Zasto svi muskarci misle samo na sex...

Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
Anonymous:
rado bi seks ufffffffffff

recimo da je ovo zensko. ali samo recimo mada sigurno nije :lol:
koji je hormnom odgovoran za ovakvo zensko ponashanje reci mi reci mi reci mi ...... :P

Mdaj Keeperu...zaista mi nije jasno kako ljudi nemaju pametnija posla pa pisu ovakve gluposti...
zašto bi bila glupost da neko oseća seksualnu želju?
 
Anonymous:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
Anonymous:
rado bi seks ufffffffffff

recimo da je ovo zensko. ali samo recimo mada sigurno nije :lol:
koji je hormnom odgovoran za ovakvo zensko ponashanje reci mi reci mi reci mi ...... :P

Mdaj Keeperu...zaista mi nije jasno kako ljudi nemaju pametnija posla pa pisu ovakve gluposti...
zašto bi bila glupost da neko oseća seksualnu želju?
a ti kao jedini ne osećaš je li? :wink:
 
Anonymous:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
Anonymous:
rado bi seks ufffffffffff

recimo da je ovo zensko. ali samo recimo mada sigurno nije :lol:
koji je hormnom odgovoran za ovakvo zensko ponashanje reci mi reci mi reci mi ...... :P

Mdaj Keeperu...zaista mi nije jasno kako ljudi nemaju pametnija posla pa pisu ovakve gluposti...
zašto bi bila glupost da neko oseća seksualnu želju?

al ne kontash .....onaj ko je to pisao je 99% sigurnosti osecao zelju da se zaje8ava s nekima.
 
Keeper:
Anonymous:
Bleak WinterFullMoon:
Keeper:
Anonymous:
rado bi seks ufffffffffff

recimo da je ovo zensko. ali samo recimo mada sigurno nije :lol:
koji je hormnom odgovoran za ovakvo zensko ponashanje reci mi reci mi reci mi ...... :P

Mdaj Keeperu...zaista mi nije jasno kako ljudi nemaju pametnija posla pa pisu ovakve gluposti...
zašto bi bila glupost da neko oseća seksualnu želju?

al ne kontash .....onaj ko je to pisao je 99% sigurnosti osecao zelju da se zaje8ava s nekima.
o j...baš si bezveze.zašto bi se zaj...ako je to osećao tad.tebi je čudno seks.uzbuđenje kod devojaka.znam dobro šta je osećao jer sam to napisala ja.šta je tu čudno što se devojka uzbudila? to ne mora odmah podrazumevati da se zaj...sa tobom.
 
Anonymous:
o j...baš si bezveze.zašto bi se zaj...ako je to osećao tad.tebi je čudno seks.uzbuđenje kod devojaka.znam dobro šta je osećao jer sam to napisala ja.šta je tu čudno što se devojka uzbudila? to ne mora odmah podrazumevati da se zaj...sa tobom.

da, bash mi je chudno uzbudjenje kod devojaka :-p nista cudnije nisam video :evil:

don't be worried 'bout me. znash dobro sta je osecao jer si to napisala ti? ........... znash li ti koji si pol uopste ili se tesko prilagodjavash na zensku ulogu na forumu? :P :P :P
 
Keeper:
Anonymous:
o j...baš si bezveze.zašto bi se zaj...ako je to osećao tad.tebi je čudno seks.uzbuđenje kod devojaka.znam dobro šta je osećao jer sam to napisala ja.šta je tu čudno što se devojka uzbudila? to ne mora odmah podrazumevati da se zaj...sa tobom.

da, bash mi je chudno uzbudjenje kod devojaka :-p nista cudnije nisam video :evil:

don't be worried 'bout me. znash dobro sta je osecao jer si to napisala ti? ........... znash li ti koji si pol uopste ili se tesko prilagodjavash na zensku ulogu na forumu? :P :P :P
he!he! nemam reći.kao mi ne smemo da pričamo o seksu. :?
 
pa ovim ribama koje su u fazonu nista pre braka je lose :mrgreen: ne brate dok sam sa ribom ja cu da mislim na pande u Kini

Jaaadne pandeee... :(

A realno, stvarno je glupo kad devojke ovako nešto misle.

Mene to nervira...a one uopste ne znaju na sta mi mislimo, nego videle neke stvarcice na filmovima pa kao "boo, misli samo na seeex" ...kad si peglu :roll:
 

Back
Top