažu neki slani kanapei, žu-žu ili tako nešto?
mislim, je l bi se cura ljutila ako bih joj ja rekao da ne volim slatko?

uzmes cvaraka,slanine,leba i luka...i koju casicu rakijice...prostres krpu preko nje,zasednes malo da mezis,popijes po koju...uf,sto ce se naloziti...kasnije mozete da se gadjate sarmama...glava 10 poena,telo 5 poena...zabave lude...a zajedno mozete da inhalirate zaprsku...
 

Back
Top