Zašto Đi Ping ne dolazi u Hrvatsku?

*******i puno daje :mrgreen:

images (2).jpeg
 
Zato sto nije kinez kupio kao pola Srbije najbolje Srpske zemlje ,kupio rudnike i nacionalno bogastvo,jadna je Srbija i bila i ostala
Naispraniji mozak narodni je u Srbiji
Koja bre Kina ,sirotinja i propast samo se odrżava silom i terorom,vojska im ima jedan obrok dnevno ,ima par bogatuna bliskih predsjedniku ostalo jad,poput naśe diĉne domovine
 
Dubrovnik
Teško i nemoguće, npr Knin Srbiji a Šibenik i Zadar u Italiji, ne ide to, ili npr Osijek Madjarskoj. a Vukovar Srbiji? Neće ići druže, previše je tu kompromisa:D
Nikada Srbima ne bi dao pedalj Hrvatske, kao ni Bošnjacima i Hrvatima.
Mađarima pogotovo ne.
Dubrovnik bi postao Republika Ragusa, Dalmacija i Istra išla bi Talijanima, sjeverozapad Slovencima, a Slavonija, Baranja i Vojvodina postali bi dio mog imperija.
Državu bi nazvao Panonia, u njoj bi mogli živjeti samo odabrani, a mačka bi imala status kao u starom Egiptu.

Ma u biti kada malo bolje razmislim, jednostavno bi si uzeo cijeli mediteran.

Oni koji bi na zidu držali moju sliku i svaki me dan gledali i slušali na televiziji mogli bi ostati, a onim drugima, široka im Afrika.
 
Dubrovnik

Nikada Srbima ne bi dao pedalj Hrvatske, kao ni Bošnjacima i Hrvatima.
Mađarima pogotovo ne.
Dubrovnik bi postao Republika Ragusa, Dalmacija i Istra išla bi Talijanima, sjeverozapad Slovencima, a Slavonija, Baranja i Vojvodina postali bi dio mog imperija.
Državu bi nazvao Panonia, u njoj bi mogli živjeti samo odabrani, a mačka bi imala status kao u starom Egiptu.

Ma u biti kada malo bolje razmislim, jednostavno bi si uzeo cijeli mediteran.

Oni koji bi na zidu držali moju sliku i svaki me dan gledali i slušali na televiziji mogli bi ostati, a onim drugima, široka im Afrika.
Znaš li da bi se ti mogao pozvati da je Hrvatska tvoja opuručnim putem? Posljednji hrvatsku kralj je svoje kraljevstvo ostavio svojoj mački, a pošto si ti djelomično mačka, Hrvatska je tvoja :think:
 

Back
Top