Задимљени локали

Да ли сте пушач?

  • Да

  • Не

  • Више не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kao i uvek protiv svega!
Protiv kafe, alkohola, droge, duvana i svega ostalog sto mi sada nepada napamet :lol:
Zabraniti pusenje na bilo kom javnom mestu, a pusacima ostaviti neko malo cose pa nek tamo duvane do mile volje bez uznemiravanja okoline, a onda jednog dana ukinuti i to, pa kome se purnja nek to radi u svojoj kuci!
 
Govoreci iz licnog iskustva, i iz iskustva drugih ljudi kojima sam bila okruzena(kad si pusac nekako si okruzen pusacima),i svakog pusaca kog sam u zivotu videla:pusaci su izuzetno egoisticna,sebicna stvorenja.Barem dobra vecina njih.Dovoljno je lose sto i kad pazis da ne smetas drugima uglavnom i dalje stetis nekom jer neko to mora udahnuti, da ne pricamo o uticaju na zivotnu sredinu.A kad si jos od onih zadrtih pusaca, koje bas briga za bilo koje bice na svetu,i jos uhvate iz sve snage da brane SVOJE PRAVO DA PUSE, jos te ubedjujuci kako je to super onda ..Sta reci.Glupost nekada nema granica.Nazalost takvi likovi, koji ne dozvoljavaju da zdrav razum dopre do njihove svesti, ne uvidjaju koliko su jadni i smesni.I kontam ja da je to veliki biznis, ali po nekoj logici bi trebao da bude zabranjeno zakonom,jer ti svoja prava mozes da ostvarujes samo ako ne stetis drugom ljudskom bicu.I da se taj zakon za promenu i sprovodi.U principu mene bas briga da li ce odraslo,zrelo ljudsko bice dovoljno SVESNO posledica upropascavati sebe.To je njihov problem.Sve dok neko drugi ne trpi zbog toga.Ali bas ni jedan kafic za nepusace.I zasto ja moram kao asmaticar da dobijam gusenja kada pozelim da izadjem u grad i provedem se.Ma nek se seku na komade ako hoce,ali dalje od mene.
I koliko god. ima ovaj lik Mare?13? Uvek za vecinu a?Moze i kolektivno samoubistvo opusteno.
I postoje stvari za pravljenje atmosfere a to sigurno nije duvanski dim.
p.s. Zaboravih da napomenem da dugo vec ne pusim
 
mens:
ovo je simptomatican gnev bivseg nepusaca!
Ovo je bezveze... Ja sam pre svega desetak dana prestala da pušim, i uopšte mi ne smetaju pušači oko mene. Čak je bilo nekoliko njih koji su me pitali da li mi smeta, da li da ugase cigarete. Ni slučajno, moj problem je što sam prestala (a rado bih još koju zapalila:( ), ali svako ima svoje prioritete. Oni da uživaju u duvanskom dimu, a ja da rodim zdravo dete:D
 
Hehee, divni ste
icon_biggrin.gif

Nenose, nadam se da ćeš me sad obaveštavati kako napreduje Betanija
icon_razz.gif

Dok se ja borim protiv bele kuge
icon_lol.gif

http://images.google.com/images?q=tbn:gXJvRK8imZAJ:www.nur.utexas.edu/0305/abecker/baby.jpg


Pa, šta je sad ovo, zašto opet neće sliku da mi ubaci
icon_confused.gif
icon_sad.gif
 
