zastita...

:lol: :lol:
7.gif
 
jblue:
Ma, znam sve to...
Nisam nikako za tablete, previse mi je rizicno. Nisam bas celicnog zdravlja, nista me ne zaobilazi, k'o da gledam da bih patila od svih simptoma, a ne znam koji je gori...Od 7kg vise do teske depre--neka, fala:))
Ustvari, najvise me zanima "prekidanje odnosa" kako ti to rece. Moj dragi stalno istice kako mu dosad nije nijednom "omanulo" da to napravi na vrijeme,da se pretjerano brinem oko toga---ali hejjj!!!! Ne bi njega polegli na sto i strugali ili ukljucili usisivac!!!:))) Odvratna sam krajnje, ali to je to.. Zar ne? Mislim da je odgovornost prevelika da bi se tako neodgovorno ponasali...Prepustili sve slucaju. Ma jok.

Ti se onda nemoj yebat i pusti decka da si nadje curu koja ce mu dati bez problema da svrsi u nju.
 
A jel stvarno momcima toliko smeta kondom? Ko bwe kaze da je skupo? Pa sigurno je jeftiniji od pilula i stalnih pregleda kod ginekologa, jer danas dragi moji, drzavne institucije treba izbegavati u sirokom luku, ja sam ipak za privatne ordinacije, platis, ali brate, ima da te nosi u rukama. Svakako... kondom je kondom !!!
 

Back
Top