Zasto muskarci lazu i varaju zene?

Da bi pokazali kobili da mogu da nadju i drugu z:D
Inace zene vise varaju od muskaraca-cinjenica. Ili ce muskarac da vara, ili zena. Obicno je doduse zena koja to radi. Sve u svemu sve veze su besmislene, jer je samo pitanje vremena kada ce se nesto tog tipa desiti :D. To ti je taj newage mentalitet. Mislim da je stupanje u brak vrlo rizicna rabota :D
 
Muskarci varaju zene iz vise razloga jer neznaju sta zele,padnu na lake ribe pa izgube onu pravu..kako god da je nepodrzavam prevare ako neide bolje reci istinu u lice..A vecina devojaka vara muskarce jer muskarci neznaju da cene sta imaju,a devojke nisu takve kada imaju pravog muskarca pored sebe,a muskarci kakvu god da imaju njima neodgovara.....:klap::klap::klap:devojke samo napred

Kako si ti dobro i naivno dete <3
 
Pretpostavljam zato što su svesni svojih nedostataka i imaju potrebu da ih neko "obožava", pa lažu da bi obmanuli i sebe (imali bolju sliku o sebi dok su sa nekom ženom) i nju (da bi ona mislila kako je divan i krasan), a varaju zato što ih je žena upoznala u dovoljnoj meri da više nemaju čime da glume fantastičnog baju, pa traže taj osećaj na drugom mestu.
Muškarci koji su sigurni u sebe i zadovoljni sobom, retko podležu ovakvim glupostima i, mada može da im se dopadne neko sa strane, neće ništa uraditi radi svog ega i sujete, već samo ako je to baš fatalna privlačnost ili osoba. A toga je malo.

Bravo... Interesantno, potkovano misljenje... Rado cu se sloziti sa tobom...
 
Citat:
...nema sanse, promeniti neciji karakter i duboko ukorenjene navike je skoro pa nemoguce. Iskreno mislim da u tu avanturu ne bih ni ulazila, ukoliko mi govorimo sasvim opozitnim jezikom ne verujem da bi ikada mogli usaglasiti karaktere. Nema ni potrebe, svaka roba ima kupca, najveca je nevolja kada se ne spoje similarni ljudi...nije poenta u njenoj neurednosti vec u tome sto je uzela urednog, slican slicnoj bi trebalo da tezi...upravo iz tog razloga i podrzavam zajednicki zivot pre braka...

Ovo je cest razlog za laganje i muskaraca i zena...
Zene se pretvaraju da su nesto sto nisu, a muskarci da su ono sto su zene ocekivale da jesu...

Zatim laganja ima i kad se postuje osoba koja kaze da ne moze da prihvati da joj se nesto ruzno kaze....⇒ laganje....

Egocentrici , egomanijaci, osobe koje vole da zive u fantaziji ili fantazirano ulepsanoj stvarnosti....laganje....

Izmedju opcije da ne lazes zenske osobe koje zele da zive u malo fantazirano ulepsanoj stvarnosti , i opcije da to ucinis i lazes radi te lepse stvarnosti, MORAS da RAZMISLIS.
A kako razmisljas...?
Pa ako bi ti bio na necijem mestu i imas suparnika, i shvatis da ti je prednost u odnosu na njega upravo to sto PRUZAS taj utisak ulepsane stvarnosti , bez obzira sto je tog trenutka laz , tvoja nedoumica postaje :
laz=pruzena sansa za vezu, bolje upoznavanje i medjusobne promene i izgradjivanje
Istina=losiji polozaj u odnosu na konkurenta i samim tim bedniji utisak, jer laz nece biti otkrivena ni kad bude emocija prema tebi izvetrela....

Niko kokoskama ne prica da ce biti zaklane kad se sprema supa, vec im se nosi par zrna kukuruza....
Sustinski gledano tih par zrna kukuruza je cista steta i nerazumnost.
Pa opet najveca je ona budala koja ne donese tih par zrna kukuruza kad zeli da ima kokosiju supu.
 
Zato što se takvi muškarci koji lažu i varaju dopadaju drugim ženama.

