Zasto su nase devojke odvratno arogantne

vidi, vidi kako mushkarci jedva dochekashe da pu-pu po zenama...
ako je to sve shto prisutni o nama znaju, onda i nije bitno shta oni misle...
svi imaju neko loshe iskustvo, ne morate da postanete toliko ogorcheni (neki chak pishu i svoje odgovore zatamljeim slovima... :roll: )...
shteta shto u nama trazite odgovor za sve vashe neuspehe...
 
clay_j:
vidi, vidi kako mushkarci jedva dochekashe da pu-pu po zenama...
ako je to sve shto prisutni o nama znaju, onda i nije bitno shta oni misle...
svi imaju neko loshe iskustvo, ne morate da postanete toliko ogorcheni (neki chak pishu i svoje odgovore zatamljeim slovima... :roll: )...
shteta shto u nama trazite odgovor za sve vashe neuspehe...

clay_j, ja ne gledam na situaciju tako...Misim, istina je da ima nekih koji bi okrivili samo zene za sve.Za odredjene medjuljudske odnose u ovoj nasoj drzavi nisu krive samo zene, nego i muskarci.Nazalost, takvih je mnogo i jako je tesko normalnoj osobi da naleti na normalnu devojku/momka.
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
Some things never change, kao ovaj forum npr i njegove teme :P
Eh, te zene... arogantne biovladarice i prozdiracice jadnih sirotih muskaraca 8)

Daj Jeky, ne zezaj se.
I sama znaš da je bolje nači uzrok neispoljavanju , nego tražiti krivca.
Ako uzrok obuhvati žene u nekoj tački , odmah pištite da ste opet okrivljene....
I to uglavnom pište one koje obično i imaju zašta da budu okrivljene (ne mogu ni same sa sobom....pa bi pojele sve oko sebe do same sebe....)
Ama na baš svaki razgovor o M-Ž odnosima ista ekipa odmah zapišti i okači etiketu....

A tebi bar mogu reći , iz zadnje rečenice , koju si rekla u ironiji stoji "jadnih sirotih muškaraca".
Ponovi je deset puta , i vrlo brzo ćeš i sama to prihvatiti. I onda očekujete da budete sretne sa muškarcem....

Da budete sretne sa nekim koga smatrate jadnim.Naravno sve su ku.rve samo moja nije , pa istom logikom svi su jadni , samo moj nije, ali to ne funkcioniše baš tako....Čuči taj crv i čeka....

Izvinjavam se svima koji su ovo morali da čitaju.
 
....uf, ni sa jednim tipom ovde se ne slazem... po vama sad bih trebala da podignem nos i okrenem drugi post... ne trpite tudje mishljenje u ovoj temi... svidja vam se samo vasha kuknjava...
Ali najzanimljivije mi je kako u zenama vidite samo loshe osobine! Da li je moguce da ne vidite dalje od toga? Kompleksni ste i vi koliko i mi, i razlikujemo se ako ne zbog drugih stvari onda zbog biologije... a to dalje podrazumeva niz osobina koje chovek na neki nachin na rodjenju sa polom dobije. Mushkarac je ugl praktichar, zena esteta... I mnogo toga drugog. Povrshna je vecina iznetih mishljenja, pa me ne tangira preterano da i menjam (vi kao da ste se reshili, mi rospije vi neshvaceni i ne prihvaceni od istih...)...
Hranite svoju ogorchenost, nemojte da menjate stav ka pozitivnijem, ma da...
 
Johnny[SM:
]TIKILI, izgleda da si ti jedina koja je procitala moj opsirni odgovor na celu ovu temu :) Ali sta sad.

Moram da kazem da se izrazito slazem sa Banshee....Tu je i ovaj...random_cloud ili kako li vec, on je rekao par pametnih stvari...

