ZAŠTO SE SVET IZOPAČIO?

ja pak,mislim da je to rezultat globalizacije
tj,sirenje delovanja jedne iste grupacije ljudi na veci broj ljudi na planeti zemlji ,
tako ja to razumem
ljudi vise ne razmisljaju i ne rade onako kako im njegov genski sklop i licnost naalazu
ljudi reaguju i deluju u skladu sa onim kako mocnicima odgovara ,,
Mi zivimo u doba kada nas bombarduju informacijama
,sa googla,sa televizije,,iz novina
,,a meni se cini da je i najmanja informacija prosla kroz cenzuru..tj da nije po volji i u skladu sa onim sto ne pase globalizaciji ,,,ne biste je culi
mislim cak da se mladi i razvijaju u skladu sa cenzurisanim informacijama ,,
lep pano i primer koji naivno oslikuje ,i najednostavnije ,ono o cemu pricam jeste pojam
U TRENDU
da li ste se zapitali,sta je to u trendu?
u trendu je nesto za sta cujemo da je nesto moderno ili u trendu
recimo,,,
 
Ma, kome bre ti .....:twisted:........tetku li ti tvoju.....:twisted::twisted::twisted:......@#$%^&...:twisted:......

(Mozes i tako da protumacis ono sto napisah, medjutim, moje napisano je pokazatelj da sam jedan od ljudi koji ne smatra izopacenot normalnom i misljenja sam da je vecina ljudi ne smatra normalnom sto znaci da je konstatacija da je vecina ljudi smatra normalnom ipak samo tvoje misljenje sa kojim se ne slazem, a caps je da pokaze da je onako kako mislis da jeste. Razumeo sam da ti izopacenost ne smatras normalnom, naravno.)

......i strinu isto....:twisted:.......



(;) )
OK, znači ipak se razumemo ... izvini ovde na krsti ima previše papana pa kad se tako pojavi neko novi uglavnom bude jedan od njih. Srećom ti izgleda ne spadaš u tu sortu :ok:

Cccc.... W.A.S.P i Dragon....
Dobar dan svim ljudima dobre volje. :)
Ne izopačujte temu. :lol:
Sram nas bilo ... :rumenko:
 
e ja en mislim da je nečinjenje i uzdržavanje od činjenja ......sve ono što možemo da uradimo.......i misim, i dalje veroojem ..................da je sprečiti zlo, ukazati...boriti se ono što se zahteva od čoveka.........misim, možda mene to prođe.......vidim, mnoge je prošlo da se "bore sa vetrenjačama"............ne smem da se zakoonem...........ali u šta da se verooje...ako ne da se sklone diletanti......da se sila zemlji vrati............da bre ne može da se gazi po svemu što je vredno...........nema tu mnogo stvari......al kapiram.......ako već neko ne može da se bori, onda neka se uzdrži od činjenja zla.................hoomano........
 
kod nas izopacenost jos i nije toliko izrazena koliko na zapadu, tako da kad udjemo u EU, svi ce da navale kod nas (u begu od izopacenosti) pa ce i kod nas biti isti haos... Gadi mi se sve ovde na zapadu... podlost, zlo na sve strane, prljavstina ljudska, oni ne znaju sta je moralno vaspitanje i sta znaci postovanje i imati principe... sta reci o zeni koja ima 4oro dece sa 4 razlicita coveka, a ni sa jednim nije bila udata, i na kraju ne zivi ni sa jednim od njih nego sa 5tim koji i sam ima troje dece sa takodje tri razlicite zene itd itd itd ... gadost ziva! A sta je motivacija te zene? pa sigurno ne ljubav prema deci jer to ovde ne postoji (govorim za vecinu,cast izuzecima ako ih ima), vec da od svakog oca uzima alimentaciju i od toga zivi! eto! i svi tako zive (samo se menja broj dece...) odvratno! i svaki drugi tako..... fujjjjjj gade mi se, deca su im kao shtenad! niti ih gledaju niti im nesto znace; bukvalno kao da imaju pse...

sve u svemu uzivajte jos dok ste u srbiji, tamo je jos uvek normalno!
 
NORMALNO je sve ono što prihvati većina. Ako se većina sveta ponaša u neskladu sa samim sobom, sa prirodom u kojoj žive, ako sebi ne ume da ostvari sredinu u kojoj će moći da diše, onda dobijamo svet kakav sad imamo. Uvrnut i izopačen. Moderna sredstva komunikacije omogućile su brojnim psihopatama da postanu uzori generacijama u naraštaju.

