Зашто ЕУ подржава Шиптаре који су главни у белом робљу и наркотицима?

[12] SERBS HELD IN BOSNIAN MUSLIM CAMPS TESTIFY BEFORE WAR CRIMES TRIBUNAL
Belgrade, Feb. 29 (Tanjug) - The third group of Serbwitnesses, who were held prisoner in Bosnian Muslimcamps, have testified in the Romanian town of Timisoarabefore four investigators of the Hague-based court forwar crimes in the former Yugoslavia. Extensivedocumentation was also presented to the tribunal'sinvestigators, representatives of the Association ofcamp inmates from 1991 on told a news conference hereThursday.
Association President Slavko Sibalija said testimonieshad been given this time by more than 30 Serbs ofdifferent ages who had been held prisoner for six monthsat least in one of the six Muslim camps near Sarajevoand the town of Konjic, southeast of Sarajevo. He saidthe witnesses had testified about the worst forms oftorture.
Association member in charge of documentation for thewar crimes tribunal Dragica Jovanovic said directaccusations against Muslim civilian and militaryleaderships had been presented in the documents andtestimonies. She said it had been established that Muslim leaderAlija Izetbegovic and other Muslim officials had knownabout the existence of the camps and had even visitedsome of them. Association members said a heliport usedby Izetbegovic's helicopter was only 30 meters from thecamp at the Tarcin silo, near Konjic. They told thepress that two Serb witnesses had testified before theinvestigators of the war crimes tribunal thatIzetbegovic had visited more than once the camp atCelebici, near Konjic.
They said a preliminary list identifying the sites ofmore than 30 mass graves in Sarajevo in which Serbvictims were buried had been presented to the tribunal'sinvestigators and a request made for proceedings to beinstituted against persons responsible for the illegaltrials of many Serbs in Sarajevo. Association's lawyer Dragan Vasiljevic said informationhad been received that tribunal's investigators hadheard in the United States the testimonies of 9 Serbs,former camp inmates, and were to hear 60 more.
Some of the witnesses, Serbs held at the Tarcin, Trnovo,Igman, Celebici and Musale camps near Konjic, told the news conference about the physical and psychological torture and other horrors they had gone through at the Muslim camps.
http://www.hri.org/news/balkans/yds/1996/96-03-01.yds.html#12
Према томе покриј се ушима.
 
1. Shiptari i Albnaci nisu jedno te isto.
2. Sta mislis da svetske vele-sile podrzavaju najfinije, najkulturnije narode...//??? Mmmmda. kroz celu istoriju oduvek su se savezi sklapali na osnovu INTERESA! A ne neke ljubavi,,,
3. Mislis da oni nemaju neki interes od te iste trgovine belim robljem i narkoticima...?
Наравно да имају профит, психопате су и немаре колико штете обичном народу праве. Шиптари, албанци, већина су исте штеточине.
 
Наравно да имају профит, психопате су и немаре колико штете обичном народу праве. Шиптари, албанци, већина су исте штеточине.
1. Sam si eto odgovorio na pitanje zasto-imaju interes!
2. ponovo posto si nepismen Albanci i Siptari NISU ISTO!!!!
 
Poslednja izmena:
1. sAM SI ETO ODGOPVORIO NA PITANJE ZASTO IH PODRZAVAJU. iMAJU interes!
2. ponovo posto si nepismen Albanci i Siptari NISU ISTO!!!!
Нисам неписмен, лупеташ, написао сам да Шиптари и Албанци већина се баве тешким криминалом и по томе су исти.
 
Нисам неписмен, лупеташ, написао сам да Шиптари и Албанци већина се баве тешким криминалом и по томе су исти.
Isto tako kao sto ti njih trpas u isti kosh veruj mi iz prve ruke sam cuo-nas i Hrvate trpaju u isti kosh. Iti su k.,..c njima i mi i 'rvati...eto...I hebe im se za nas... Isto kao sto se nama hebe za tako nerki, loopam Zimbabve, Nikaragvu ili neku jos manje bitnu drzavicu...
 
@БелиВук

Zato sto su organizovaniji, opasniji, verniji i pametniji od Srba.
Jesu k*
Zašto iz istog razloga ne podržavaju Ruse u Ukrajini, umesto tupavih Ukrajinaca?

Ćifše podržavaju kojekakvi Borelji, von der Lajenove isl. jer su slugarski bašibozuk i jer im pune džepove parama od droge, prostitucije i trgovine belim robljem.
 
Isto tako kao sto ti njih trpas u isti kosh veruj mi iz prve ruke sam cuo-nas i Hrvate trpaju u isti kosh. Iti su k.,..c njima i mi i 'rvati...eto...I hebe im se za nas... Isto kao sto se nama hebe za tako nerki, loopam Zimbabve, Nikaragvu ili neku jos manje bitnu drzavicu...
Грешиш, ако би то било истина што пишеш не би већина Албанаца дивљало и подржавало Шиптаре на Косову. Већина Албанаца дефинитивно дивљачки подржава Шиптаре на Косову. Хтели су линчовати Пољаке који су викали Косово је Србија, један од много примера.
 
