ZaMeNa uLoGa U vEzI

weštica:

Zajedno smo 2 meseca,samo zato sto smo potpuno razliciti,cudno zvuci ali da je obrnuto ko zna na sta bi to licilo...Da predjem na stvar...Ja sam sa njim prvenstveno zbog sexa a valjda ima jos nesto sto mi ne da da raskinem...Lepo mi je sa njim...A on je fazonu da mi govori da me voli,salje romanticne poruke,sveca da gori kod njega u sobi,stalno mi dokazuje kako mu je drago sto smo napokon zajedno (pre toga me muvao 7-8 meseci)... :lol: ...Sex je padao obavezno svaki drugi dan nekad i svaki,meni je tako odgovaralo,ali u zadnjih nedelju dana on je taj koji "ne trazi" sex,odjednom to nije bitno,konverzacija nije kao u pocetku,nekako ja se osecam istripovano...Neverujem da je nasao drugu devojku,nije iz tog fazona...Jel ima neko predstavu sta bi moglo da bude,kako da sve bude kao na pocetku?...


Probati na forumu "Draga Saveta" :twisted:
 
yupi...Ostala sam i dalje djubre...-Naravno ja ga nisam zvala,ni on mene- do danas,ja u bioskopu sa drugaricama i on kao da se nista nije desilo, kao kad se vidimo?..I tako se nadjemo posle filma i normalno sve...Kao pre...Onda sam ukapirala da mi se uopste ne svidja, nego upravo ono- volim da stalno trckara za mnom, i tako je i bilo, celo vece sljiht,prava je ulizica bio...Ali se promena sa moje strane oseti-ja sam se pomirila sa tim da smo raskinuli, i da tu vise nema sta da se nastavlja... Ovaj put je djavo na mojoj strani i zbog toga cu ga nagraditi devizama... :wink:
 
weštica:
yupi...Ostala sam i dalje djubre...-Naravno ja ga nisam zvala,ni on mene- do danas,ja u bioskopu sa drugaricama i on kao da se nista nije desilo, kao kad se vidimo?..I tako se nadjemo posle filma i normalno sve...Kao pre...Onda sam ukapirala da mi se uopste ne svidja, nego upravo ono- volim da stalno trckara za mnom, i tako je i bilo, celo vece sljiht,prava je ulizica bio...Ali se promena sa moje strane oseti-ja sam se pomirila sa tim da smo raskinuli, i da tu vise nema sta da se nastavlja... Ovaj put je djavo na mojoj strani i zbog toga cu ga nagraditi devizama... :wink:

fufice...
 
weštica:
yupi...Ostala sam i dalje djubre...-Naravno ja ga nisam zvala,ni on mene- do danas,ja u bioskopu sa drugaricama i on kao da se nista nije desilo, kao kad se vidimo?..I tako se nadjemo posle filma i normalno sve...Kao pre...Onda sam ukapirala da mi se uopste ne svidja, nego upravo ono- volim da stalno trckara za mnom, i tako je i bilo, celo vece sljiht,prava je ulizica bio...Ali se promena sa moje strane oseti-ja sam se pomirila sa tim da smo raskinuli, i da tu vise nema sta da se nastavlja... Ovaj put je djavo na mojoj strani i zbog toga cu ga nagraditi devizama... :wink:
8) odlicno...!sad naskoci na sledecu kitu,pa nam se javi sa problemima iz te veze...
 
Pa sto ste napali devojku toliko, i ti ces isto naskociti na sledecu i ona na sledeceg i svi drugi isto tako. The world goes around.
Samo jesto poucno da iz svake veze izvucemo pouke i da u sledecoj budemo pametniji.
 
:arrow: kad je trebalo da se da pametan savet- novopeceni drugari nisu imali sta da kazu a sad kad je slucaj zakljucen i kad sam dobila sta sam htela ali shvatila da to nije ono sto zelim odjednom sam "fufica"...A valjda ima ljudi koji prepoznaju zezanje i pravog djavola....U svakom slucaju hvala PERI ZDERI za odgovor pametnim recitim prethodnicima(LESLI ELDRIDZ I TOBRUK), i na logicnom resenju,da cemo svi promeniti jos ko zna koliko njih?...Ko zna,TOBRUK mozda si bas ti MUSKA FUFICA u zivotu,a mene osudjujes na osnovu jedne price,iz koje si ti dosao do tog zakljucka...Ili si bio u nezgodnom polozaju da te je devojka kljucala u mozak pa sad samo fine i postene? :D
a LESLI sigurno nikad nije imala vise od jednog partnera?...

