Зашто ЛДП мрзи Русију ? Гледајте на Б92ИНФО

Брате то је само последица много већег зла које се десило.

Они нису уништитељи, не могу ни да замислим на шта би свет личио данас да је фашизам сасвим победио....да је зло завладало.....брате Владо, мораш понекад и флексибилније мислити ;)

Ja itekako mogu da zamislim.

Svi bi danas ziveli u Nemackoj, i ne bi imali toliko gastarbajtera i rasutih komsija, prijatelja, familije po celom svetu.
Zamisli, Nemacki standard u Srbiji :hahaha: , a mi se borili protiv toga, i jos slavimo i posle 65 godina :dash:
Eeee Srbijo.
 
I dalje ne razumem kako da vrsi duhovnu vlast, a sve i da razumem, kakve to veze ima s istinskom vlascu?
Духовну власт врши онај ко образује младе умове и душе. За ових 60 и кусур година, Срби су обесрбљени. Закључак је да су нас ''духовно'' подучавали наши непријатељи, јер је увек циљ злотвора да се добро потисне злом, истина лажима, сећање заборавом. Ми Срби смо и у лажима и у злу и у забораву, то је очигледно.

Истински власт има Цар над Царевима, Творац свега видљивог и невидљивог. Ред је да се поштује поредак који је Он заповедио да се држи. У супротном настаје хаос(ово што имамо данас).
 
Духовну власт врши онај ко образује младе умове и душе. За ових 60 и кусур година, Срби су обесрбљени. Закључак је да су нас ''духовно'' подучавали наши непријатељи, јер је увек циљ злотвора да се добро потисне злом, истина лажима, сећање заборавом. Ми Срби смо и у лажима и у злу и у забораву, то је очигледно.

Истински власт има Цар над Царевима, Творац свега видљивог и невидљивог. Ред је да се поштује поредак који је Он заповедио да се држи. У супротном настаје хаос(ово што имамо данас).

E, Vladane, ako ni po 5. put ne umes ili neces da mi odgovris prakticno, zaobidji me bolje s tim propovedima!
 
I dalje ne razumem kako da vrsi duhovnu vlast, a sve i da razumem, kakve to veze ima s istinskom vlascu?

Истинска власт је у сагласности са духовном.Односно синфонији.Принцип синфоније потиче још из времена Византије и немањићке Србије.А сагласност је у томе ,ако је власт побожна и по делима и вероисповедању.
 
Истинска власт је у сагласности са духовном.Односно синфонији.Принцип синфоније потиче још из времена Византије и немањићке Србије.А сагласност је у томе ,ако је власт побожна и по делима и вероисповедању.

Pa znaci, kazite sta hocete - teokratsku drzavu!

Ali i to je zez, obicno je to jaram oko vrata ljudi, samo nam jos fale popovi da nas "zajasu na vlasti" i pored ovolikih poreza drzavi, i davanja Crkvi za vencanja i sl.
 
Poslednja izmena:
Брате, немој све што прочиташ негде одмах у то поверовати. Прво, Медведев и Путин немају никакву сличност са Динкићем, чак није ни хтео да се састане са Динкићем (Медведев). Путин је учинио све да спречи поткрадање руског народа, погледај видео са Дерипаском шта је урадио, као велики тата му је рекао "потпиши овде" пред камерама.

Није да ја браним овде било кога, него просто кажем, неко мора "на земљи" да води земљу, и Мојсије је био изабран од Бога да изведе народ. У неким тренутцима мора се јавити "лидер" који божијим благословом може земљу да изведе на прави пут.

Медведев и Путин су људи (тренутно, од политичара) са великим врлинама као људи. Они нису дозволили у својој земљи неморал, легализацију проституције, геј параде као содому и гомору, иду често међу обичан народ, препородили су Русију, окрећу народ ка Богу. То су њихове добре стране итд...Ни један човек није савршен, тога нема, али ми морамо да размишљамо трезвено данас, да не идемо у НАТО и да се боримо за ПРАВДУ и ИСТИНУ и слободу свог народа.
Сестро, слажем се да све треба ПРОВЕРИТИ и да је свако усвајање прича обмањиво. Провери да ли је цифра од пола трилиона изнешених долара из Русије тачна?