Tuzni_patak, elem, donekle si u pravu.Istina je da svi hoce da prime, ali da nece da daju...ali kao sto rekoh..donekle...Da se razumemo, ja odecu kupujem u kineskim prodavnicama...i na pijaci...ali kupujem i neke stvari koje su original.....Imam Nike kacket koji kosta 1070 dinara...imam patike koje su AND1 i kostaju 5000+ dinara...Pa cak imam par zaista lepih stvari koje su kupljene u Second Hand Shopu..Zasto je vazno to gde je sta kupljeno, dokle god je to nesto sa stilom i lepo izgleda?Mislim, za svaki dan ja ne brinem preterano o tome kako cu se obuci.Nekad malo losije, nekad malo bolje.A kada izlazim, obavezno se istusiram, operem zube, malo se namirisem i odaberem neke lepe stvari da ih obucem, da izgledam Ok.Ali niposto ne preterujem sa nalickavanjem, sredjivanjem, da oblacim samo skupe stvari...Ako imas smisla za stil, ti mozes da nadjes lepe stvari i u najgoroj kineskoj prodavnici.Samo se moras potruditi da je nadjes...Problem je sto neke devojke ocekuju bas ono sto sam naveo gore...da se momak nalickuje, sredjuje 3 sata kao i one, da se oblaci fancy, da sav svetluca i presijava se....Pravo je cudo jos kada i pored nabildovanih misica, gomile love i ovoga sto sam naveo, devojka jos trazi da je on sarmantan, pametan i duhovit..Tek tada, arogantna devojka ce zapoceti razgovor pristojno.A da ja pridjem nekoj takvoj devojci, ona bi me samo pogledala, a sredio sam se u nekoj normalnoj meri.Problem je sto mnogo momaka, a i mnogo devojaka ne daje nikakvu mogucnost onome ko mu/joj pridje da se iskaze...Nego odmah na osnovu toga da li je ta osoba normalno sredjena ili nalickana, i na osnovu izgleda zakljucuju da su oni "iznad te osobe" u slucaju da su oni nalickani, sredjeni, pripremljeni.A ko onda meni garantuje da su oni pametni kao i ja?Sta bi bilo da je obrnuta situacija?Ja sam tako, normalno obucen...pridje mi devojka koja je sva nalickana, ima odlicno telo, sredjena do bola, sija se...ja je pogledam...ona kaze dve tri reci kao pocetak koje ja ocenim kao jako jako glupe (jer sam ja pametan) i samo okrenem glavu....Pamet pre lepote...A ne lepota pre pameti...ali ni to ne bi bilo u redu.Tolerancija, pristojnost, prijatno ponasanje....Zasto je nekim ljudima problem da izraze samo malo drustvene kulture u medjuljudskim odnosima?Nikad nedju razumeti....

Lepo si rekao ako nisi nalickan otkace te na takav nacin da ti samo jos treba kesa da stavis na glavu, naravno ja im uvek kazem nesto da ih spustim na zemlju.

A veruj mi nigde na zapadu gde sam bio nisam doziveo da me devojka odbije na ruzan nacin, ili da me povredi ili da me ponizi da mi se smeje ceo kafic. Kad te devojka odbije odbije te ne nacin da to i ne osetis, da ti do znanja ali ne tako da te zajebava i ponizava.

Srpkinje imaju pato-psiholoski problem da traze savrsenstvo tj. nesto sto ne postoji. Tj neko savrsenstvo po njihovom modelu. Nabildovan, nalicka, da se sija pa onda jos da je obrazovan, duhovit, pametan...... kako takav muskarac ne postoji polako tonu u svoju priho patologiju koju onda moraju da lece arogancijom i povredjivanjem drugih.
 
Luciferko:
A veruj mi nigde na zapadu gde sam bio nisam doziveo da me devojka odbije na ruzan nacin, ili da me povredi ili da me ponizi da mi se smeje ceo kafic. Kad te devojka odbije odbije te ne nacin da to i ne osetis, da ti do znanja ali ne tako da te * i ponizava.

Srpkinje imaju pato-psiholoski problem da traze savrsenstvo tj. nesto sto ne postoji. Tj neko savrsenstvo po njihovom modelu. Nabildovan, nalicka, da se sija pa onda jos da je obrazovan, duhovit, pametan...... kako takav muskarac ne postoji polako tonu u svoju priho patologiju koju onda moraju da lece arogancijom i povredjivanjem drugih.

Zar je bitno kako te je devojka odbila? To sto su na Zapadu isfolirani i imaju unapred smisljenu pricu, a ovde ti kazu iskreno, ne vidim kao prednost.

Slazem se s nekim stvarima s tobom, ali zar ne mislis da i muskarci traze savrsenstvo? Svi mi trazimo ono sto je za nas savrseno, niko ne voli prosecnost, niti im je zanimljiva. To savrsenstvo nije za sve isto. I na kraju krajeva, bolje biti sam, nego biti s nekim cisto da bismo bili s nekim.

Ovakve teme su stvarno debilne(mozda zvuci arogantno ali moram da kazem).
 
Miss_Jo:
Luciferko:
A veruj mi nigde na zapadu gde sam bio nisam doziveo da me devojka odbije na ruzan nacin, ili da me povredi ili da me ponizi da mi se smeje ceo kafic. Kad te devojka odbije odbije te ne nacin da to i ne osetis, da ti do znanja ali ne tako da te * i ponizava.

Srpkinje imaju pato-psiholoski problem da traze savrsenstvo tj. nesto sto ne postoji. Tj neko savrsenstvo po njihovom modelu. Nabildovan, nalicka, da se sija pa onda jos da je obrazovan, duhovit, pametan...... kako takav muskarac ne postoji polako tonu u svoju priho patologiju koju onda moraju da lece arogancijom i povredjivanjem drugih.

