Zašto Kina nastavlja sa zaključavanjem gradova

Kovid nije prevara, aktivnost korone 06.03.2020 u Srbiji je bila velika, mi nismo imali sve informacije iz Kine u vezi korone, ali klinička slika pacijenata bila jako strašna, boce sa kiseonikom su nam svaki dan dovozili u covid bolnice.


Broj umrlih je par dana bio 220, ljudi su pored korone imali I citomegalovirus I Epštajn-Barov virus.


Grip je sada ozbiljna bolest uvek, ali sada je jača i od BA.2 i BA. 5 soja.


A što se tiče KSBB i KSBB.1 soja malo je vremena prošlo pa nemamo recenzije u vezi kliničke slike i da li je stepen patogenosti jaca ili niska.
 
U pocetku pandemije testova nije bilo, svako ko je u starackom domu preminuo,
a da je imao i najmanje naznake respiratornoh inflamatornog stanja, bez testa,
i bez uvazavanja prethodnih brojnih osnovnih boleti, proglasavan je zrtvom od korona
virusa.

Pisao sam vec o promeni metodologije pripisivanja uzroka smrti, koja je
promenjena SPECIJALNO za koronu. Za virus. za koji je sada, upotrebom
mnogo istrazivanja i pravljenja najvece meta-analize otkriveno da je
u populaciji 0-69 godina PRE VAKCINACIJE, imao infection fatality rate
0.07 - oko jedan preminuli na 1500 inficiranih.

U velikom broju drzava, medijalno godiste za preminule od korone
bilo je iznad prosecnog zivotnog veka, reda 82 - 83 godine....!!!

Velika je vec, nagomilana, kolicina lazi kojima su ljudi zastrasivani, i da bilo
sta kazu, odmah si bio proglasavan da zelis smrt nekom ako kazes: ej ljudi
nije tako...

Nikada veci pad poverenja u zdravstveni sistem, to ce biti, pored izgubljenih
zivota, najveca tragedija.
 
Poslednja izmena:
Ne znam za takve slučajeve.
Ja знам. Жена је умрла, завели је као ковид, никада није била тестирана нити везе са ковидом није имала. Други су добијали позиве ако се слажу да се смрт заведе под ковидом, да им се плати сахрана. Било је свега очигледно.
 
Било је и крађе по болницама, то је срамота што се више не пише о томе. Није довољно страшно што неко умре него му украду новчаник, мобилни телефон итд. Писале су новине о томе али доста стидљиво и танко.
 
Било је и крађе по болницама, то је срамота што се више не пише о томе. Није довољно страшно што неко умре него му украду новчаник, мобилни телефон итд. Писале су новине о томе али доста стидљиво и танко.
Za to sam i ja čula.
 
U pocetku pandemije testova nije bilo, svako ko je u starackom domu preminuo,
a da je imao i najmanje naznake respiratornoh inflamatornog stanja, bez testa,
i bez uvazavanja prethodnih brojnih osnovnih boleti, proglasavan je zrtvom od korona
virusa.

Pisao sam vec o promeni metodologije pripisivanja uzroka smrti, koja je
promenjena SPECIJALNO za koronu. Za virus. za koji je sada, upotrebom
mnogo istrazivanja i pravljenja najvece meta-analize otkriveno da je
u populaciji 0-69 godina PRE VAKCINACIJE, imao infection fatality rate
0.07 - oko jedan preminuli na 1500 inficiranih.

U velikom broju drzava, medijalno godiste za preminule od korone
bilo je iznad prosecnog zivotnog veka, reda 82 - 83 godine....!!!

Velika je vec, nagomilana, kolicina lazi kojima su ljudi zastrasivani, i da bilo
sta kazu, odmah si bio proglasavan da zelis smrt nekom ako kazes: ej ljudi
nije tako...

Nikada veci pad poverenja u zdravstveni sistem, to ce biti, pored izgubljenih
zivota, najveca tragedija.
Pad poverenja u bitange nije tragedija, već najbolje što je moglo da se dogodi.
Tragedija je što su toliki narod pobili kiseonikom
 
Nije naučno dokazano da zatvaranje ljudi ima efekta kod ovakve epidemije,desio se kontraefekat a to je da ljudi nisi ni mogli da stvore nikakav imunitet zato što su bili u svojim stanovima, KINA je time samo postigla neki politički cilj a ne nultu toleranciju korone i ovo sada što im se dešava je product tog zatvaranja.
 
Nije naučno dokazano da zatvaranje ljudi ima efekta kod ovakve epidemije,desio se kontraefekat a to je da ljudi nisi ni mogli da stvore nikakav imunitet zato što su bili u svojim stanovima, KINA je time samo postigla neki politički cilj a ne nultu toleranciju korone i ovo sada što im se dešava je product tog zatvaranja.
posle bitke svi generali, a kon general sta je pricao, i onaj tiodorovic - gde su sada? nestali?
zasto je "struka" onda zatvarala narod, uvodila policijski sat i sl.?
 
Uvođenje lokdauna je magnus error(velika greška) bila nije nikom donela smanjenje broja pozitivnih i novoobolelih no umrlih.
Лагали су народ да ће малтене вирус нестати када се не будемо кретали, па где су оне приче да неће преживети лето и високе температуре.
Треба ваљда неко да се извини за све те magnus error-e пошто их је било очигледно више.
 
Nije naučno dokazano da zatvaranje ljudi ima efekta kod ovakve epidemije,desio se kontraefekat a to je da ljudi nisi ni mogli da stvore nikakav imunitet zato što su bili u svojim stanovima, KINA je time samo postigla neki politički cilj a ne nultu toleranciju korone i ovo sada što im se dešava je product tog zatvaranja.
A šta je s vakcinama, zar nisu one trebale obezbediti nekakvu zaštitu?

20230115_185352.jpg
 

Back
Top