Zasto pojedini forumasi.....

Naravno da će da te isprovocira,da ćeš ti,ako imaš mozga,naravno,da odgovoriš na provokaciju,ali baš da ćeš da s druge strane monitora popizdiš,meni je to bolesno.Ovoj je očito skočio pritisak,vidim caps lock samo šljaka :p
a i otkud znaš,opasno je tako da generalizuješ,ima ljudi koji su jednostavno ladni ko špricer,to mene lično najviše iznervira u rl kad se svađam,kad se onako lepo izvrištim,a osoba na koju vrištim pet para ne daje :D

***, ima bolesnih ljudi... Doduse, ja se nikad nisam nesto opasno iznervirao...kad se budem iznervirao, tad cu toj osobi da napisem "Mars bre u picku materinu, stoko jedna neotesana, debilcino! Dabogda ti se sve pusilo samo ne odzak!" i tako sl....:mrgreen:

Evo, ovaj decko se zestoko naljutio na veci deo foruma ----> http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=1854553&postcount=14 :hahaha::lol:

Ima i ljudi spricera, ali takvih je malo....ali ima i onih koji glume da su takvi...


Slazem se..bas ti koji govore da ih nista ne dotice,e pa njih dotice i to mnogo..naravno da me malo iznervira ako me neko provocira ali to je samo u okviru foruma,znaci samo dok sam tu..

To je to...cim ustanem od kompa, zaboravim sta sam i radio na njemu....
 
Mene su poceli da nerviraju ovakvi komentari...kontam da sam i ja nekad ovako razmisljao, ali...

Sad da te neko lepo "spusti" na krstarici, tebi/bilo kome, bilo bi svejedno? Bilo bi malo sutra.... Ti bi se ustvari iznervirao, a napisao bi kako ti je svejedno... Svakoga nerviraju provokacije, bilo gde i na bilo kom mestu...pa cak iako to bila krstarica...

Ja sam iskusan forumas, bez obzira sto sam na krstarici nova, i prolazila sam kroz takve stvari, ali za mene nema nista interesantnije od verbalnog nadmetanja... :) A na vredjanja ne odogovaram, ili odgovorim provokacijom.
Nemoj previse generalizovati.
Zasto na forumu mozes da se kontrolises? Zato sto mozes dvaput da razmislis pre nego sto nesto napises, ***... neki nemaju tu mogucnost da vide par koraka unapred. :D

I da... nikad se nisam iznervirala. :) Za sve postoji prvi put. :D
 
Ja sam iskusan forumas, bez obzira sto sam na krstarici nova, i prolazila sam kroz takve stvari, ali za mene nema nista interesantnije od verbalnog nadmetanja... :) A na vredjanja ne odogovaram, ili odgovorim provokacijom.
Nemoj previse generalizovati.
Zasto na forumu mozes da se kontrolises? Zato sto mozes dvaput da razmislis pre nego sto nesto napises, ***... neki nemaju tu mogucnost da vide par koraka unapred. :D

I da... nikad se nisam iznervirala. :) Za sve postoji prvi put. :D

Ima dosta takvih koji su se skorije uclanili, ali su ovde od pre.... Na greskama se uci.:p
Aha, bas je zanimljivo takvo nadmetanje....nekad je i bolje nego kad se nadmeces u stvarnom zivotu...
Da, ali ima i onih koji ne razmisle dva puta, vec jednostavno hoce da daju do znanja da su opasni i da su iznervirani... Takvi ne prolaze najbolje ovde.
A najsmensiji su oni koji pocnu da prete....:lol:

Naravno...:D

Cisto sam primetio...ti si uclanjena 30.07.2009. a ja 30.07.2008.

:mrgreen:
 
:dash:misle da su nesto vise od ostalih..odavno sam na ovom forumu i stvarno primecujem mnoge stvari...
npr.nadje se neka osoba ,i umesto da komentarise temu,ona komentarise sta je ispravno napisao
:dash:Pobogu,pa valjda se razumemo...a ono najbitnije na ovom forumu je SARKAZAM.kao da ste ga vi izmislili,mnogo ga koristite i jos prozivate pojedine osobe u vezi sa istim...
Strasno..sta je tu u necijim mozgovima da misle da su bolji od drugih..ovo ne mora biti samo za forumase..NAJVISE MRZIM KADA NEKA OSOBA KAZE ZA NEKOG DA NIJE NIKO I NISTA..msm ko je on da kaze da ta osoba nije niko i nista..msm znam,toliko se iznerviram kada ovakve stvari cujem,kad neko za nekog kaze da je seljober?msm sta ti je bila prababa??ko si ti uopste da za nekog to kazes..strasno
znam da sam smorila,ali morala sam da izbacim to iz sebe..
HVALA:rumenko:

dobro je da si izbacila sve to iz sebe...potiskivanje je lose po zdravlje...
 
