Zašto komunistima smeta Srbija ?

pa Pajkic je otvoreni nacista i Ljoticevac , a ovaj Rajic je jugonostalgicar i ********* u dusi, tako da ni jedan ni drugi bas nisu divni i sjani , jedino sto je Pajkic uz to i neopevana, bosanska seljacina koji se kulturi razgovara i dijaloga naucio guzeci ovce po nekom BiH katunu , sto se juce lepo videlo po njegovom ponasanju ,pa na stocnom vasaru u Kurtalicim,a se ljudi ponasaju kulturnije od onog juce ...

Ма шта ми наприча... него није пустио ни једну ЛАЖ и ПОДВАЛУ - А СВАКУ ЈЕ ТАКО НЕПОБИТНО ОБРАЗЛОЖИО да верујем да је у теби изазвао гнев. Једноставно човек Пајкић Небојша као изузетно образован и супериоран НЕ ДОЗВОЉАВА КОМУЊАРСКУ ПРОПАГАНДУ - а ти то зови како хоћеш, заболе ме... једноставно је ту двојицу комуњара РАСКУПУСАО.....:zskace::zskace::zskace:

Одушевљен сам !
 
Чудни су ови комунисти који се супротстављају капитализму а уопште се не либе да узму новац из капиталистичке руке.Пропагирају некакав живот у заједници у којој се у двадесетпрвом веку живи као у раном средњем веку.

како беше, троцки дошао у русију са 20000 златних долара а лењин оклопним возом из швабенланда
 
Е па ниси у току - ноћас сам гледао на тв студио Б, емисију ПРОБЛЕМ(нека реприза) - и остао сам паф! Онај водитељ "титов пионир" Предраг Сарапа довео у емисију Љубишу Рајића професора и преводиоца са Филолошког, који је постао витез Холандије "за своје заслуге" - иначе окорела комуњара и Небојшу Пајкића професора на ФДУ.

Сарапа и тај Рајић ПОСТАВЉАЈУ ПИТАЊЕ ЗАШТО СРБИЈА НЕ БИ БИЛА ЈУГОСЛАВИЈА --- ја сам се избезумио када сам то чуо. На срећу у сстудију је био присутан Небојша Пајкић КОЈИ ЈЕ ТА ДВА ИДИјОТА ТАКО РАСТУРИО, ТАКО ЧИЊЕНИЧНО ПОБИО СВАКИ ПОКУШАЈ ДА ПОТУРЕ КОМУЊАРСКУ ПРОПАГАНДУ - ДА ЈЕ НА КРАЈУ САРАПА као водитељ ПРЕ КРАЈА ПРЕКИНУО ЕМИСИЈУ...ахахахаха...

Али, више је него очигледно да такве комуњарске идеје не само што постоје - него су ово и јавни покушаји ДА СЕ ПРОТУРЕ У ЈАВНОСТИ.

На жалост нисам могао да пронађем ништа на јутјубу - ако неко нађе нека постави ЈЕР ТО ЈЕ НЕВЕРОВАТНА ЕМИСИЈА.

Čekaj, čekaj....
OD OVO MALO ŠTO NAM JE OSTALO DA PRAVIMO JUGOSLAVIJU!?
 
Čekaj, čekaj....
OD OVO MALO ŠTO NAM JE OSTALO DA PRAVIMO JUGOSLAVIJU!?

Да, ***... ТО СУ НОЋАС ЈАВНО ПРЕДЛАГАЛИ...ДА НЕМА ВИШЕ СРБИЈЕ НЕГО ДА СРБИЈА ПОСТАНЕ ЈУГОСЛАВИЈА ... ја сам био заспао и случајно укључио и одмах се разбудио и пао са кревета када сам чуо...

п.с. И сада мене интересује сав онај олош који се као бајаги залаже за Законе да ли ће да покрену акцију да ухапсе тог Сарапу и тог холандског "витеза" да одговарају ЗА ПОКУШАЈ РУШЕЊА УСТАВНОГ ПОРЕТКА ???
 
Ма шта ми наприча... него није пустио ни једну ЛАЖ и ПОДВАЛУ - А СВАКУ ЈЕ ТАКО НЕПОБИТНО ОБРАЗЛОЖИО да верујем да је у теби изазвао гнев. Једноставно човек Пајкић Небојша као изузетно образован и супериоран НЕ ДОЗВОЉАВА КОМУЊАРСКУ ПРОПАГАНДУ - а ти то зови како хоћеш, заболе ме... једноставно је ту двојицу комуњара РАСКУПУСАО.....:zskace::zskace::zskace:

Одушевљен сам !
covek je seljacina i nije nikog raskupusao iako je imao argumenata posto je i Rajic lupetao za medalju , al upravo tim svojim prostackim groktanjem i upadanjem u rec svakih 10 sekundi je obesmislio celu raspravu,pa i svoje sopstvene stavove , posto se na kraju nista nije ni culo i zahvaljucuci Pajkicu sve je ispalo gore nego u najgoroj kafancugi pred fajronat .
 
Za vrijeme komunizma Srbija kao i cijela ex-Yu je nešto vrijedila.
Šta danas vrijedi? Nasilje i kriminal na svakom koraku, sudske presude mizerne, skupo školstvo, skupo zdravstvo.

Onaj ko pljuje po komunizmu, očito nije ni živio u njegovo vrijeme.

Видели смо колико је та ЈУ вредела деведесетих година - пукла је као мехур од сапунице.

Била је то обична вештачка творевина, комуњарски експеримент, тампон зона између Запада и Русије са неодрживим умишљеним уређењем, лажима и диктатуром бравара и других шлосера и разбојника...
 
Видели смо колико је та ЈУ вредела деведесетих година - пукла је као мехур од сапунице.

Била је то обична вештачка творевина, комуњарски експеримент, тампон зона између Запада и Русије са неодрживим умишљеним уређењем, лажима и диктатуром бравара и других шлосера и разбојника...

A sada je bolje?:zimag:
 
A sada je bolje?:zimag:

На жалост још увек НИЈЕ - путем мимикрије и префарбавања потомци истих тих црвених злочинаца су данас на власти и они су најбољи доказ каква је то била
масна превара и лаж о равноправности и правима радника од самог почетка...
суштина свега је била и остала једино ПЉАЧКА И ОТИМАЧИНА ... па погледај само личне и породичне биографије тајкуна, бизнисмена, политичара - једном речју ВЛАСТИ, и све ће ти бити јасно
 
A vole bajkovitu Jugoslaviju, mrtvo telo i zgarište?
Da li su srpski komunisti nekrofili, kada se odriču žive Srbije, zarad leševa Staljina i Lenjina ?
Zašto srpski komunisti ne žele državu Srbiju, nego nekakvu SSSR i komunističko uredjenje ( ma šta im to značilo ) ?

ps. Voleo bih da odu do Zagreba, Splita i Zadra, ovi srpski komunisti i da promovišu ideju komunizma i Jugoslavije, a posle do Poljske, da poljacima održe slovo o dobrobiti staljinizma.

Немој Румунију да заборавиш, можда се Румуни потруде да их задрже!
z:lol:
 

Back
Top