latica:
Govoreci iz licnog iskustva, i iz iskustva drugih ljudi kojima sam bila okruzena(kad si pusac nekako si okruzen pusacima),i svakog pusaca kog sam u zivotu videla:pusaci su izuzetno egoisticna,sebicna stvorenja.Barem dobra vecina njih.Dovoljno je lose sto i kad pazis da ne smetas drugima uglavnom i dalje stetis nekom jer neko to mora udahnuti, da ne pricamo o uticaju na zivotnu sredinu.A kad si jos od onih zadrtih pusaca, koje bas briga za bilo koje bice na svetu,i jos uhvate iz sve snage da brane SVOJE PRAVO DA PUSE, jos te ubedjujuci kako je to super onda ..Sta reci.Glupost nekada nema granica.Nazalost takvi likovi, koji ne dozvoljavaju da zdrav razum dopre do njihove svesti, ne uvidjaju koliko su jadni i smesni.I kontam ja da je to veliki biznis, ali po nekoj logici bi trebao da bude zabranjeno zakonom,jer ti svoja prava mozes da ostvarujes samo ako ne stetis drugom ljudskom bicu.I da se taj zakon za promenu i sprovodi.U principu mene bas briga da li ce odraslo,zrelo ljudsko bice dovoljno SVESNO posledica upropascavati sebe.To je njihov problem.Sve dok neko drugi ne trpi zbog toga.Ali bas ni jedan kafic za nepusace.I zasto ja moram kao asmaticar da dobijam gusenja kada pozelim da izadjem u grad i provedem se.Ma nek se seku na komade ako hoce,ali dalje od mene.
I koliko god. ima ovaj lik Mare?13? Uvek za vecinu a?Moze i kolektivno samoubistvo opusteno.
I postoje stvari za pravljenje atmosfere a to sigurno nije duvanski dim.
p.s. Zaboravih da napomenem da dugo vec ne pusim
Bravo! Otkud nekom pravo da mene truje? Sto se njega tice ako hoce moze i po100000 kutija dnevno, samo da meni to ne steti. Nek pusi kuci a ne u gradu i na javnim mestima. A i smeta mi dim, teze disem, peku me oci, bude mi muka... To je stvarno nehumano. Svako ko pusi pored bilo koga(pusaca ili nepusaca, a mnogi i pored dece i trudnica) nije normalan i treba ga ubiti. Sve debil do debila, pogotovo kad se inate. A ti mackice ili vec sta si razmisli malo: steti li ti dim koji udises od drugih pusaca ili samo nikotin koji unosis pusenjem. Covece, pa ti treba da si na nasoj strani, TI UBIJAS SVOJE DETE, a to je bolesno. Sta se vi bunite, imam pravo da pusim pa ovo ono, MOZES ,ALI NE DA TO STETI DRUGIMA. Posto sam klinja i jos ne izlazim, a ako bude i dalje ovakvo stanje medju pusacima, verovatno i necu, meni vise smeta kada neko na ulici pusi pored mene. Ono ja se sklonim, ali puna ulica tih manijaka. Nekad se tako iznerviram da bih uzeo pistolj i sve ih pobio. Inace nisam za nasilje, ali ovo stvarno nije normalno. U ZATVOR S'NJIMA PA NEK SE TAMO TRUJU QRVE OKORELE PUSACKE. Trujete celu drzavu yebote, pa uzmi granatu pa baci, isto ti je. Ko je protiv pusenja, najveca je carina.
 
Nemanja 90:
Bravo! Otkud nekom pravo da mene truje? Sto se njega tice ako hoce moze i po100000 kutija dnevno, samo da meni to ne steti. Nek pusi kuci a ne u gradu i na javnim mestima. A i smeta mi dim, teze disem, peku me oci, bude mi muka... To je stvarno nehumano. Svako ko pusi pored bilo koga(pusaca ili nepusaca, a mnogi i pored dece i trudnica) nije normalan i treba ga ubiti. Sve debil do debila, pogotovo kad se inate. A ti mackice ili vec sta si razmisli malo: steti li ti dim koji udises od drugih pusaca ili samo nikotin koji unosis pusenjem. Covece, pa ti treba da si na nasoj strani, TI UBIJAS SVOJE DETE, a to je bolesno. Sta se vi bunite, imam pravo da pusim pa ovo ono, MOZES ,ALI NE DA TO STETI DRUGIMA. Posto sam klinja i jos ne izlazim, a ako bude i dalje ovakvo stanje medju pusacima, verovatno i necu, meni vise smeta kada neko na ulici pusi pored mene. Ono ja se sklonim, ali puna ulica tih manijaka. Nekad se tako iznerviram da bih uzeo pistolj i sve ih pobio. Inace nisam za nasilje, ali ovo stvarno nije normalno. U ZATVOR S'NJIMA PA NEK SE TAMO TRUJU QRVE OKORELE PUSACKE. Trujete celu drzavu yebote, pa uzmi granatu pa baci, isto ti je. Ko je protiv pusenja, najveca je carina.
Ovo što si rekao za mene je stvarno preterano... Mislim, keve ti - ubijam svoje dete, tako što ljudi oko mene puše... Daj, molim te:roll: ... Znam milion trudnica koje su pušile i same pa rađale zdravu decu, ok ja neću da rizikujem, ali neću ni da se zatvorim pod stakleno zvono. Izbegavaću jako zadimljene prostorije, svakako noćne izlaske i to je dovoljno, pa i to dete će jednog dana živeti u tom istom duvanskom dimu... Ne možeš protiv toga.

