zasto se muskarci uplase kada im pokazes koliko ih volis ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
neobavezno:
zato sto vi kad se zaljubite pokazete ono sve iz sebe sto muskarcu bude previse na taj momenat pa izgleda da se uplasio...mozda se neki isto uplase ili kako je neko gore naveo da nisu jos odrasli ..mislim...zensko treba znati ako je muskarac spreman da primi toliko ljubavi u koje vreme i na kojem mjestu ....treba uvjek balans da bude ....mozda se je uplasio sto nemoze da vrati toliku ljubav nazad....:lol:
 
Ko te laze bre o strahu od ljubavi!Da ne boli mozda?Boli kad te neko nevoli,a to su ili izgovori jer bi najradije da te delimicno-mestimicno konzumira ili te navlaci jer mu prija da pezis oko njega,****** lep je osecaj.Moze samo da ne veruje u ljubav a da je prizeljkuje.A ta trovanja o obavezama neslusaj,to prestaju da budu obaveze i dolazi prirodnim tokom AKO je ljubav u pitanju.Nikad se nekaj kad si ono sto jesi :wink:
 
Mislim da tada devojak jednostavno postane nezanimljiva (ako i ti nju en volis istim zarom). Prosto muskarci vole da osvajaju a ne da se uzgnjezdavaju ;)
Tada verovatno se probudi u nama neki nagon da krenemo da sirimo "harem" kada smo sa ovom zavrsili, mada verujem da ima i onog da se jednostavno uplasimo da zensko pocinje da nam psotavlja neke ozbiljnije odnose (ko spomenu rec brak? :shock: ).
 
gazdarice,u kompetentnost o brisanju postova shto se tiche moderatora,ne zelim da ulazim jer je to vetj masu puta dokazano,to je vash mali svet pravila koji sami pravite primenjujutji ga na drugima...shto se mene tiche brishi sve shto ti se ne svidi,ali ne lazi sebe da ja nekog vredjam samo zato shto ti se ne uvlachim tamo odakle pojedninci mashu tabanima(kolena nisu spashena)...a da se ovaj "kontakt program" nazove " ZELJE,CHESTITKE,POZDRAVI" umesto forum??? a blondika?
 
DON:
Margott:
ali neko od retardiranih moderatora me je naterao na to brishutji moj neprovokativni post...

Evo ja cu.Nek bude da sam ja taj retardirani,jer sam se sinoc bio aktivni.Nema frke Margott,mene mozes evo da vredjas,ako ti to pricinjava zadovoljstvo.Mene mozes,nikog drugog ne! Ne samo moderatore.I ne vazi samo za tebe,naravno.

Pozdrav
pochinjesh da smarash svojom zashtitinichkom patetikom...opako da smarash...ajde vodi blondi na tjepi pa da mi se skinesh s vrata....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top