Zar je bitno kako te je devojka odbila? To sto su na Zapadu isfolirani i imaju unapred smisljenu pricu, a ovde ti kazu iskreno, ne vidim kao prednost.

Slazem se s nekim stvarima s tobom, ali zar ne mislis da i muskarci traze savrsenstvo? Svi mi trazimo ono sto je za nas savrseno, niko ne voli prosecnost, niti im je zanimljiva. To savrsenstvo nije za sve isto. I na kraju krajeva, bolje biti sam, nego biti s nekim cisto da bismo bili s nekim.

Ovakve teme su stvarno debilne(mozda zvuci arogantno ali moram da kazem).

Pa ne mora bas da ti se smeje ceo kafic.

Ne niko nije savrsen i celog zivota svako ima neku svoju manu. Samo je problem u coveku da li ce to da shvati ili ne. Covek koji je celog zivota nezadovoljan nesrecan je. A nase devojke su bas zbog toga stalno nezadovoljne i nesrecne stalno im nesto fali, stalno pronalaze iglu u plastu sena. Stalno bi ovo moglo bolje. I tako celog zivota se dave u svom nezadovoljstvu sobom. A prikazuju ga ko nezadovoljstvo drugima.
 
pa luciferko,meni se cini da ti prilazis samo tim devojkama koje ce da te odbiju tako da ti se smeje ceo kafic cim ti imas tako negativna iskustva.mozda je problem i u tebi a ne samo u njima.trazi neku drugu sortu devojaka koje ne ponizavaju druge ljude,i sve ce mnogo bolje da prodje.sto si se samo za ove prve uhvatio,a?! :shock:
 
Zasto sam rekla da je ova tema debilna :?:
Pa mislim, razlika izmedju muskaraca i zena ima dosta, ali jedna od njih nije ta da zene traze savrsenstvo(pri tom ponavljam-za njih, znaci svako ima neki "spisak" osobina koje trazi kod suprotnog pola) a muskarci prvo sto im padne pod ruku(za nesto ozbiljnije). Zamisli se, kad pridjes devojci, da li je to neka s masnom kosom, pepeljarama od minus 10, tupavim izgledom lica, bez samopouzdanja i sl? Ne kazem, mozda se to nekome i svidja, ali uglavnom svi gledaju da startuju dobro odnegovanu devojku, koja prijatno izgleda blabla... Zene zele istog takvog da im pridje, tj.da mu pridju.
 
Tim takvim gadurama treba sipati pice po glavi kad pocnu da cede taj gnoj i ostale slicne stvari iz usta posto joj neko pridje i bude kulturan lepo vaspitan ne vredja ih i ne ugrozava .... bolje to nego nesto gore .... mada te obicno lose zavrse .... muz im je neki krimos koji ih tera na razne gadosti posle al posle je kasno i iskijaju one sve sto su bile skotovi ! :twisted:
 

Patak, lepo si rekao većinu stvari u prethodnom postu, ali moraš ti da brljaš naknadnom pameću, jače je od tebe.
U pravu je radndom za "male Miloševiće", odmah zamislim Silikonsku dolinu, ili Blaywatch, to je poligon za polusvet.
Ali, uvek je lepa, makar iz dosade ili znatiželje igra sa takvim cicama. Nije u pitanju nadmetanje, već zabava. Drugo, postoje devojke koje su se slučajno tu našle, pa samo treba razgrnuti šumu.
"Pobedite ih dobrotom" reče Noe :wink:
 
Miss_Jo:
Zar je bitno kako te je devojka odbila?

Naravno da je bitno. Arogantan i ponižavajuć način odaje nekulturu i komplekse, nesigurnost ili pak skroz nabildovan ego.
I ne radi se o ¨smišljenoj priči¨ za odbijanje, nego o taktičnom stavu koji muškarca neće poniziti i degradirati. Odaje stil i, bas suprotno od drčnog ponašanja novopečenih punoletnica iz Strahinjića Bana – superiornost.
 
Tommy_V:
Citam vase postove i pitam se da li mi zivimo na istoj planeti. Ja uvek i svima kojima se javim, ili makar kazem dobar dan, meni svi odgovore i pozdrave me. Mislim, ne umem da pridjem devojci danju a da joj ne kazem dobar dan. Ne izgledam nesto posebno, ali imam neke kvalitete koji kada dodju do izrazaja postajem jednostavno neodoljiv. radim normalan posao (trgovina oruzjem i drogom na veliko), ne vozim, volim vanilice i smatram da sam skroz prosecan decko sa svim svojim manama i kvalitetima.