Ima dosta takvih koji su se skorije uclanili, ali su ovde od pre.... Na greskama se uci.:p
Aha, bas je zanimljivo takvo nadmetanje....nekad je i bolje nego kad se nadmeces u stvarnom zivotu...
Da, ali ima i onih koji ne razmisle dva puta, vec jednostavno hoce da daju do znanja da su opasni i da su iznervirani... Takvi ne prolaze najbolje ovde.
A najsmensiji su oni koji pocnu da prete....:lol:

Naravno...:D

Cisto sam primetio...ti si uclanjena 30.07.2009. a ja 30.07.2008.

:mrgreen:

Da, ali mi smo temu nacisto okrenuli... :)
Na forumu, isto kao i u stvarnom zivotu, ne smes pokazati da si slabic, jer ce te ismevati. :D
Ponekad provokatori kapaciteti bez razloga provociraju "zrtvu" zbog necega upadljivog loseg... nebitno cega.
Svakako, nikome nije prijatno da bude isprovociran, ali sumnjam da je za to resenje objavljivanje ovakve teme, na kojoj treba da aplaudiramo, ili sta? :D

A eto... lepo... godinu si matoriji od mene. :P Ali cu te prestici u postovima pre no sto istekne godinu dana od moje registracije. :D
 
1. Prihvatiti igru provokatora, i dozvoliti da te spusti na njegov nivo.

ne znash ti, ali klasichan primer provokatora ti je keeper, bio mod ovde
u svakom sluchaju, ne mozhesh ti da se spustish na njegov nivo
a ne d'o bog da se svadjash s njim, najeb'o si skroz jer je strashno pametan (ruku na srce, nisam ni ja tolika dzhukela da mu to ne priznam)

2. Iskulirati budalu, i iskoristiti blagodeti ignore liste. Veruj mi, vise ce da ispizdi kad skapira da ga ignorises, nego ako mu pokazes da te provokacije dodiruju.
pa koj dzhavo onda forum?
svadjaj se bre, pa shta bude
tako je uvek bilo
ne valja biti beskichmenjak
 
ne znash ti, ali klasichan primer provokatora ti je keeper, bio mod ovde
u svakom sluchaju, ne mozhesh ti da se spustish na njegov nivo
a ne d'o bog da se svadjash s njim, najeb'o si skroz jer je strashno pametan (ruku na srce, nisam ni ja tolika dzhukela da mu to ne priznam)


pa koj dzhavo onda forum?
svadjaj se bre, pa shta bude
tako je uvek bilo
ne valja biti beskichmenjak

šteta što u rl ne postoje ignor liste :mrgreen:
a brate,ovde je bar lako svađati se...:mrgreen:

meni je samo jednom bila aktivna ignor lista,držala Different from othersa
a sad smo partneri za klošarenje kod konja :lol:
 
Ja najvise mrzim videti da neko nije u pravu.Tada moram napisati svoje misljenje pa nek mi kaze sta 'oce.
I jos jedno,a to je pravopis...Neke greske ne mogu istolerisati,pa to ti je! 21. vek je,a polovina nas na svim forumima ne zna odvojiti negaciju od glagola,odvaja "ne" u pridevima i kaze "jer" umesto "je l' " ...to stvarno treba iskoreniti pre nego sto svi pocnu tako pricati!...nadam se da nisam smorio xD
 
Ja najvise mrzim videti da neko nije u pravu.Tada moram napisati svoje misljenje pa nek mi kaze sta 'oce.
I jos jedno,a to je pravopis...Neke greske ne mogu istolerisati,pa to ti je! 21. vek je,a polovina nas na svim forumima ne zna odvojiti negaciju od glagola,odvaja "ne" u pridevima i kaze "jer" umesto "je l' " ...to stvarno treba iskoreniti pre nego sto svi pocnu tako pricati!...nadam se da nisam smorio xD

Jesi:mrgreen:
 

Back
Top