POUKU SVI IZVUKU ALI JE SE NE PRIDRZAVAJU UVEK...
 
i ako jesi fufica - pa sta? sve dok te ne grize savjest za ono sto radis, sve dok mozes da se pogledas u ogledalo i vidis da u tvojim ocima nista ne umire - sve do tada je sve u redu. sama si rekla da je "veza" u stvari bila zbog sexa, sex bio dobar, prosao...gotova prica. iskrena si i to je ono za sta ces da budes nagradjena. najozbiljnije to mislim.
pozdrav i puno srece
 
weštica:
a LESLI sigurno nikad nije imala vise od jednog partnera?...
Ja mislim da je Lesli musko, nisam zagledala, ali mi se cini. :P

A zasto tako nisko? Izuzecemo to sto je on musko.
Pazi - on njoj udara na to kako skace sa polnog organa na polni organ (ne koristim ja takve reci :P ), a ona odmah uzvratnu uvredu "Ti mora da si samo sa jednim"

Zasto su zene tako odvratne, ljigave i podle? Zasto, kad god se osete ugrozenim, napadaju tako nisko? I to odmah - CAP! - na broj partnera! Dakle - nije dobro malo, nije dobro mnogo. To ti je ono "Ti si ovakva i onakva" "A ti? Pogledaj prvo sebe".

Odvratno je kako su zene neprijatelji jedne drugima. Fuj, fuj, fuj!!!!1 :x :x :x
ZIVELA MUSKO-ZENSKA PRIJATELJSTVA!!!!!!!
 
Ko zna,TOBRUK mozda si bas ti MUSKA FUFICA u zivotu,a mene osudjujes na osnovu jedne price,iz koje si ti dosao do tog zakljucka...Ili si bio u nezgodnom polozaju da te je devojka kljucala u mozak pa sad samo fine i postene? :D

ja volim fufice ...( fine nisu moj tip!), al` to ne menja moj stav...
 
:arrow: znam, brzo sam napala,ali nisam zasluzila nadimak FUFICA, jer ono sto ja smatram pod fuficom, i fufice koje ja znam nisu ni priblizno meni- bar sa moje tacke gledista i stvarno ne volim kad mi neko kaze tako nisko,onda jedino sto mogu je da napadam i branim se recima, naravno prvo mi padnu na pamet- niske...
ok tobruk- ti volis fufice- verovatno ta rec nema isto znacenje za tebe i mene, ali ne bi volela da mene tako oslovi ni na netu a kamoli u pravom razgovoru...malo je nisko...reci to nekoj devojci-ne mora da bude fina, i videces da se nece oduseviti...
a broj partnera je ne bitan ,pogresno si razumela- ili ja nisam dobro srocila-posto pise da sad treba da naskocim na drugi ''rac, u kontekstu jedan dan jedan ''rac, danas je drugi dan moglo bi nesto drugo, sutra trece i tako u krug; ako sam rekla da mi je ok kres sa njim ne znaci da setam i jeb'' se sa svima...Nadam se da nece biti problema u sledecoj vezi-koja ce se nekad desiti...
Znam da on nije osoba koja ce mene skrasiti(ne mislim na udaju i sl.) i da to nije ljubav o kakvoj se prica, ali ....On i dalje zove,samo sto mi sad to vise ne znaci toliko- valjda se potrosilo sve,stalno sam nesto ustegnuta u razgovorima, i cudna sama sebi- verovatno i on to kapira...videcemo sta ce biti na samom kraju price....Do tada poljubac i pozdrav svima... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Reci mu u lice da zelis vise seksa, da ti je to potrebno, namami ga sa seksi vesom, smisli neku opasnu igricu...sta da ti kazem, svaki muskarac voli kad devojka uzme malo inicijativu i kad se ponasa kao kuckica....koliko god da et voli i da je romantican....uspece, videces...a kada mu sve to das i navuces ga, onda ga malo ti kuliras, pa ce on da bude mnogo bollji...ma sta da ti pricam, bre, znas ti i sama sta treba da radis ;)
 