Мораш раздвојити Истинске Русе(антикомунисте и антифашисте), од лажних Руса(совјета и јевреја са руским именима и презименима). Ово су смутна времена и ум и опрез треба да употребљавамо до крајњих граница. Не дозволи српским природно племенитим и братским емоцијама ка баћушкама да те воде, ови на челу Русије нису за Русију него за себе.Једно је народ, а друго су вође(ове прве воде интереси а друге голо преживљавање).

По чему се то види? Није Русија само Москва и Петроград. Тамо је беда јако велика, а Русија је НАЈБОГАТИЈА ЗЕМЉА РЕСУРСИМА НА СВЕТУ. Значи неко превише краде. Русија је друга земља по морталитету у свету, у њој се изврши највише абортуса(више него у Кини!!!). Животни век је јако кратак због алкохола, дроге и цигара. Погледај црну статистику Русије, има је на нету.

Једно је пиар, а друго реалност, мораш проверити. Далеко од тога па тиме дувам у једра трулом западу, али истина се мора причати.

Владимир и Димитрије су слуге јудео банкара, јер да не играју по правилима, чекао би их сценарио Кенедија или Ђинђића. Зато и велике своте новца, испаре за годину дана.

КГБ си Јевреји 95%(од осинивања се структура ''учаутрила'') и да би испливао на врх морају се проћи ригорозни филтери. Њих двојица су због подобности прошли. Питај се коме су подобни, ако се зна да су хазари христомрзци, богохулници и среброљупци.

http://novinar-novinar.blogspot.com/2009/07/branko-dragas-putin-u-supermarketu.html
 
Pa znaci, kazite sta hocete - teokratsku drzavu!

Ali i to je zez, obicno je to jaram oko vrata ljudi, samo nam jos fali popovi da nas "zajasu na vlasti" i pored ovolikih poreza drzavi, i davanja Crkvi za vencanja i sl.

Ти који напалћују нису прави попови.Већ квазиправославци у мантијама.Они немају никакве везе са оним о чему ми пишемо.Какава теократија?Теократија је у Ирану односно назови теократија.Ја сам овде јасно писао о принципу синфоније.
 
Ти који напалћују нису прави попови.Већ квазиправославци у мантијама.Они немају никакве везе са оним о чему ми пишемо.Какава теократија?Теократија је у Ирану односно назови теократија.Ја сам овде јасно писао о принципу синфоније.

Ili odgovarajte za sta ste ili kidajte!

Samo stvarate guzvu, a ne pisete nista pametno!

Za sta ste bre!?
 
Pa znaci, kazite sta hocete - teokratsku drzavu!

Ali i to je zez, obicno je to jaram oko vrata ljudi, samo nam jos fali popovi da nas "zajasu na vlasti" i pored ovolikih poreza drzavi, i davanja Crkvi za vencanja i sl.
Сестро ови екуменистички попови су црквена бирократија, зато су исти ко и лопови на власти. Њих упоште не узимај као мерило побожности, они су све само не побожни. Глупо је мерити оригинал копијама или описивати светлост тамом, не иде то! Они служе власти и Мамону!

Нека буде воља Твоја на земљи, као што је и на небу!

Шта ли то значи? Није то за џаба изречено. Мора се живети по Божијим законима! Гажење Богом установљеног поредка, је самоубиство и пропаст. А плодове безакоња тек треба да се осете у пуној мери, ово расуло може бити много, много горе!!!
 
Сестро, слажем се да све треба ПРОВЕРИТИ и да је свако усвајање прича обмањиво. Провери да ли је цифра од пола трилиона изнешених долара из Русије тачна?

Мораш раздвојити Истинске Русе(антикомунисте и антифашисте), од лажних Руса(совјета и јевреја са руским именима и презименима). Ово су смутна времена и ум и опрез треба да употребљавамо до крајњих граница. Не дозволи српским природно племенитим и братским емоцијама ка баћушкама да те воде, ови на челу Русије нису за Русију него за себе.Једно је народ, а друго су вође(ове прве воде интереси а друге голо преживљавање).