A ovo dalje - sam kažeš da si klinja, a ovako se izravaš. I toliko si već nervozan, agresivan i histeričan. Yebote, šta će biti kad malo porasteš i budeš imao pravih problema:? Ne smem ni da pomislim... Čoveče, garant ćeš postati terorista:lol:
 
mackica ns:
...pa i to dete će jednog dana živeti u tom istom duvanskom dimu... Ne možeš protiv toga.

A ovo dalje - sam kažeš da si klinja, a ovako se izravaš. I toliko si već nervozan, agresivan i histeričan. Yebote, šta će biti kad malo porasteš i budeš imao pravih problema:? Ne smem ni da pomislim... Čoveče, garant ćeš postati terorista:lol:
Pa to i jeste problem bas zato sto je pusenje toliko zastupljeno da se protiv njega vise ne moze. A najveca greska i jeste sto trujemo svoju decu. Inace, necu biti terorista, nego cu se preseliti u neku drzavu u EU gde je taj problem resen.
 
Pa, to i hoću da ti kažem... Najveći problem ti je što ljudi puše na javnim mestima; i toliko si hiasteričan samo zbog toga. Šta će biti kad dođu ozbiljniji problemi? Selićeš se na mesec?
Hoću da kažem da ima ovde još ljudi kojima smeta dim isto koliko i tebi, pa nikog nisu nazivali qrvama, ubicama i sl.:roll:
 
Nemanja 90:
Bravo! Otkud nekom pravo da mene truje? Sto se njega tice ako hoce moze i po100000 kutija dnevno, samo da meni to ne steti. Nek pusi kuci a ne u gradu i na javnim mestima. A i smeta mi dim, teze disem, peku me oci, bude mi muka... To je stvarno nehumano. Svako ko pusi pored bilo koga(pusaca ili nepusaca, a mnogi i pored dece i trudnica) nije normalan i treba ga ubiti. Sve debil do debila, pogotovo kad se inate. A ti mackice ili vec sta si razmisli malo: steti li ti dim koji udises od drugih pusaca ili samo nikotin koji unosis pusenjem. Covece, pa ti treba da si na nasoj strani, TI UBIJAS SVOJE DETE, a to je bolesno. Sta se vi bunite, imam pravo da pusim pa ovo ono, MOZES ,ALI NE DA TO STETI DRUGIMA. Posto sam klinja i jos ne izlazim, a ako bude i dalje ovakvo stanje medju pusacima, verovatno i necu, meni vise smeta kada neko na ulici pusi pored mene. Ono ja se sklonim, ali puna ulica tih manijaka. Nekad se tako iznerviram da bih uzeo pistolj i sve ih pobio. Inace nisam za nasilje, ali ovo stvarno nije normalno. U ZATVOR S'NJIMA PA NEK SE TAMO TRUJU QRVE OKORELE PUSACKE. Trujete celu drzavu yebote, pa uzmi granatu pa baci, isto ti je. Ko je protiv pusenja, najveca je carina.
nemanja, zapali jednu opusti se .......................:grin:
 
$ta da ti kazhem Stormana. Peri kosu svaki dan i kupi vi$e deterdzenta za odecu pa ce ti dim praviti manje problema :D
Chitam ovog napaljenka Nemanja90, a suza mi iskri u oku kad se prisetim da sam i ja bio tako extreman po pitanju cigara. Naravno.. duvan nikada nisam uzeo u usta niti nameravam da kandilam djavolu, ali sam se re$io bede nemogucnosti ostajanja u zagu$ljivim lokalima. Kako?! Alkoxolom razume se :) Chim se malo pocirka dim odma manje smeta, tako da sam sada kadar stici i uteci i na dimnom mestu postojati :D
Ja ti predlazhem Stormana da sa NS kolegama nepu$achima otvori$ lokal gde nece moci da se pu$i. Garant uzimate preterane pare, a i ja sam zainteresovan za neke akcije i deo profita
 

Back
Top