Zanimljive slike i klipovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
149746_10150764687009244_165312189243_9418458_1993883595_n.jpg

mislim da sam prolazio ovuda... ili je ovo izlaz iz Lugoj-a ka Tomestiju u Rumuniji ili je prilaz Zilini u Slovackoj...
 
Ja vozim bicikl 80km/h bez akumulatora ! ;) :D
da niz nizbrdizu od 75 stepeni ;),ovo ide uzbrdo 60

EDIT: sto ne podnosim to krstenje u autobusima,otidji ko covek u crkvu pa se prekrsti i zapali svecu za srecu,zive,mrtve il sta vec,a ovako kao da neko porucuje ej Boze ,sad sam znas u zurbi,aj kad budem imao vremena navraticu a ti me cuvaj i podari mi srece,zdravlja,i naravno para :confused:
 
Poslednja izmena:
rumunija-konstanta-gola-seks-motor-1335445012-154576.jpg


Gola na motoru, a kažnjena zbog kacige
Rumunka na sebi nije imala ništa, a policajac je rekao da je to što nema kacigu jedini prekršaj za koji on može da je kazni
Jedna Rumunka vozila se gola na motoru u gradu Konstanta, a policajci joj naplatili kaznu jer nije imala kacigu. Rumunka na sebi nije imala ništa, a policajac je rekao da je to što nema kacigu jedini prekršaj za koji on može da je kazni.

Pošto je platila kaznu, devojka je na glavu stavila kacigu i sa svojim prijateljem nastavila putovanje, i dalje gola, prenosi Orandž njuz.

''Napisao joj je kaznu i onda im je rekao da nastave vožnju'', rekao je jedan od očevidaca
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top