Ауторска. Главне нарко-банде доносе преко 100 тона кокаина у Енглеској сваке године. Најстрашнији наркобосови су из Шиптарских банди, који воде насилну кампању преузимања дистрибуције кокаина у Европи, посебно од јужноамеричких картела. Њихов утицај се протеже широм Европе и Јужне Америке, и не плаше се употребе екстремног насиља и тактике терора. Шиптари су главни у белом робљу и наркотицима. У Еквадор албанска трговина дрогом терорише обичне људе и широм света, а градови попут Гвајакила постају опасни и контролишу их криминални картели. Шиптари извршавају убиства политичара, судија и новинара су уобичајена и показују распрострањену корупцију и насиље који карактеришу врло тешку ситуацију. Трговина се наставља несмањеном количином, са огромним количинама кокаина које доспевају на тржиште сваке године, што доводи до све веће смрти и патње. Шиптари су главни и у белом робљу. Зашто ЕУ подржава Шиптаре који се масовно баве тешким криминалом и наносе огромну штету Европи?
Podržavaju ih matori EU politikanti, jer šiptari snabdevaju Evropu i rezervnim ljudskim delovima, još od Žute Kuće pa na ovamo.
Nikad se ne zna kad će Ursuli ili Borelju da zafali jetra ili bubreg, a verovatno dobar deo njih već ima urađen "mali servis" ? :kafa:
 
Ko je osudjen za genocid i zavrsio u zatvoru, cijeli vrh?, pokri se ti i ne samo po usima
Брдо доказа и нисте осуђени то говори све о покварености психопата из хашког трибунала, покриј се ти ушима.
 
Ауторска. Главне нарко-банде доносе преко 100 тона кокаина у Енглеској сваке године. Најстрашнији наркобосови су из Шиптарских банди, који воде насилну кампању преузимања дистрибуције кокаина у Европи, посебно од јужноамеричких картела. Њихов утицај се протеже широм Европе и Јужне Америке, и не плаше се употребе екстремног насиља и тактике терора. Шиптари су главни у белом робљу и наркотицима. У Еквадор албанска трговина дрогом терорише обичне људе и широм света, а градови попут Гвајакила постају опасни и контролишу их криминални картели. Шиптари извршавају убиства политичара, судија и новинара су уобичајена и показују распрострањену корупцију и насиље који карактеришу врло тешку ситуацију. Трговина се наставља несмањеном количином, са огромним количинама кокаина које доспевају на тржиште сваке године, што доводи до све веће смрти и патње. Шиптари су главни и у белом робљу. Зашто ЕУ подржава Шиптаре који се масовно баве тешким криминалом и наносе огромну штету Европи?
Zato ih i podržavaju.Oni koji trguju kokakinom i drugim narkoticima imaju i pare a oni koji imaju pare mogu da kupe i političare na zapadu.
 
Zato što su glavni u trgovini belim robkjem,narkoticima ali i ljudskim organima i dozvoli su vojnu bazu,ne miskite valjda da tu ima ljubavi
I to a sigurno su i podmitili Amere i EU. Gledao sam dokumentarac o "žutoj kući", pa to je prestrašno. E taj dokumentarac je trebalo pustiti na nedavno održanom tjednu Kosova u zagrebu, da Hrvati vide kakvi su zapravo Šiptari sa kojima se toliko ližu.
 
Ауторска. Главне нарко-банде доносе преко 100 тона кокаина у Енглеској сваке године. Најстрашнији наркобосови су из Шиптарских банди, који воде насилну кампању преузимања дистрибуције кокаина у Европи, посебно од јужноамеричких картела. Њихов утицај се протеже широм Европе и Јужне Америке, и не плаше се употребе екстремног насиља и тактике терора. Шиптари су главни у белом робљу и наркотицима. У Еквадор албанска трговина дрогом терорише обичне људе и широм света, а градови попут Гвајакила постају опасни и контролишу их криминални картели. Шиптари извршавају убиства политичара, судија и новинара су уобичајена и показују распрострањену корупцију и насиље који карактеришу врло тешку ситуацију. Трговина се наставља несмањеном количином, са огромним количинама кокаина које доспевају на тржиште сваке године, што доводи до све веће смрти и патње. Шиптари су главни и у белом робљу. Зашто ЕУ подржава Шиптаре који се масовно баве тешким криминалом и наносе огромну штету Европи?

Zasto Evropa podrzava radikalsku budalcinu Aleksandra Vucica?

Odgovor na oba pitanja je isti.
 
Детаљно сам писао о томе, Еуропска унија је одавно прости извршилац и то не не америчких, него, упрошћено, Клинтоновско - "Бајденовских" поступака! Наравно да су други доносиоци одлука.
Амерички "труст мозгова" је пресудио крајем седамдесетих прошлог века да је СФРЈ изгубила свој стратешки значај и потпуно се пребацили на арнаутски фактор, чак и за живота комунистичког диктатора Енвера Хоџе!
Све остало су последице те стратешке одлуке.
 

Back
Top