По чему се то види? Није Русија само Москва и Петроград. Тамо је беда јако велика, а Русија је НАЈБОГАТИЈА ЗЕМЉА РЕСУРСИМА НА СВЕТУ. Значи неко превише краде. Русија је друга земља по морталитету у свету, у њој се изврши највише абортуса(више него у Кини!!!). Животни век је јако кратак због алкохола, дроге и цигара. Погледај црну статистику Русије, има је на нету.

Једно је пиар, а друго реалност, мораш проверити. Далеко од тога па тиме дувам у једра трулом западу, али истина се мора причати.

Владимир и Димитрије су слуге јудео банкара, јер да не играју по правилима, чекао би их сценарио Кенедија или Ђинђића. Зато и велике своте новца, испаре за годину дана.

КГБ си Јевреји 95%(од осинивања се структура ''учаутрила'') и да би испливао на врх морају се проћи ригорозни филтери. Њих двојица су због подобности прошли. Питај се коме су подобни, ако се зна да су хазари христомрзци, богохулници и среброљупци.

http://novinar-novinar.blogspot.com/2009/07/branko-dragas-putin-u-supermarketu.html


Iz koje si ti sekte majke ti?

Najvise volim kad mi o Rusiji i standardu Rusije pricaju ljudi koji su Rusiju videli na slikama ili eventualno na TV.
 
E, Vladane, ako ni po 5. put ne umes ili neces da mi odgovris prakticno, zaobidji me bolje s tim propovedima!
Што си нестрпљива и љута?

Тако увек причам. Не трудим се да ти проповедам јер сам на теми политика.

Пракса је не буди слична и у друштву оних се Бога не боје а људи не стиде. Зло је заразно.

Мурост је уклањати се од зла(и чинити добро).

Шта сам рекао лоше?
 
Iz koje si ti sekte majke ti?

Najvise volim kad mi o Rusiji i standardu Rusije pricaju ljudi koji su Rusiju videli na slikama ili eventualno na TV.
Просветли нас ''секташе'' личним доживљајима из Руске федерације(тако воле Совјети, сваком по парче:per:).

Џаба нападаш личност човека, када аргументе ниси дао!
 
Православног владара и Цркву.:D:D:D

Pa imas je i tacka, dosta vise sada!

A ti se UBI od pameti.....

Sada znamo ko je sledeći dobitnik Nobelove nagrade .....

Issss breee!:evil:

Што си нестрпљива и љута?

Тако увек причам. Не трудим се да ти проповедам јер сам на теми политика.

Пракса је не буди слична и у друштву оних се Бога не боје а људи не стиде. Зло је заразно.

Мурост је уклањати се од зла(и чинити добро).

Шта сам рекао лоше?


Stvar je u tome da nista nisi rekao, samo dzaba pises i spamujes temu. Ja dalje necu, a vi se poznajte po delima vasim!
 
Просветли нас ''секташе'' личним доживљајима из Руске федерације(тако воле Совјети, сваком по парче:per:).

Џаба нападаш личност човека, када аргументе ниси дао!

Pa tvoji argumenti mi lice na propovedanje jehovinih svedoka. A sto se tice tvojih argumenata za 500 milijardi i za bedu,pa ja ih i nisam procitao u tvojim postovima,ispada da ti napadas licnost coveka!?
 
Pa imas je i tacka, dosta vise sada!



Issss breee!:evil:




Stvar je u tome da nista nisi rekao, samo dzaba pises i spamujes temu. Ja dalje necu, a vi se poznajte po delima vasim!
А та дела су? Ајд сад буди конкретна.

И што се изнервира одједном толико? цццц....:think:
 
Pa tvoji argumenti mi lice na propovedanje jehovinih svedoka. A sto se tice tvojih argumenata za 500 milijardi i za bedu,pa ja ih i nisam procitao u tvojim postovima,ispada da ti napadas licnost coveka!?
Друже ловатору, боље се ти држи мењања брзина у колицима и наватавању шипарица, није домен духовности твој терен. Ти о јс немаш појма, а камо ли о Православљу и законима Цркве.

Тако да су твоји доживљаји, аналогије и подсећања равни сагледавању ситуације слепца у магли.

И да ти наведем податке о пола трила долара, опет ми не би веровао, ипак си ти на релацији Москва-транге франге-Москва.

Риба смрди од главе!
 

Back
Top