ZAGRLJAJ DOBRE RIBE. . .

. . cujem cesto muska picketanja, kao ostavila ga devojka. . tuzan je, depresivan, ne zna sta ce sa sobom. .

a siguran sam da bi ZAGRLJAJ EXTRA RIBE resio svaki takav muski problem!!

Zagrljaj dobre klinke bi dao krila penzioneru koji je ceo zivot proveo sam, skinuo bi sa brankovog mosta bolnog zbog ljubavi teenejdzera, otkrio bi nove horizonte sredovecnom tranzicionom gubitniku koji je sveze razveden i po nalogu suda isteran iz stana za koji oplacuje 20-godisnji kredit. .

i sam sam nekada bivao u slicnim situacijama. . . pa koliko su onda nasa osecanja iskrena, pocev od trenutka kad se zakljinjemo na ljubav ili kad patimo i ocajavamo, kad je lek tako prizeman??

ne znam sta da ti kazem jer nemam muski problem...a i ne osecam nista kada me extra riba zagrli......
 
pa naravno...dobra riba je...dobra riba... ;)

sharkmanBM_450x258.jpg
 
. . nije mi jasno cemu licne kvalifikacije?? vidis, ovo o cemu ja pricam je revirzibilan proces, dakle nisam ja "napaljeni klinja od 13 godina". . prosao sam sve, video sam sve i vratio se na pocetak kad sam shvatio sustinu koja je krajnje jednostavna, pa je pretocio u ovu temu nad temama :). . ti si sad tek na pola puta pa su nam razmisljanja dijamertalno suprotna. . mada bojim se da takvi kao ti i ne odmaknu dalje. .
momci se slazu sa mnom, ne razumem odakle ti takva drskost da kao devojka pricas o necemu o cemu nemas pojma. . .ukratko -to sto imas brkove ne znaci da si musko :)
hehehe :rotf::rotf::rotf: joj dobro kontam da je zezanje al me nervira..
pusti moje brkove na miru jesam musko..pola :hahaha: :p
 
Pa šta. I mi, kada smo loše raspoložene, budemo bolje ako nas zagrli ili da kompliment neki tip koji nam je privlačan. Problem je što tako možeš da se "rešiš" problema na par sati, dan-dva (zavisi koliko je doar tip, zagrljaj, kompliment), ali stvarno lakše može da bude samo uz onoga koga volimo (i mi i vi). Evo i Ivo je to napisao, pa nije samo žensko gledanje. Sve to što je navedeno samo diže ego na kratko. Brzo se spusti kada ta koja vas je sjebala, a koju ste voleli (pošto ne može da te sjebe neko koga ne voliš) dođe. E onda i brdo lepotica ne može da vam vrati ravnotežu. Jel da? :)
 
Pa šta. I mi, kada smo loše raspoložene, budemo bolje ako nas zagrli ili da kompliment neki tip koji nam je privlačan. Problem je što tako možeš da se "rešiš" problema na par sati, dan-dva (zavisi koliko je doar tip, zagrljaj, kompliment), ali stvarno lakše može da bude samo uz onoga koga volimo (i mi i vi). Evo i Ivo je to napisao, pa nije samo žensko gledanje. Sve to što je navedeno samo diže ego na kratko. Brzo se spusti kada ta koja vas je sjebala, a koju ste voleli (pošto ne može da te sjebe neko koga ne voliš) dođe. E onda i brdo lepotica ne može da vam vrati ravnotežu. Jel da? :)

. . pazi sad, najutucenijeg momka na svetu bi mogla utesiti neka ektremno dobra ribe *neka me neko nauci kako se postavljuaju slike da bih mogao to silikonski da obajsnim!

a jos da ga odvede u svoju vilu, nahrani, okupa, nezno zagrli i udostoji kako ga nije ni jedna. . laza kostic bi zaboravio na mariju, onjegin na tatjanu. . .
 
. . pazi sad, najutucenijeg momka na svetu bi mogla utesiti neka ektremno dobra ribe *neka me neko nauci kako se postavljuaju slike da bih mogao to silikonski da obajsnim!

a jos da ga odvede u svoju vilu, nahrani, okupa, nezno zagrli i udostoji kako ga nije ni jedna. . laza kostic bi zaboravio na mariju, onjegin na tatjanu. . .

.... ni Playboy nije u pravu, ne kapira dubinu zenskog srca, toplinu zenskih osecanja i leprshavost ljubavnih misli....
 

Back
Top