Treba poznavati sebe i shodno tome prilagodjavati svoj "self-marketing", jer na kraju krajeva od toga SVE ZAVISI kako ces i koga upoznati. I naravno zavisi sve od situacije. Zbog prirode posla kojim se bavim, neki od mojih kvaliteta dolaze do izrazaja bas kada sam na poslu. I u tim situacijama, zene i devojke koje me ne primecuju, odjednom pocnu da me gledaju kao hipnotisane i to na njih ostavlja utisak. A posle toga - nije problem "nastaviti razgovore u kafeu preko puta".

Izgradite svoj imidz zasnovan na vama samima i na SVOJIM kvalitetima, ali budite svesni svojih mana i radite na njima. budite svesni sta vam dobro stoji a u kojoj kombinaciji je to "moderno" posto nekada i to treba ispostovati ali se pre svega opustite. uzivajte u vanilicama, imate samo jedan zivot da ih se najedete :wink:
е па браво! коме год да се јавим увек сам насмејана и весела, људи једва чекају да ми одговоре! и знам да могу да постигнем све сто желим.рад на себи РАД људи, створио је човека!
 
Dosta sam bio po svetu za moje godine ima prilike da upoznam, vidim i druzim se sa mnogim devojkama, vidim kakve su. I mogu otvoreno da kazem da su nase devojke prve na listi po arogantnosti.

Prosetajte beogradom izadjite negde i videcete aroganciju na sve strane, dignute noseve , nasih nedostiznih Srpkinja. Kojima je njihova nedostiznost udarila u glavu.

Sta milite da li je to zbog muskaraca ili one imaju problem u glavi???

Onako su odvratno arogantne, obozavaju da izigravaju kucke , naravno posle se bude kad dobiju adekvatan tretman tj. tretman kakav kucka zasluzuje ali ne pokusavaju nista da promene u svom ponasanju i dalje su nedostizne ribe i opake kucke.

U autobusu pitas devojku ispred tebe da li silazi, odgovori ti takvim tonom kao da si pitao ne znam ja sta recimo : "Da li cemu u hotel da te kresnem". Zaboga ko si ti da se njoj obracas.

Momak pridje grupi lepih devojaka i one ga zajebavaju, podjebavaju, ponizavaju.

Verujte mi na rec u drugim zemljama mozete komotno da pridjete grupi najlepsih devojaka i NEMA SANSE, ali ne zamislivo je da vas ponizavaju ili vam kazu nesto ruzno.To je za njihove devojke nezamislivo.
Kod nasih je to pravilo.


Jeste da je prastara tema,al ovaj decko je totalno u pravu;znam odlicno kako je,mogao bih da napisem knjigu,muka mi je od ovih zenskih idiota ovde..precenjuju sebe previse a nista nemaju ni fizicki ni intelektualno zauzvrat da daju..mada ima jadnika i to mnogo koji jure takve arogantne,glupe,jadne krave i samo im dizu rejting...ovo za tusiranje isl ne lupajte...ja sam za vecinu ovih frajera Apolon,duhovit sam,najnormalniji li,al jedina mana mi je sto ih ustvari postujem malo i ponasam se normalno prema njima i kad vide da "mogu da me imaju" odjebu me iz cista mira...inace ziveo sam u Londonu,i devojke su mnogo drugacije tamo...nije problem samo Srbija,ceo Balkan je uzasan!Umesto ovog jadnog i bizarnog ponasanja..kad bi bile prirodne i bile svoje,kakve god da su stvarno...nemaju pojma kolko bi vise uzivale i kakve bi dobre momke nalazile!!a ako su stvarno i kad su svoje ovakve..onda nemam sta da kazem,treba istrebiti to!!inace,ne krivim samo zene,ima i svakakvih momaka,naravno,obe strane su uzas ovde na Balkanu,,steta,,mislim i dalje da ovde ima potencijala,a svake godine umesto da se ljudi,pre svega zene poboljsavaju,sve je jadnije,bizarnije i gore..Pozdrav
 
zato sto su nesigurne i iskomplexirane

usled toga što su zadojene falš vrednostima i simbolima
nekom lažnom emancipacijom, površnim kvalitetima i iluzijom da će baš ona upeca nekog mega giga
i onda se čude šta im fali, što su nezadovoljne, što nemaju sreće u ljubavi i što završe s nekim tabadžijom
a kako se moda lako prima među dvomozgaćima nekim sirovinama je još i poduhvat saobaliti takvu fukaru
naravno to je samo određeni procenat populacije
 
usled toga što su zadojene falš vrednostima i simbolima
nekom lažnom emancipacijom, površnim kvalitetima i iluzijom da će baš ona upeca nekog mega giga
i onda se čude šta im fali, što su nezadovoljne, što nemaju sreće u ljubavi i što završe s nekim tabadžijom
a kako se moda lako prima među dvomozgaćima nekim sirovinama je još i poduhvat saobaliti takvu fukaru
naravno to je samo određeni procenat populacije

imas rep nemam sad..sve su klinke tako odgojene sijajuci caletovo mleko
 

Back
Top