Zagrljaj "Ona plaća!"

suave

Domaćin
Poruka
3.011
Pre par godina pojavio se poseban naziv za zagrljaj kojim muškarci grle svoje devojke ("sponzorke":mrgreen:) dok one obavljaju plaćanje. U Americi je dobio naziv "He has no money hold", dok kod nas još nije dobio svoj naziv mada sam ga primećivao u nekim situacijama gde je devojka plaćala račun. Tad bi odjednom postala sva slatka i medena za svog dragog koji ju ne bi ispuštao iz ruku. Drago mi je da se nove civilizacijske tekovine brzo prihvataju i da ne kaskamo za svetom

The He Got No Money Pose, sometimes called the He Has No Money Hug or the She's Paying Hold, is a catchphrase and cliché used to describe the way men behave when their girlfriend is paying on behalf of them. The concept was first popularized alongside the phrase, "The universal position dudes stand in when they have no money and their girl pays for everything" in 2019. The phrase typically sees renewed interest when a photo of a man hugging their girlfriend from behind while at the cash register gets shared on social media

He has no money hold.jpg


https://knowyourmeme.com/memes/he-got-no-money-pose
 
Pre par godina pojavio se poseban naziv za zagrljaj kojim muškarci grle svoje devojke ("sponzorke":mrgreen:) dok one obavljaju plaćanje. U Americi je dobio naziv "He has no money hold", dok kod nas još nije dobio svoj naziv mada sam ga primećivao u nekim situacijama gde je devojka plaćala račun. Tad bi odjednom postala sva slatka i medena za svog dragog koji ju ne bi ispuštao iz ruku. Drago mi je da se nove civilizacijske tekovine brzo prihvataju i da ne kaskamo za svetom



Pogledajte prilog 1547721

https://knowyourmeme.com/memes/he-got-no-money-pose
Keširala, bolje rečeno.. on ni gaće još nije čestito pokrio.
 
Ne razumem kako im nije glupo da ih žena sponzoriše. Zdrav, prav, može da radi mnogo poslova i dozvoljava da ga žena izdržava. Pre bih bio bez žene/devojke umesto da se tako ponižavam.
Gde ti je duh jednakosti među polovima? Dosta su muškarci "sponzorisali" žene kroz istoriju. Sad je red na njih. Pošto se to tako danas zove. Ili ček, dok muško plaća sve za ženu, to je njegova obaveza, a kad je obratno onda je sponzorisanje. Hmm?
 
Gde ti je duh jednakosti među polovima? Dosta su muškarci "sponzorisali" žene kroz istoriju. Sad je red na njih. Pošto se to tako danas zove. Ili ček, dok muško plaća sve za ženu, to je njegova obaveza, a kad je obratno onda je sponzorisanje. Hmm?
Ja kažem u svoje ime. Možda bih saml neko vreme pristao na tako nešto dok tražim posao, ali da tako živim neko duže vreme stvarno ne bih mogao. Osećao bih se kao parazit.
 
Pre par godina pojavio se poseban naziv za zagrljaj kojim muškarci grle svoje devojke ("sponzorke":mrgreen:) dok one obavljaju plaćanje. U Americi je dobio naziv "He has no money hold", dok kod nas još nije dobio svoj naziv mada sam ga primećivao u nekim situacijama gde je devojka plaćala račun. Tad bi odjednom postala sva slatka i medena za svog dragog koji ju ne bi ispuštao iz ruku. Drago mi je da se nove civilizacijske tekovine brzo prihvataju i da ne kaskamo za svetom



Pogledajte prilog 1547721

https://knowyourmeme.com/memes/he-got-no-money-pose
paaa , neće da je ovo neki zagrljaj
 
Ako uzmemo sistem muškarac je taj koji plaća za sve, koji se poštovao od kad znamo za sebe otprilike, to je bilo ok dok žena nije privređivala i zarađivala.

Sad kad zarađuje isto, neke i više od svojih partnera, šta je problem da plati i ona?

Ispadne sad njegove pare su njihove pare, a njene pare su njene pare?

A ovamo kao feminizam, ravnopravnost, jednakost?!

Nije nego.
 

Back
Top