Zašto Koštunica izbegava Efraima Zurofa ?

Witch-king of Angmar:
Јао, јао, какве крокодилске сузе. Када треба да се напљује политички протвиник одједном се господа сете да постоје усташе и да су они, гле чуда, вршили геноцид над Србима. То што њихови идеолошки истомишљеници праве каријере од негирања, умањивања и релативизовања геноцида над српским народом им ни најмање не смета да заузму положај моралиста, напротив. Они, који су на свако помињање злочина над Србима добијали нападе хистерије или замењивали тезе причама о имагинарним српским ратним злочинцима, они данас нашли Коштуници да спочитавају неактивност на јурењу усташких злочинаца.

I tako to biva kada neko tresne sa kruške na glavu pa mu se pomuti svest i nema pojma gde se nalazi.
U knok daunu si. Izbroji do bilijarede pa se onda, ukoliko budeš pri svesti ponovo javi. OK :wink:
 
rdeki:
Prvo, moram da priznam da si me (iako sam znao da ce pitanja biti teska za tebe) ipak neprijatno iznenadio. Nisam znao da su bas toliko teska.

Drugo, koliko to sto ti pokusavas njemu da nakacis ne opravdava Kostunjavog, ne opravdava ni ostale premijere, pa ni Djindjica ni Zivkovica.

Da li je nesto uslu u tu tvoju glavicu kroz taj sesiric?

Deki, ono DIE ENDE znači KRAJ. Mislio sam da bar to razumeš. Cccc ... izgleda precenjujem te... ma OK.
KRAJ... to znači da nema više, gotovo, dosta... postaješ dosadan... mada baš nešto sumnjam da ćeš skapirati i ovo.
 
Feta Podouri:
I tako to biva kada neko tresne sa kruške na glavu pa mu se pomuti svest i nema pojma gde se nalazi.
U knok daunu si. Izbroji do bilijarede pa se onda, ukoliko budeš pri svesti ponovo javi. OK :wink:
Prijatelju, hajde molim te opisi nam kako se oseca covek koji padne sa kruske na glavu. Da li te je mnogo bolelo? Koliko puta si pao? Kada te je najvise zabolelo?
 
Iron Lord:
Samo oplakujemo žrtve a ne jurimo krivce.
Dakle - poslati nadredjenima one silne slike koje su zločinci pravili pa ako ih ni one ne pogode, zalud da nam Feta objašnjava šta da radimo.
Izvini molim te, ali nakon mnogo toga recenog na ovom Forumu imam razloga da sumnjam da Fetu bas mnogo zuljaju srpske zrtve, vec je tema otvorena iskljucivo kao nastavak pljuvacke aktivnosti uperene protiv jednog coveka.
 
rdeki:
Izvini molim te, ali nakon mnogo toga recenog na ovom Forumu imam razloga da sumnjam da Fetu bas mnogo zuljaju srpske zrtve, vec je tema otvorena iskljucivo kao nastavak pljuvacke aktivnosti uperene protiv jednog coveka.

Deki, dušebrižniče, koji je to čovek koga karakterišeš kao metu moje navodne ''pljuvačine''.
Pališ se bre, bez šibice, na kraju ćeš se samozapaliti i izgoreti ;-)
Tolika tvoja ostrašćenost je fenomenalna.
:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top