Zashto uvek ruznija minira?

Jea rajt. Kad su dve devojke negde "na meti" i kad je jedna, recimo, "lepotica", a druga ili ružnjikava ili prosečna ili, prosto, nije obučena dovoljno atraktivno pa se praktično ne primećuje (svi znate o čemu govorim), od 10 njih svih 10 će da probaju sa ovom, lepšom. Zato mi je sam taj koncept "prilaženja u kafiću" jedan čist idiotluk.

E sad, da sedi ova "ružnija" sama, 9 od 10 njih bo probalo i nju da smara :lol:

I sve je to samo, isključivo i jedino da ostatak čopora vidi kako on ima muda da priđe lepšoj i nije neki seronja koji će da muva ružnjikavu zato što kod nje ima veće šanse. Povrać

Znači, to "prilaženje po kafićima" devojkama koje prvi put vide u životu..... je isključivo potreba dokazivanja u društvu. I to nikada neće raditi neko ko je izašao u mešovitom društvu nego samo i isključivo grupica od njih 3, 4, 5 sa pišama.
Između toliko drugih gadosti, ovo mi je ubedljivo najbolji razlog da takve stvari izbegavam u širokom luku, bilo da sam lepša, bilo da sam ružnija. Ako su te igrice još uvek nekome zanimljive neka se igra, ne mešam se :neutral:

Curo,strava si.Mislim da si u pravu i postujem kad zena ima svoj stav
 
I sve je to samo, isključivo i jedino da ostatak čopora vidi kako on ima muda da priđe lepšoj i nije neki seronja koji će da muva ružnjikavu zato što kod nje ima veće šanse. Povrać

Izvini.. devojchice.. A jel ti kad udje$ u butik da kupi$ majchicu odabere$ onu ruzhniju koja ti se ne svidja jer je malo jeftinija. Dabome da ne! Za$to bi mi onda morali da biramo kvantitet na u$trb kvaliteta :roll:
 
Izvini.. devojchice.. A jel ti kad udje$ u butik da kupi$ majchicu odabere$ onu ruzhniju koja ti se ne svidja jer je malo jeftinija. Dabome da ne! Za$to bi mi onda morali da biramo kvantitet na u$trb kvaliteta :roll:

Definitivno necu kupiti onu roze na romboide jer je to u trendu i jer je svaka cura ima a trajace samo jednu sezonu.Kupicu onu koja ce mi za manje ili isto novca dati kvalitet i jos cu je nositi dok se ne pohaba.Ali ******,onda necu biti u trendu
 
Definitivno necu kupiti onu roze na romboide jer je to u trendu i jer je svaka cura ima a trajace samo jednu sezonu.Kupicu onu koja ce mi za manje ili isto novca dati kvalitet i jos cu je nositi dok se ne pohaba.Ali ******,onda necu biti u trendu

Ma pusti te forice. Ko i gde pominje 'trend' i kako si ga uop$te dovela u vezu sa slobodnim izborom!? Lepo sam napisao 'ono $to ti se svidja'.
 
Stvar je u tome sto muskarci maju ogranicen mentalni kapacitet,koji im ometa poimanje stvarnosti i zdravo rasudjivanje.Svi se oni strasno zavaravaju sopstvenom vaznoscu,sto ih prilicno ometa u komunikaciji sa inteligentnijim oblicima zivota.
 
Kad smo kod muskaraca,kakvo je vase shvatanje muskog roda?Ovo pitanje postavljam samo devojkama

e sreco osim truda potreban je i talenat za sve pa i za skretanje teme:mrgreen:

aj deder popi jos jedno ladno pivo pojedi sto ti mama skuvala i pozovi bivsu DEVOJKU ispickaraj je za sve sto ti je uradila ta kucka jedna, vestica odvratna...a nas pusti da se "udubimo" u jos jedni "genijalnu" temu

ps: i nauci vecjednom da vracas dasku posle soranja da ne mora mama da te klepi po usima svaki put...vis kako to stvara posledice:mrgreen:
 
Stvar je u tome sto muskarci maju ogranicen mentalni kapacitet,koji im ometa poimanje stvarnosti i zdravo rasudjivanje.Svi se oni strasno zavaravaju sopstvenom vaznoscu,sto ih prilicno ometa u komunikaciji sa inteligentnijim oblicima zivota.

Jos jedna nadrkana feministkinja :rotf::rotf::rotf::rotf:

Ko moja profesorka - al nije mogla da upali bubicu dok nije pozvala momka iz odrzavanja u amfiteatar :rotf::rotf::rotf::rotf:


I muski i zenski primerci ljudskog roda ko sto si ti mi se gade,samo znate pljujete po onoj drugoj polovini stanovnistva
 
A sto da ne,kako vidim nemate pametnija posla.

Ajoj

vis ja sam bata :rotf::rotf::rotf:

c2iw7.jpg
 
e sreco osim truda potreban je i talenat za sve pa i za skretanje teme:mrgreen:

aj deder popi jos jedno ladno pivo pojedi sto ti mama skuvala i pozovi bivsu DEVOJKU ispickaraj je za sve sto ti je uradila ta kucka jedna, vestica odvratna...a nas pusti da se "udubimo" u jos jedni "genijalnu" temu

ps: i nauci vecjednom da vracas dasku posle soranja da ne mora mama da te klepi po usima svaki put...vis kako to stvara posledice:mrgreen:

Paznju mi je privuklo to "udubimo",nesto ne vidim da od tebe mozemo cuti nesto duboko.
 

Back
Top