Zaba i njena potkova

Zasto danasnje zene misle da su spremne za brak, sta su one to stvorile da mogu da se udaju, sta donose u brak osim sto zvone muzu kako nista nema?

pa ti nemoj zeniti takvu i mirna backa
a sto tako misle - zato sto su ljudi postali ramazeni, vis da je sve vise parova koji se uzimaju posle tri meseca veze i nemaju vise od 20 godina, il bar neko od njih...uzas...deca se igraju odraslih jer na drugaciji nacin ne znaju da se dokazu, pokazu i odrastu, snadju i ostalo...potcenjuju i pojam ljubavi, zrelosti, ozbiljnosti i pojam braka...razvod posle par mesecii je neminovan uz neko bebce koje ce baba da cuva jer ce mama da trazi novi cep za rupicu jer jedino to i zna a tatu ce da boli uzvo za sve i da bude tako pametan i dalje kao sto je bio i onda kad je ozenio maloletnu mamu
 
Zasto danasnje zene misle da su spremne za brak, sta su one to stvorile da mogu da se udaju, sta donose u brak osim sto zvone muzu kako nista nema?

gde si sinnke z:)?

svako od nas uredi svoj zivot onako kako najbolje zna..

neko je lenj, pa shvati da preko jednog jajasca moze da materijalizuje svoju buducnost..
znam za takav primer..

ona, usla u (pa rekla bih vec pozne) tridesete godine..
nikad u zivotu nista nije radila..sem sto je trosila..dok je mogla da kompenzuje ono sto je drugima bilo interesantno, a ona imala da ponudi..a onda su se pojavile neke koje su to isto nudile bolje upakovano..
ona shvatila da sebe treba da obezbedi drugacije ili da joj rad ne gine..
naletela na nekoga ko je u tom trenutku razmisljao manjom glavom..
i ko je evidentno i dokazano posle godinu dana - glup..
ko je njene prohteve ispunjavao iako za iste nije imao..pa je za njene potrebe sredstva obezbedjivao - prevarom i, grubo zvuci, ali tako je - kradjom.. svojih najblizih..i onih koji su mu bili prijatelji..najblizi..
ona nesposobna da stan sa malom kvadraturom u kojem zive, odrzi u pristojnom higijenskom stanju, nego joj i za to treba pomoc..ne kuva se, ne cisti se..samo se trazi..

on je na tacki gde dolazi do otreznjenja..cini mi se da je shvatio u kakvo je s.r.a.nj.e upao..
sada mora da plati..za svoju losu procenu..
to je bio njegov izbor..

a svega toga ne bi bilo samo da je razmisljao glavom kojom se razmislja..
a ne pogresnom..

zivotna mapa je cudo..z:hm:
pametnima tu gps pomaze..a oni drugi se navuku nepovratno u slepe ulice..
 
@dive iz plive z:)

A ne bi rekao da je on pametan ako ga je ona vozala godinu ko vola starog.

I nije se otreznio, nego ju je izgustirao ili je naisla ona koja bolje prazni jaja, a manje trazi.

On da se mogao otrezniti to bi ucinio dan pre nego sto ce je drugi put istorbati.
 
Ma kakvi,missim to je fora nijedna nije spremna za brak..niti znaju da kuvaju niti znaju da peru..ne daj boze da joj kazes da ti opegla neke pantalone..to je ono kao covece nije ti ovo 1950...:ok:

A znas kako ja to gledam. Jednostavno uzmi ili ostavi. Ako cu biti sa nekom koja ce vrsiti svakodnevni teror na meni, necu biti sa njom.

To ti je kao kad bi otisao raditi godinama za 16000 din. Jer ti imas obavezu svaki dan dati nekom svojih 8-10 sati (da li radio ili ne - nije bitno) za sitne novce. Cisto gubljenje vremena. Vise ces dobiti ako ostanes kuci i bavis se sobom (citas knjigu ili ko sta vec voli).

Radio za sitne novce ili nikakve vodi u istu propast, samo sto u drugom slucaju manje trpis. Tako je i sa zenama.
 
Zbog toga su danas razvodi između mladih ljudi koji zajedno još uvek ništa nisu stvorili - takoreći normalna pojava...

A to je zato sto nista nemaju pa su nervozni.

Kad si sam i bos, to su dve bose noge i nije toliko strasno. Kad ste dvoje i imate trece, to su 6 bosih nogu, sto znaci kolektivno nepapucarstvo i sto dalje znaci siromastvo.

Siromastvo se ne smatra kad je jedan siromasan, nego kad ih je puno takvih, zar ne.
 
A to je zato sto nista nemaju pa su nervozni.

Kad si sam i bos, to su dve bose noge i nije toliko strasno. Kad ste dvoje i imate trece, to su 6 bosih nogu, sto znaci kolektivno nepapucarstvo i sto dalje znaci siromastvo.

Siromastvo se ne smatra kad je jedan siromasan, nego kad ih je puno takvih, zar ne.

za ovo ti sinnke ide i rep javno pohvala:ok:..
samo sto ovoga nisu mnogi svesni..
tuzno je sto kad toga postanu svesnu, uniste zivot..ali nije vise njihov u pitanju..nego onaj koji su napravili..

kad neko sa svojom platom ne moze sebe da izdrzava..i kad je svakog prvog vec u minusu za onu sumu koja treba da mu legne na racun..
 
A to je zato sto nista nemaju pa su nervozni.

Kad si sam i bos, to su dve bose noge i nije toliko strasno. Kad ste dvoje i imate trece, to su 6 bosih nogu, sto znaci kolektivno nepapucarstvo i sto dalje znaci siromastvo.

Siromastvo se ne smatra kad je jedan siromasan, nego kad ih je puno takvih, zar ne.

a viš...ja sam steko utisak da je drugačije...misim...dominiraju mladi parovi koji sve imaju, odrasli u blagostanju...što bi mi ovde rekli - azdisali...
...a takođe sam steko utisak da sirotinjski brakovi traju...
 
Zasto danasnje zene misle da su spremne za brak, sta su one to stvorile da mogu da se udaju, sta donose u brak osim sto zvone muzu kako nista nema?

Ja nikada ne bih prebacila muzu njegovo imovinsko stanje, posebno, ako je u pitanju moj sadasnji decko. Ja sam imucnija od njega, ali mislim da to nije bitno. Ne bih trazila ni da prati sadasnji trend u Srbiji, da potpise predbracni ugovor, ako se udajem za njega ili ako se zeni sa mnom, valjda verujemo jedno drugom. A uostalom udajem se za njega za ceo zivot.
 
Ok, a sta on ima od toga?

Zar ti treba objasnjenje....Pa lepu,zgodnu,obrazovanu zenu pored sebe,s kojom moze da prica,za kojom ce svi da se okrecu i svi da mu zavide...........a ne neku ruznu,debeloguzu,primitivku,koja rinta po kuci ceo dan..........a s kojom ne moze da komunicira.........za to plati zenu za 2000din...........ma ti to sve i sam znas,nego zezas.........:zgrudvanje:
 
Zar ti treba objasnjenje....Pa lepu,zgodnu,obrazovanu zenu pored sebe,s kojom moze da prica,za kojom ce svi da se okrecu i svi da mu zavide...........a ne neku ruznu,debeloguzu,primitivku,koja rinta po kuci ceo dan..........a s kojom ne moze da komunicira.........za to plati zenu za 2000din...........ma ti to sve i sam znas,nego zezas.........:zgrudvanje:

Koja si ti primitivka.
 

Back
Top