Zakuvalo se - izgleda da nova vlada nece dugo: Beograd ili smrt

ja ne znam dal postoji ijedan birac SPS-a koji je glasajuci za SPS glasao da ta stranka formira vlast sa LDP-om bilo kad i bilo gde - no dobro time mi radikali samo dugorocno dobijamo njihove bivse glasace....

.

Slabo ćete se vi, radikali, očešati o te sps-ove birače.
Za koju godinu oni će biti veći evropejci od tadića i dinkića zajedno:mrgreen:

Ja bih voleo da se vrati šešelj što pre, to bi vas dotuklo.
 
debela nemas razloga da se smejes kao luda na brasno.

pretnje i novac su dve odvojene stvari u toj recenici. recimo lilic iz SPS-a je kupljen pretnjom da ce mu sin , koji je inace veliki problem, robijati jedno 20 godina ako "ne legne na rudu" i ne podrzi DS. Naravno u zamenu za tu podrsku optuznica protiv Lilicevog sina bice pocepana kao da je nikad nije ni bilo.

To samo pokazuje kakva smo mi karikatura od drzave danas i cime se sve sluze ovi banditi koji su na vlasti....

Koji je faktor Lilić u sps-u?
 
Ne dobijate, jer ste se pokazali nesposobnim da formirate vladu :)

nesposobni za mucke i kriminal . a sposobni za demokratiju i postovanje volje sopstvenih biraca.

kao sto sam rekao vise puta neka radikale gube jos 100 puta ja cu ih glasati sve dotle dokle se drze onoga cega su rekli, sve dotle dok ne izdaju svoje birace i prave neke nemoguce kombinacije sa svojim politickim neprijateljima....

a ako bi krenuli da mi mantraju kao sto to rade danas tadic i dacic vise im nikada ne bih dao svoj glas.
 
kao sto sam rekao vise puta neka radikale gube jos 100 puta ja cu ih glasati sve dotle dokle se drze onoga cega su rekli, sve dotle dok ne izdaju svoje birace i prave neke nemoguce kombinacije sa svojim politickim neprijateljima....

Znaci ipak ocekujes da se tome pre dve godine povuce iz politike i preseli iz svoga stana?

To sto nisu formirali vladu pokazuje samo jedno - nesposobnost.
 
pa neki (obicno seljaci) se prodaju i za 10 eura, a ovi politicari i odbornici njihova cena je veca. sve u svemu vi formirate vlast svuda na osnovu mucki, ucena, mita a ne na osnovu toga sto su vama biraci vecinski dali poverenje.

ja ne znam dal postoji ijedan birac SPS-a koji je glasajuci za SPS glasao da ta stranka formira vlast sa LDP-om bilo kad i bilo gde - no dobro time mi radikali samo dugorocno dobijamo njihove bivse glasace....

vi demokrate ste kriminalci i banditi koji su stvari kao mito, kupovina glasova , mandata i ucenjivanja uveli u regularnu "demokratsku" praksu u ovoj drzavi. to su klasicne kriminalne i mafijaske metode a vi ste te metode i stvari legalizovali u ovoj drzavi.

sve u svemu kostunica je pokazao da je za vas gospodin covek. izgubio je vlast pruzio ruku i otisao u opoziciju. nije mutio, muljao, kupovao mandate, ucenjivao...

ako nista drugo - zbog toga - svaka mu cast.

Zato ce se i vratiti brze nego sto neki i mogu da zamisle!
 
debela nemas razloga da se smejes kao luda na brasno.

pretnje i novac su dve odvojene stvari u toj recenici. recimo lilic iz SPS-a je kupljen pretnjom da ce mu sin , koji je inace veliki problem, robijati jedno 20 godina ako "ne legne na rudu" i ne podrzi DS. Naravno u zamenu za tu podrsku optuznica protiv Lilicevog sina bice pocepana kao da je nikad nije ni bilo.

To samo pokazuje kakva smo mi karikatura od drzave danas i cime se sve sluze ovi banditi koji su na vlasti....


:hahaha::hahaha::hahaha:

...mislis, kad napises "pretnje novcem " onda to nije 'pretnja novcem' :eek::rotf::rotf:
 
Znaci ipak ocekujes da se tome pre dve godine povuce iz politike i preseli iz svoga stana?

To sto nisu formirali vladu pokazuje samo jedno - nesposobnost.

to sto nisu formirali vladu pokazuje da im gradjani nisu dali dovoljan broj glasova da bi to mogli da ucine. a ovo sto ti tvrdis je obican idiotizam.

pokusali su da formiraju vladu na normalnim programskim osnovama sa DSS i SPS-om - nije islo i sta im preostaje ? :) da krenu da prete ubistvima kao tadic koji kaze "mogu i ja nekog da likvidiram" , da kupuju mandate, ucenjuju kao lilica robijanjem sopstvenog sina? :) tebi je to moralno i ok?

ako je tebi to ok onda ni ti nisi nista bolji od ovih koje podrzavas...
 
preslusaj onaj snimak izmedju lilica i zarka obradovica ....

Snimak sam čuo još pre nego što je objavljen u svetioniku slobode
kreza.gif


Ali to nije odgovor na pitanje koji je Lilić faktor u sps-u?
Ne znaš ni ti?
 
to sto nisu formirali vladu pokazuje da im gradjani nisu dali dovoljan broj glasova da bi to mogli da ucine. a ovo sto ti tvrdis je obican idiotizam.

Mogli su, nisu uspeli - nesposobnost.

pokusali su da formiraju vladu na normalnim programskim osnovama sa DSS i SPS-om - nije islo i sta im preostaje ? :) da krenu da prete ubistvima kao tadic koji kaze "mogu i ja nekog da likvidiram" , da kupuju mandate, ucenjuju kao lilica robijanjem sopstvenog sina? :) tebi je to moralno i ok?

Mogli su, nisu uspeli - nesposobnost.
 
Te teorije zavere, ucene i ostalo ostavi po strani.
U stvari, politika se i svodi na ucene i mito.
Ko to nije shvatio i ko misli da postoje posteni politicari, taj je pogresio planetu.

politika se samo kod vas demokratskih lopina svodi na ucene i mito.

u drugim drzavama toga nema....

ipak drago mi je sto si na kraju priznao da je DS kriminalna organizacija cije su glavne metode delovanja ucene, mito, pretnje, kriminal...

a ja cu se dok sam ziv boriti da takvi opasni kriminalci i banditi ne budu na vlasti u srbiji vec tamo gde im je mesto - u zatvoru.
 
Hehhe.....
kao sto rekoh - pogresna planeta :)
Mislim, ne znam stvarno koliko neko treba da bude naivan da misli da je politika posten poso

pa ajde nadji mi normalnu zemlju gde se trguje mandatima, programima stranaka i uverenjima kao na pijaci . nadji mi zemlju gde se poslanici i odbornici prodaju za pare. nadji mi zemlju gde se cepaju napisane sudske presude da bi se formirala vlast i naterala jedna stranka da podrzi tu kombinaciju.

nema toga nigde barem ne u evropi.

to sto ste vi demokrate kriminalci, lopine, banditi i izdajnici ne znaci da su svi takvi i da je politika u osnovi neposten posao.
 

Back
Top