Zahtevi danasnjih devojaka

Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".

Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!
O siroma :(

Evo meni recimo bode oči što si napisao dali iljadu puta zajedno I to čni da imam predrasude prema tebi čak i ako si gastroš.

Žene su iste ko i vi samo što imaju rupu tamo gde vi imate ispupčenje. Imaju malo slabija tela i mogu da rode dete. Ostalo je sve isto.

I raspoloženje im se menja češće samo zato što su im se hormoni tako smućkali u telu, i vama neko da smućka toliko sranja odjednom isto biste pohisterisali. Dakle isto sranje drugo pakovanje. Pa kad se zapitaš šta žene hoće samo se zapitaj šta bi ti hteo, velika glavolomka.
 
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se.
a os mi objasniti sto neki prosecan decko ne pridje nekoj prosecnoj devojci nego malko boljoj? :)

problem velikih razmera u srbiji je sto jako puno muskaraca oce da seta kojekakve besne ribe i sponzoruse, a nemaju ni za lebac i pastetu. nego ti sinak, prilazi onima koje ne privlace paznju iz daljine, prilazi nekim skromnijima,pokusaj da ih upoznas i tako to, jer nema leba kad oces da se popnes na himalaje a nemas neophodnu opremu,ostaces placuci pri dnu. prilagodi svoje zelje svojim mogucnostima, umesto posle da ti budu krivi svi ostali sto si mnogo hteo, a nisi imao robu da razmenis za robu.

(u celoj prici samo da napomenem,meni je taj odnos bolestan i nenormalan i pre svega neljudski,ali ipak postoji).

ipak treba da znas da ako si ti mlohav i masan,ne mozes da ocekujes da ces imati ribu sa modne piste,sem ako nisi sponzorko, jer i zene koje se trude, vole da vide isto u svom partneru.

mada sa druge strane mozda ste svi poludeli. jos odavno su i momci i devojke krenuli da se ponasaju ko curani i curke, da glume seks i grad na sirotinjski nacin, da se sepure nekim laznim sjajem i traze pogresne stvari,a kroz mozak, dusu i licnost duva promaja ko u davno napustenoj kuci. pa kako ste sejali tako i zanjite :)
 
I treba da se satiru od kur... uzivaju..... isprobavaju vas :hahaha: i prelaze dalje..... pozz
Zamolio bih dotičnu da obrazloži ovakav komentar :rtfm:
... naravno ako ima argumente, jer koliko sam primetio sve je
više devojaka koje su bez dečka iako smo mi do skora bili ugrožena
vrsta - navodno :hahaha: ... elem složio bih se sa Erijom da moraš druže
ponavljam da povedeš računa kojim ribama prilaziš i gde na kojim mestima
u gradu jer to se u mom mestu zna gde izlaze sponzoruše :dash: ,
a gde fine devojke !
 
Poslednja izmena:
Evo ovako.... Desavalo se par puta da vidim/cujem kako neke devojke kukaju kako momci ne prilaze,nisu ozbiljni i tako to...Neki decko (prosecan) pridje nekoj malko boljoj(zgodna ili lepa) devojci, tamo vamo i ona odbija saradnju tj hocu reci izbegava razgovor....ukratko ne svidja joj se. E ta devojka kasnije kuka kako momci ne prilaze.
E sad, sta mene zanima:
1. Kakve momke hoce danasnje devojke?
2. Dali momak mora da ima kola,pare i 2m preko ledja?
3. Ako neki decko (moj slucaj) vidi neku devojku par puta u gradu i toliko mu se svidi da odluci da joj pridje, dali ce ona pristati na razgovor..ili nesto slicno...ili ce se uplastit "neznanca"? tj dali devojka moze da ima momka kojeg ne zna ona i niko iz njenog drustva(nekog anonimusa)?
4. Momak i devojka izadju u grad, i ona spazi nekoj baju lovatora kako je gleda......sta ce ona da ucini? hoce li reci decku da idu kuci, pa ce se ona bez njegovog znanja vratiti u grad ili ce se praviti da nevidi ili ce reci tom baji da je se okane?

Imam 20god i prilicno slabo iskustva sa devojkama, uglavnom lose i tanko. Znam da je bruka ali sta cu..tako me zapalo. Nemam kola,para i nisam nabildan pa sam poceo da mislim kako mi je to "mana".
Molim VAS sve muske i zenske da se prikjucite na temu da prodiskutujemo.
Unapred hvala! Pozdrav!

a nemas ti u glavi druze.
1. iskrene, otvorene, saramantne, duhovite, inteligentne, slobodne, sa dobrim autom, sa dobrim poslom, stambeno situirane, sportiste, bizmismene, da budu finansijski potkovani bolje od devojke i tako... zaokruzi sam sta ti se dopada :mrgreen: elem, ne mozes generalizovati, svaka devojka je osoba za sebe i svaka druga zeli nesto drugo.
2. za neke devojke da, za neke devojke ne. neka ce te voleti i u gsp-u a neka ce vise voleti tvoj bmw x6 od tebe samog :lol:
3. nemoj joj prilaziti ako nisi siguran da te je primetila, veruj mi ;) ako te za vece pogleda vise puta onda joj pridji zasto da ne? uopste nije bitno sto nisi iz njenog drustva. ako te ne konstatuje djaba gubis vreme odhebace te na keca (bar bi ja tako uradila).
4. ne vidim zasto bi ona rekla tom baji da je se okane ako je on samo gleda. ako gleda i ona u njega e tu je vetj problem. tu ima sanse da je ti ispratis peske do zgrade i cim udjes u bus ona ce uci u njegov auto ;)

momak, tvoj najveci problem je sto umesto da se sredis i odes do grada blejis na netu. postoji sansa (ne kazem) da i ovde navatas nesto ali sa takvim stavom - tesko ;) daj mu ga malo po smekerici - ovo-ono - i kreni u akciju mesto da kukas ovde ko neka baba :mrgreen:


ps i javi nam sta si uradio, zivi nismo dok ne saznamo :lol:
 

Back
Top