weštica:
:arrow: bio je, kako dosao tako i otisao-naravno mislim u zivotu...Pao kres,otisli do kafica,smoreni oboje,kao potpuni stranci,nikad nam tako nije bilo...
* ga...cekala sa njim bas nije hteo da ostane da spava,i kad mu je dosao bas poljubili se u obraz...celo vece smo jedno druom to nagovestavali indirektno...i tako je i to proslo..a na danasnji dan nam je tacno 2 meseca...ovo je prvi put da mi je uzasno krivo sto je kraj...verovatno je ovako najbolje...Hvala svima koji su pokusali da mi pomognu da ga zadrzim...nista nije vredelo,ali znam ja sam * situaciju i ovo je rezultat...
F*U*C*K :cry:
 
:arrow: sad je vec normalno da on zove, a ja kuliram-taj smo stadijum...Ja veceras palim na neku zurku blizu njega, naravno njega ne zovem nego idem sa 2 ortaka i drugaricom,i bice izabrana, dobra ekipa...On kad je cuo malo se smorio , "pa to znaci da se ne vidimo veceras?"...Nije problem njega odvuci u krevet, nego naterati ga da se vidimo(zadnjih nedelja-od kad smo istripovani, nikako da se dogovorimo, uvek neko ne moze)...Htela bi da se vidim sa njim,ali moram na zurku,zvala bih ga da ide sa mnom ali moram malo da ga kaznim , i dokazem da nisam naprzena i da necu uvek da popustim...Za dalje cemo videti...
Hvala ZOKI_82 za sexy savet(koristi se) :wink:
 
weštica:
:arrow: sad je vec normalno da on zove, a ja kuliram-taj smo stadijum...Ja veceras palim na neku zurku blizu njega, naravno njega ne zovem nego idem sa 2 ortaka i drugaricom,i bice izabrana, dobra ekipa...On kad je cuo malo se smorio , "pa to znaci da se ne vidimo veceras?"...Nije problem njega odvuci u krevet, nego naterati ga da se vidimo(zadnjih nedelja-od kad smo istripovani, nikako da se dogovorimo, uvek neko ne moze)...Htela bi da se vidim sa njim,ali moram na zurku,zvala bih ga da ide sa mnom ali moram malo da ga kaznim , i dokazem da nisam naprzena i da necu uvek da popustim...Za dalje cemo videti...
Hvala ZOKI_82 za sexy savet(koristi se) :wink:
Ej izvini majke ti ,vracam te malo unazad ,a koja to ne voli da se trckara za njom...Videces ako decko smogne snage pa pocne on tebe da izbegava ono kao 8)
 
gubis biovlast :roll:
ne znam pomiri se s tim da ce da te shutne

mislish da si mnogo jaka??? e pa naici ce neko kad tad ko ce da te a) zaebava b) prebije
tako da...

probaj jednom zezanja radi da se vidite al bez seksa znaci odbij ako i on inicira..misilm jednom cete izdrzati valjda
 
:arrow: nije problem u tome ko gubi vlast,a ko je dobija-logicno je da cu ja uvek biti na boljem poozaju... :lol: bar cu se boriti za to..Videli smo se mi nekoliko 3-4 puta bez kresa-ali to je bilo ocajno,kao da gladan gledas u hranu i kao do jaja ti je...Odemo na zurku,kresnemo se i vratimo se oboje happy...Znaci apstiniranje nije resenje...Ako on pocne mene da kulira, bice bolje-meni je stvarno glupo da mu kazem u facu kao: RASKIDAMO,a on je stvarno bio maximalno fer,tipa dobar si ti decko,zasluzujes bolje...A znam da ce naici neki koji ce me zajebati tacnije ovakva sam postala zbog takvog jednog- ja bila dobrica i maximalno fer a on se pokupio otisao na more na 2 meseca i sve je super...A taj-zbog koga sam skot postala je od "sadasnjeg" ovog decka najbolji drug koji zivi stan iznad njega...Sve je jako povezano...Zvao me bivsi decko da sutra svratim do njega,idem a ovaj valjda nece saznati,ako sazna- je*i ga...On i dalje zove,da dodjem da ga lecim-bolestan je, nismo se videli nedelju i po dana... :twisted: ...
Sad mi je svejedno da li ce da me sutne- pregrmela sam taj raskid pre nekoliko dana, kad smo kao raskinuli..pomirila sam se sa tim...
 

Back
Top