Забрањено питање!!!

Врачарац,ово је неки ДС-ЛДП активиста који се служи оном народном- држ`те лопова. Вас окривио, а у ствари он сам је острашћен.
Да је пажљивије читао, видео би да пише и за Вучића.
 
Врачарац,ово је неки ДС-ЛДП активиста који се служи оном народном- држ`те лопова. Вас окривио, а у ствари он сам је острашћен.
Да је пажљивије читао, видео би да пише и за Вучића.

писменост није свима јача страна.......
 
Slažem se uvodnim tekstom. Zato se i nadam da će ljudima doći u glavu i da će samo ti poslušnici, ulizice i oni koji očekuju mrvice od svojih "gazda" izaći na izbore, jer oni to moraju. Ostali da su mudri, ne bi prišli biračkim mestima i tako pokazali svoju volju.
Srbija nije vukojebina, ali na njenom čelu jesu loši ljudi. To treba razdvojiti, јer Srbiju ne čine političari iz raznih partija.
Ne slažem se ni sa tim da nam trebaju japanci i nemci. Imamo mi sjajnih, profesionalnih ljudi koji nisu pohlepni. Pitanje je, kako oni da dođu na prava mesta, jer ako nisu pohlepni niti ulizice, nema im mesta u strankama.
Ko bi se od političara odrekao položaja i mogućnosti za mahinacijama? Ako ne žele domaće profesionalce u svom okruženju, neće ih želeti ni iz Japan ili Nemačke. Oni ne žele promene, jer ovako imaju monopol. Najlepše im je biti bogat u siromašnoj zemlji, jer nije fora kad svi imaju legodan život, već kad ga većina nema, osim te male grupe.
 
Slažem se uvodnim tekstom. Zato se i nadam da će ljudima doći u glavu i da će samo ti poslušnici, ulizice i oni koji očekuju mrvice od svojih "gazda" izaći na izbore, jer oni to moraju. Ostali da su mudri, ne bi prišli biračkim mestima i tako pokazali svoju volju.
Srbija nije vukojebina, ali na njenom čelu jesu loši ljudi. To treba razdvojiti, јer Srbiju ne čine političari iz raznih partija.
Ne slažem se ni sa tim da nam trebaju japanci i nemci. Imamo mi sjajnih, profesionalnih ljudi koji nisu pohlepni. Pitanje je, kako oni da dođu na prava mesta, jer ako nisu pohlepni niti ulizice, nema im mesta u strankama.
Ko bi se od političara odrekao položaja i mogućnosti za mahinacijama? Ako ne žele domaće profesionalce u svom okruženju, neće ih želeti ni iz Japan ili Nemačke. Oni ne žele promene, jer ovako imaju monopol. Najlepše im je biti bogat u siromašnoj zemlji, jer nije fora kad svi imaju legodan život, već kad ga većina nema, osim te male grupe.

Браво
 
Чије паре?

Evo piva, samo ne pitaj otkud političarima pare kola i slično

jkon638l.jpg
 
Да, постоји много стручњака који не могу да прођу, јер немају птребне страначке "kvalifikacije", тј. нису ни у једној странци или им је боја страначке књижице неодговарајућа. Познат је случај 2000-те да су, када су се многи од нас надали да ће ствари ићи на боље, многи успешни директори или директори подфункција, били смењени, иако су би им и образовање и постигнути резултати, у свакој нормалној земљи били довољне да остану на својој позицији.
Крајњи резултат- та профитабилна предузећа одоше у ликвидацију...
 
Slažem se uvodnim tekstom. Zato se i nadam da će ljudima doći u glavu i da će samo ti poslušnici, ulizice i oni koji očekuju mrvice od svojih "gazda" izaći na izbore, jer oni to moraju. Ostali da su mudri, ne bi prišli biračkim mestima i tako pokazali svoju volju.
Srbija nije vukojebina, ali na njenom čelu jesu loši ljudi. To treba razdvojiti, јer Srbiju ne čine političari iz raznih partija.
Ne slažem se ni sa tim da nam trebaju japanci i nemci. Imamo mi sjajnih, profesionalnih ljudi koji nisu pohlepni. Pitanje je, kako oni da dođu na prava mesta, jer ako nisu pohlepni niti ulizice, nema im mesta u strankama.
Ko bi se od političara odrekao položaja i mogućnosti za mahinacijama? Ako ne žele domaće profesionalce u svom okruženju, neće ih želeti ni iz Japan ili Nemačke. Oni ne žele promene, jer ovako imaju monopol. Najlepše im je biti bogat u siromašnoj zemlji, jer nije fora kad svi imaju legodan život, već kad ga većina nema, osim te male grupe.

