Zasto Srbi i Hrvati ne bi bili dva prijateljska naroda??!

tacno. slobosaurusi nisu nista direktno to radili...............oni su samo izazvali nacionalisticku mrznju, kao sto to pokusavaju ovi reptili danas, koja je uvela u krvavi rat milione hrvata srba muslimana albanaca..................................
sva ova zverstva sto si nabrojao posledica su slepe nacionalisticke mrznje ovih slobosaurusa.......................al ne brinem. priroda cini svoje i svaka defektna bica izumiru.

Ni jedan nas nacionalist nije bio toliko ekstreman kao Tudjman i njegovi fasisti, kao Alija i njegovi mudzahedini, a kao albanski ekstremisti pogotovo.

Sto je i logicno jer mi nismo ni poceli prvi sa svim tim s*anjima.
 
U nas vise nacija nego u USA, Srbin, Srbijanac, Bosanac, Bosnjak, Musliman, Hrvat, Hercegovac, Albanac, Siptar, Makedonac, Slovenac, Zagorac, Vojvodjanin, Crnogorac, Madjar, Rusin, Rom,,Cigan, Komunsit, Jugosloven, Partizan ... u f f f f f ....

a di ti je sumadinac.......jel? ja se iskida ovde od sumadisanja a ti ni da me pomenes.
 
Zato sto su nam preci...
australopithecus-africanus.jpg
 
a di ti je sumadinac.......jel? ja se iskida ovde od sumadisanja a ti ni da me pomenes.

Ti si pre svega covek, pravilno pises, mozda ponekad pomalo naivno za ove krajeve i ove narode, ali namera je vazna. Na zalost, ratovi i danasnje stanje dokaz su da si u manjini, ljudi koji zele mir proglasavaju se izdajnicima, antisrbima, komunistima ( dobro, komunisti i jesu za mir), a ratni huskaci i sovinisti patriotima.

Takva je moda, dok ne prodje bice svima lose.

A kad tad ce da prodje, ljudi se sve vise umaraju od mrznje, zbog zaostalog, primitivnog i divljeg mentaliteta to traje puno duze nego kod civilizovanih naroda, ali bolje ikad nego nikad.

;)
 

Back
Top