A mislis li da to vazi i u obrnutom slucaju?

Izmedju opcije da ne lazes zenske osobe koje zele da zive u malo fantazirano ulepsanoj stvarnosti , i opcije da to ucinis i lazes radi te lepse stvarnosti, MORAS da RAZMISLIS.
A kako razmisljas...?
Pa ako bi ti bio na necijem mestu i imas suparnika, i shvatis da ti je prednost u odnosu na njega upravo to sto PRUZAS taj utisak ulepsane stvarnosti , bez obzira sto je tog trenutka laz , tvoja nedoumica postaje :
laz=pruzena sansa za vezu, bolje upoznavanje i medjusobne promene i izgradjivanje

Istina=losiji polozaj u odnosu na konkurenta i samim tim bedniji utisak, jer laz nece biti otkrivena ni kad bude emocija prema tebi izvetrela....

Zar ne mislis da je to malo ponizavajuce? Kriti se iza necega sto nisi, iza nekoga koji nisi? Zasto bi osoba zadovoljna sobom to radila?
A nije ni viteski,jel...:)

Niko kokoskama ne prica da ce biti zaklane kad se sprema supa, vec im se nosi par zrna kukuruza....
Sustinski gledano tih par zrna kukuruza je cista steta i nerazumnost.
Pa opet najveca je ona budala koja ne donese tih par zrna kukuruza kad zeli da ima kokosiju supu.

Mislim, ako je ovo istina,upravo si mi dao razlog da nikada ne verujem u bilo sta sto muskarci pricaju/rade.
Jel ne bi trebala?

Kod Patka cilj opravdava sredstvo....
A moral je strpan u neki mracni cosak, da ceka dok ne zatreba...
 
Kod Patka cilj opravdava sredstvo....
A moral je strpan u neki mracni cosak, da ceka dok ne zatreba...
Vidis kako nisi razumela.
Nije to kod Patka, vec kod zena, pa patak moze da izabere ili da ostane praznih ruku zato sto je ostao dosledan sebi ili da bude praktican i ulepsa malo i jos bude nagradjen i za laz, za svoje vrednosti i za ulepsavanje....A nista nije vrednije zeni od njene zaljubljenosti pa ce svaku laz koja je omogucila tu zaljubljenost oprostiti...
 
Nekima se verovatno dopadaju žene koje se služe obmanama i lažima, ne smeta im to ako im pružaju zadovoljstvo...

A koliko takvih znas?
Lazi su tako malo uticajne kod muskaraca u smislu da ce proci, jer im jednostavno treba duze da se emotivno zagreju...
Zgrejace se hormonalno , ali emotivno to tek ide kasnije...
Pa ti sad vidi sta zena dobija time sto laze kratkorocno.Dobije seks, hormone, ali tesko da ce dobiti emociju...

Mada danas su sve igrice na trzistu....svasta se igra...
Ovde treba bar po meni razlikovati laz i obmanu.....o varanju se uopste ne izjasnjavam, treba biti dzentlmen ponekad...
 
A koliko takvih znas?
Lazi su tako malo uticajne kod muskaraca u smislu da ce proci, jer im jednostavno treba duze da se emotivno zagreju...
Zgrejace se hormonalno , ali emotivno to tek ide kasnije...
Pa ti sad vidi sta zena dobija time sto laze kratkorocno.Dobije seks, hormone, ali tesko da ce dobiti emociju...

Mada danas su sve igrice na trzistu....svasta se igra...
Ovde treba bar po meni razlikovati laz i obmanu.....o varanju se uopste ne izjasnjavam, treba biti dzentlmen ponekad...

Varanje nećemo spominjati. :) Ionako se ovde dovoljno priča o tome...

Mislim da takvim ženama koje se služe lažima ciljevi i jesu kratkoročni, to je svrha njihovih igrica. Pitanje je da li muškarci koji su sa njima prihvataju te ciljeve ili su obmanuti. Prošao sam kroz to, i upravo je tako, kad muškarac počne emotivno da se zagreva, žena je već postigla svoje, vreme joj je da se razotkrije i potraži seks sa novim čovekom, raskida i odlazi...
 

Back
Top