Ја на изборе само за деееееебелу лову, идеале сам давно потрошио!
Проблем је што овде на форуму има јако пуно људи који се и даље ложе (или су и они сами) на разно разне плаве, жуте, црвене, црне или неке друге битанге
 
Ја на изборе само за деееееебелу лову, идеале сам давно потрошио!
Проблем је што овде на форуму има јако пуно људи који се и даље ложе (или су и они сами) на разно разне плаве, жуте, црвене, црне или неке друге битанге

Ja cu, licno, a vi razmislite........sledeci put naravno, izaci na izbore.......moje je gradjansko pravo , i ne zelim da ga se odreknem radi bande ......ali cu , umesto da zaokruzim bilo kojeg kandidata ili partiju........

nacrtati ogroman falus .........preko celog glasackog listica........pa neka ga dele medju sobom, ili neka ga uzme ko nije gadljiv, ili ko se prepozna.........

ko zna??........ako bude gomila nacrtanih falusa u glasackoj kutiji, mozda se i pobiju medjusobno , polazuci pravo na te glasove??

evo , vec zamisljam svadju izmedju DSa i SNSa, koji ce argumentovano da dokazuju , na koga misle gradjani kada ubace falus u kutiju..........jedni ce da vidu "za nas' , drugi "ne , nego za nas".........

jedni ce da vicu "lici na naseg predsednika'.........drugi opet" pljunuti nas predsednik"........
 
TI MENI NUDIS STRUCNU POMOC???:hahaha::hahaha::hahaha:


[/SIZE][/B]


BRATE, TI SI U VELIKOM PROBLEMU.........:rotf::rotf::rotf:
PREKO TI JE POTREBNA PRAVA STRUCNA POMOC............:hahaha::hahaha::hahaha:

.............да сам водоинсталатер, понудио бих ти замену гумица..........али нисам,
С'обзиром да сам завршио нешто мало компликованије + специјализацију у иностранству, не могу бити толико нечовек а да ти макар не понудим стручну помоћ у ситуацији када се и "из авиона" може приметити одређени ментални застој у твом развоју............ипак сам дао одређену заклетву и то ме обавезује да ти пружим несебичну помоћ
не могу са стопостотном сигурношћу да тврдим да ћу ти помоћи, али барем могу да покушам.....................Чика у белом ти жели само добро, неће те повредити..


П.С.
Шта мислиш ти као лаик, а и остали који прате ову дискусију, о каквом се стадиуму менталне болести ради с'обзироом да си прво кренуо на наглашавањем смајлијима у недостатку иоле нормалкних аргумената а завршио си са писањем комплетних одговора искључиво великим словима?
да ли је то последица панике због интелектуалне инфериорности, Мажак еклоквентности и писмености или једноставна потреба (потпуно људска ствар) да се саби да на значају?
 
Ја на изборе само за деееееебелу лову, идеале сам давно потрошио!
Проблем је што овде на форуму има јако пуно људи који се и даље ложе (или су и они сами) на разно разне плаве, жуте, црвене, црне или неке друге битанге

..........исувише је таквих............
 
Зашто сам за капитализам ? Између осталог, зато што генералног менаџара и функционалног менаџера најчешће води економска рационалност, за разлику од социјализма који је одлична прилика за ухлебљивање партијских кадрова, који и нису увек толико стручни и које у пословању не води увек јасна привредна логика...
 
Зашто сам за капитализам ? Између осталог, зато што генералног менаџара и функционалног менаџера најчешће води економска рационалност, за разлику од социјализма који је одлична прилика за ухлебљивање партијских кадрова, који и нису увек толико стручни и које у пословању не води увек јасна привредна логика...

Али зато сви воле лову испод жита.....
 
Moj odnos prema svim politicarima u ovoj koju mnogi od milja nazivaju Srbijom je odavno napisan i poznat u tekstu



E , to je doslednost ............sve to treba maljem u celo, pa da zovnemo neke japance da vode ekonomiju , a nemce da uteraju disciplinu..........

Inace, spasa nema.......ode Srbija u pizdu lepu materinu , ako nastavi putem kojim ide vec 20 godina:think:
Биће да је нешто дуже, на жалост, додајмо још једну 0 на тих 20. :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
iskreno........ni dve nule , koje bi rezultirale cifrom 2 000 godina, ne bi bile greska..;)
Добро, да не претерујемо сад, мада, могли би, по ономе "народ најстарији" рећи да се нешто ту петљало већ и око Великог Праска. ;)

Но, шалу на страну, реално, још смо се у средњем веку углавном и доста добро држали, ни мање ни више него остали народи, па, да парадокс буде већи, чак и под Турцима. А страдисање је почело некако током 19. века. Опет смо и тада кренули добро, и у складу с осталим народима тога доба, а онда, некуд и некако забасасмо, и почесмо сами себе да саплићемо... :think:
 
