zagor ponovo kod nas !!!!!

sve stripove mozete kupiti po kioscima sirom zemlje.E sad pitanje je malo nejasno koji najnoviji deo zagora ako mislis na br.2 od Veselog cetvrtka on ce izaci 7 marta a ako trazis nove brojeve Hrvatskog izdavaca Ludensa e njih ces naci na zelenom vencu u strip klubu darkwood i na Novom Beogradu u strip knjizari Alan Ford.neznam adrese napamet ali pogledaj na sajtu naces sigurno.
+ mala sipravka ovo je 6 izlazenje bonelijevih junaka kod nas od 1968.
1.ZS i Lms Dnevnik Ns
2.Horus Ns zafor i jos svsata
3.Vanini Zagor,Dilan,Mr No,Marti
4.Abaton Zagor,Dilan
5.Sistem Comics -Dilan,Ken Parker....
6.Veseli cetvrtak Zagor,Dilan,Dampir,Mr No

u izdanju "Maverick"-a iz Kraljeva 1997. su izasla 2 izdanja (ako teramo vec mak na konac)
- Napoleon broj 1
- Natan Never 1
cisto radi bibliografije koga interesuje
 
hajde narode ulkucite se u raspravu.Kupuje te li nova izdanja kakava su vam,da li ste zadovoljni,evo prebrodili smo prvi mesec idemo dalje.
Da vas podsetim Veseli cetvrtak izdaje Zagora,Dilana,Dampira,Mister No-a,
Prvi brojevio su izasli pa bih vas molio da date svoj doprinos komentarisuci ova izdanja ako ste ih kupili.
 
Video sam juce, i odmah sam se setio Horusa, Mavericka i Vaninija. Daj Boze da potraje i da izadje barem 100tinak brojeva, ali cisto sumnjam. Kakav sam entuzijasta bio 96 ili 97, kad je izasao prvi broj Horusa, resio sam da skupim svih 500-1000 brojeva koji izadju, na zalost, doslo se do petog (ili sestog broja), i tu se stalo. Mislim da je poslednji bio "Severozapadni prolaz". Posle je neki trzaj napravio Maverick (2 broja Teksa Vilera), pa onda Vanini... uglavnom, niko od njih nije dogurao do 10 brojeva jednog junaka.

Sve najbolje zelim ljudima u Veselom cetvrtku, i nadam se da ce da istraju, ali sam skeptik.

Daj Boze da gresim.
 
Cek razjasnite mi pa cu i ja da kupujem.

Ko izdaje taj veseli cetvrtak? To pretpostavljam izlazi cetvrtkom pa se junaci smenjuju jel?

Ima li Ludensa kod nas? Ja sam kupio Marka trobroj za 200 dinara sa prvom epizodom Kajman i odusevio sam se. Solidna cena a odmah ubijes tri stripa :D

Ima li Ludensa kod nas i dalje?

Gde kod nas mogu da se naruce protekla izdanja Ludensa a pogotovo Komandant Mark?


Kad sta tu izlazi i ko izdaje... ima li igde pregleda... pa da krenem da ponovo pravim kolekciju ... kao nekada u ona lepa vremena osamdesetih :D
 
Све можеш наћи у стрип клубовима Алан Форд , дарквуд и на другим местима ако те то толико интересује чуди ме ад немаш до сада све бројеве. А штосе тиче веселог четвртка "НЕКУДИ КОЊА КОГ НИСИ ЈАХАО"
 
Cek razjasnite mi pa cu i ja da kupujem.

Ko izdaje taj veseli cetvrtak? To pretpostavljam izlazi cetvrtkom pa se junaci smenjuju jel?

Ima li Ludensa kod nas? Ja sam kupio Marka trobroj za 200 dinara sa prvom epizodom Kajman i odusevio sam se. Solidna cena a odmah ubijes tri stripa :D

Ima li Ludensa kod nas i dalje?

Gde kod nas mogu da se naruce protekla izdanja Ludensa a pogotovo Komandant Mark?


Kad sta tu izlazi i ko izdaje... ima li igde pregleda... pa da krenem da ponovo pravim kolekciju ... kao nekada u ona lepa vremena osamdesetih :D



Veseli cetvrtak:

1. Cetvrtka u mesecu "Zagor"
2. Cetvrtka u mesecu "Dilan Dog"
3. Cetvrtka u mesecu "Dampir"
4. Cetvrtka u mesecu "Mister NO"


Ludens izdanja potrazi po trafikama ili stripotekama ja Komadanta Marka trobroj kupujem na trafici.
 
JA kupujem samo zagora od veselih cetvrtaka i ima brojeve 1,3,4 broj dva sam slucajno promasio.. ali kad budem u BGD kupicu u nekoj strioteci.
Zagor brojevi 1 i 3 imaju solidnu radnju za 3, a broj 4 ima radnju za 4+ i jedva cekam da izadje 5 broj. svakog cetvrtka izvirujem hoce li novi zagor.
ako vas interesuje mogu vam detaljnije objasniti radnju
 
Ljudi evo nama prvog specijala!!!

zgvcsp01xh6.jpg


zgvcspd01zh6.jpg
 

Back
Top