Zašto se ova umetnica fotografiše na vrtoglavim visinama

Гледај како се перу прозори! :lol:
1714807527841.png
 
Izuzetno opasna stvar za propagirati, posebno što mlađe generacije i nisu nešto uviđajne. Sutra će neka budala da uradi isto i da padne sa zgrade. Kakav to primer ova daje ljudima, ne misli o posledicama svojeg činjenja.
Ово је већ озбиљан приступ теми, за разлику од нас шалабајзера... :ok:
 
Fotograf An Jun je sedela na dvadeset četvrtom spratu solitera na Menhetnuje na svom prozoru jednog svežeg dana 2008. godine, nesigurno visivši nogu napolju nad gradom.

U strahu od visine, južnokorejska fotografkinja je započela višegodišnji rad koji ju je gurnuo do njenih granica, nameštajući se na vrhove nebodera da bi snimila vrtoglave perspektive od kojih klecaju kolena.

Pogledajte prilog 1541659
Zato sto je budala.
 
Izuzetno opasna stvar za propagirati, posebno što mlađe generacije i nisu nešto uviđajne. Sutra će neka budala da uradi isto i da padne sa zgrade. Kakav to primer ova daje ljudima, ne misli o posledicama svojeg činjenja.
Da, i sve je više takvih.

Ja sam par puta rizikovala na planinarenju ali više to ne radim. Čemu? Zbog dobre fotke? Ljudi rizikuju i upuštaju se u kojekakve gluposti zbog dobre fotografije. Sada kada vidim šta su ljudi spremni da urade zbog jedne fotografije okrenem se i odem, ne mogu više ni da gledam.
Ova devojka je... ne znam... očigledno je na nekoj granici, ali ne visinskoj.
 
Da, i sve je više takvih.

Ja sam par puta rizikovala na planinarenju ali više to ne radim. Čemu? Zbog dobre fotke? Ljudi rizikuju i upuštaju se u kojekakve gluposti zbog dobre fotografije. Sada kada vidim šta su ljudi spremni da urade zbog jedne fotografije okrenem se i odem, ne mogu više ni da gledam.
Ova devojka je... ne znam... očigledno je na nekoj granici, ali ne visinskoj.
Stvar je u tome što neće neko mlad i nezreo da probao to isto, nego će probati korak ispred da postane još popularniji od nje, da bude još rizičnije, a sve zbog lajkova i popularnosti.
 
Stvar je u tome što neće neko mlad i nezreo da probao to isto, nego će probati korak ispred da postane još popularniji od nje, da bude još rizičnije, a sve zbog lajkova i popularnosti.
Da. "A vidi šta JA smem i mogu!"

I što da zapuše vjetar?
U toj kratkonogoj, kosookoj, maloj, žutoj, azijskoj jazavici nema 40 kila, poletjela bi kao perce.

Ili šta ako krene da kija npr? Ili joj se oznoje tabani? :roll:
 
Svakom covjeku koji namjerno rizikuje svoj zivot ni zbog cega fali neka daska u glavi.
On misli da je hrabar i pametan ili neki nadcovjek,a zapravo je samo glup.
Tako i ova misli da je neki filozof,otkriva smisao zivota,praznina i ostale suplje price ..Idi kopaj na njivi,pa ces vidjeti sta je praznina,kako ti to ne pade na um,a ne hodanje na ivici ambisa.
I sto rece neko prethodno,ne daji opasne primjere mladim,neiskusnim,zutokljuncima,usijanim glavama.
 
Helemnejse, uzverala se ja na pendžer, vascijeli dunjaluk mi pod zgodnim nogama, ispružila duge noge haman do Miljacke došle, pritisla puljku na mobtelu i ispala slika nad slikama. Kako to uradih viđoh da su mi progledale priglavke na palcu nožnom i da se lak na noktu malo zgulio :D

Jesam dočarala??
uh, kakvo tekstanije
moram nešto videti sa ovim da uradim :p
 

Back
Top