Добро, да не претерујемо сад, мада, могли би, по ономе "народ најстарији" рећи да се нешто ту петљало већ и око Великог Праска. ;)

Но, шалу на страну, реално, још смо се у средњем веку углавном и доста добро држали, ни мање ни више него остали народи, па, да парадокс буде већи, чак и под Турцима. А страдисање је почело некако током 19. века. Опет смо и тада кренули добро, и у складу с осталим народима тога доба, а онда, некуд и некако забасасмо, и почесмо сами себе да саплићемо... :think:

e, jes vala........skroz sam zaboravio ono kada su na srpskom dvoru jeli zlatnim viljuskama, dok je evropa cerupala prasice nogama........;)
 
Добро, да не претерујемо сад, мада, могли би, по ономе "народ најстарији" рећи да се нешто ту петљало већ и око Великог Праска. ;)

Но, шалу на страну, реално, још смо се у средњем веку углавном и доста добро држали, ни мање ни више него остали народи, па, да парадокс буде већи, чак и под Турцима. А страдисање је почело некако током 19. века. Опет смо и тада кренули добро, и у складу с осталим народима тога доба, а онда, некуд и некако забасасмо, и почесмо сами себе да саплићемо... :think:

Ма наравно............него, где је ту веза са лоповлуком и корупцијом садашњих политичара и односу полтрона који их подржавају?
 
Већ извесно време на овом форуму примећујем једну шудну појаву а то је двоструки стандард код разних страначких активиста када су у питању финансије лидера странака које здушно подржавају..............
Сви они су спремни да "политичким непријатељима" изваде очи због лоповлука, нетранспарентности, отимачине, корупције и свих осталих нелегалних начина стицања новца а за своје лидере имају пуно разумевање за вршење истих или сличних криминалних радњи!!!!
мали страначки кербери (активисти) се понашају потпуно исто без обзира да ли подржавају ЛДП, Покрет Социјалиста, Г17, ДС, СПС, ДСС, СНС, СРС.............сви до једног не идентична питања идентично реагују у зависности која странка и лидер је на тапету.
Своје бране или евентуално игноришу тему - противнике најстрашније пљују!
Дакле, Шему ти двоструки стандарди?
каква је то блокада у њиховој глави која их спречава да имају исте аршине?
Откуд "кратка памет"
да ли се можда надају да ће се својим идолопоклоничким ставом и слепом послушношћу уздигнути у очима лидера и евентуално доћи до позицији на којој ће и они моћи да дрпају?

Ево пар питања на које никако не добијам јединствен одговор иако је јасно да се ради о истој политичкој багри и истом лоповлуку.

-Шта је Чеда Тражио у Шилеровој?
-На који начин се Чеда финасира иако нема готово ни дана радног стажа?
-Шта све поседујеш Чедице?
-Откуд паре Александру Вулину за прилично луксузан живот иако је по стажу гори и од Чеде?
-Шта је сумњивим финансијама Ивице дачића, човека без минута стажа ван политике?
-Где се затурило кофрече?
-Ко финансира Михајлова?
-Влајко Сенић??????????????Ко је то? Одакле му и на који начин је стекао?
-Јелена Триван, Чиме јој се бави муж?
-Мићун, Шта му је ћерка урадила да би била на чели неке бесмислене агенције са дебелом платом?
-Шешељ - Одакле оно Батаји?
-Тодоровић, одакле камиони и паркинг?
-деда Мраз Цветковић - шта би са приватизацијама? да ли се и ту нешто профитирало?
-Хомен - Откуд Веро на Вождовцу?
-С. Ђ. Дејановић, колико послова имаш и откуд лова за фирму у којо ти муж не плаћа раднике?
-НВО, одакле вам паре (посебно питање за НВО Војина Димитријевића, како је један НВО првак успео да убаци сина у валду на државне јасле? Морално?)
- Вучићу, шта си у животу конкретно радио осим политике?
- за целу ДС - Шта би са Бодрумопм, Јањушевићем и Колесаром?
-За Живковића, ОДАКЛЕ ТИ ЧОВЕЧЕ?
-За Вељу - Зашто Шаранчић није ухапшен?
-За парламент, Шта би са Браниславом?
-Откуд Сартид за џабе, шећеране за 3 евра а НИС у пола цене?
.................
И још мали милион сличних питања на који активисти т.ј. карбери одговарају искључиво парцијално, т.ј. само у случајевима када питање одговара њиховој политичкој опцији..............када не одговара, почињу да вређају, омаловажавају, изврћу чињенице или игноришу...........
дакле, по мом слободном мишљењу, сви активисти свих политичких странака су иста......




-

ti mu dodjes kao neki doktor koji je dijagnostikovao kancer----samo sto je ovo kancer drzave...nadam se da ces i predloziti hitnu hirusku intntervenciju...
 

Back
Top