Sve u svemu, biće ovo jako zanimljiv svet za život
 
Zašto na svetu postoji toliko zla? :( Svet se toliko izopačio da je teško pronaći ljude koji su normalni. Izgleda da prave vrednosti (dobrota, poštenje, humanost...) više nisu na ceni.
Cene se samo oni koji gaze "preko mrtvih". Da li je ovaj svet dostigao vrhunac zla ili nam predstoji još veće zlo?
Ili ipak, ima nade?
Izvini,ali ne postoji svet od kako ti postojis,oduvek je bilo tako kako opisujes.
Koju ocenu si imala iz istorije?
 
E pa prvo moras da znas sta smo mi kao ljudska bica da bi se odgovorio taj odgovor i kada razumes da je sve energija i da smo mi duhovna bica koja izaberu tjela i koju stvarnost hoce da experience ovde na zemlju u ovom realitiju u fizickim tjelima i da je sve moguce ali ova posebna reality u kojoj zivis gdje je sve ali pazi sve manipulacija da je od naroda sakrivena njegovo istinsko poreklo i da je narod to jest ljudska bica su skroz ali skroz zaboravila sta smo i odakle poticemo tako da ta konfuzija je dosla do levela gdje vise sistemi nerade jer velike sile hoce da kontolisu masu sto trenutno rade i znaju za istinsko poreklo naroda tako da manipulisu narod kroz tv, radio, banking systeme, nauku znaci sve sve sve mogu ti pricat godinu dana o svemu e sada ti sistemi koji su oni postavili za sebe da njima bude dobro vise nerade padaju jer je narod bio dovoljno pod kontrolom i sad se zavjese dizu i ljudi ce poceti da kontaju sta su i sta je ustvari sve ovo sto kazes svet i sve jer dolaze godine upravo sada kada se dize sve to u zrak ali prvo ta negativna energija mora da dodje na tlo da bi se realizovala i da bi se odpustila zato ce jos vise pocet nered da se desava u svjetu kao zemljotresi, vulkani erupcije itd itd itd gdje ce doci do toliko zla do kojeg se mora doc da bi bas radi toga se narod napokon probudio i da se sazna istina pravo sta smo mi gdje ce tada covjek moci da donese raj na svjet kao sto je receno u bibliji jer covjek je co-creator od svjeta sa bogom jer svi smo mi to jedno sto zoves bog jer smo napravljeni u slici od boga tako da kada sve to razumes lako ce biti da se na zemlju vrati pravi order i da budu kao sto kazes "golden age" gdje ce nenormalno dobro bit na svjetu kao sto i treba da bude ali kroz manipulaciju sve je zaboravljeno...zadnje dve hiljade godina na zemlji je bio pisces age koji je znak riba u horoskopu gdje imaju dve ribe ne jedna a to je separacija duse i tjela a sve dok ti dusa i tjelo nerade u hormonious zajednici kao i sve dok ti mozak neradi ko u Einsteina i Nikole Tesle u tom harmonious toku gdje desna i ljeva strana rade zajedno e tad ces vidit sve tajne svjeta jer sve je moguce...nevjerujes ali pazi sve je moguce ja znam!...izvinjavam se ako je dosta zbunjujuce sto sam napisao ali toliko toga mi dodje na pamet mogao bi pisati deset godina ovde bez prestanka jer toliko toga ima sto neznate
 
NORMALNO je sve ono što prihvati većina. Ako se većina sveta ponaša u neskladu sa samim sobom, sa prirodom u kojoj žive, ako sebi ne ume da ostvari sredinu u kojoj će moći da diše, onda dobijamo svet kakav sad imamo. Uvrnut i izopačen. Moderna sredstva komunikacije omogućile su brojnim psihopatama da postanu uzori generacijama u naraštaju.

Sve u svemu, biće ovo jako zanimljiv svet za život
Posledice, ko pouzitivne ko negativne, svog opredeljenja, svi će snositi, pa mislili oni iskreno da su u pravu (i u većini) ili samo nagađali.

Ja se iskreno nadam da će svet ipak, zajedničkim naporima svih humanih ljudi, naučnika, iskrenih vernika, kao i svih nezlobnih ljudi, ljudi dobre volje i akcije, uspeti da obuzda svoje izopačenje.

Ja skromni, ali i značajni, doprinos tom cilju vidim i u postovima Krstarice od mnogih forumaša.
 
Poslednja izmena:

Back
Top