Za Pocetnike

Povezao sam kompjuter i resiver ali ne mogu da nadjem kanale kad startujem tv-karticu.Kupio sam kabal koji na krajevima ima po 3 cinca (bela,crvena,zuta) jer na resiveru i tv-kartici ima takve ulaze.Kad sam povezao TV i kompjuter (instalirao tv-karticu) sve je normalno startovalo, da li sada trba ponovo instalirati ili nesto drugo?
 
pozdrav, imam skymaster dx 24 i cuo sam da se moze da stavi software kako bi se otljucali programi, molim vas moze pomoc koji programi , gdje se mogu skinuti i postupak,na astri sam, puno hvala unaprijed
 
@jevta82 kanali sam disketom su za satelitski internet
@frajeer proveri da li ti je tuner sa oznakom ftvz 0194 ako jeste onada se moze nadograditi na strong ako nije mozes gledati samo slobodne kanale
@mensa pokusaj malo da improvizujes menjaj sa tv na cable i tako redom podesavanja u tv kartici
pozZ
 
imam technicus nova ds ali nije mi povezan za racunar vec preko tv .da li bi bilo bolje da ide preko racunara ? i ako moze detaljno upustvo za povezivanje na racunar i za otkljucavane kanala preko tv?HVALA PUNO
 
Pozdrav
Imam reciever METABOX 3, koristim t-rex modul za gledenje premiere i dr.
naravno, kodovi su mi istekli pa bi molio da mi neko objasni na koji način da promjenim kodove tj. da unesem nove u modul i eventualno gdje da ih skinem. Poćetnik sam i bio bih jako zahvalan da mi netko pomogne

HVALA
 
Zanima me kakva je oprema koja se sad dobija uz TTV paket?
Znaci, ustupaju je na, valjda, 2 godine, i placa se oko 50e.
Da li se moze koristiti kao regularna satelitska antena, da li bi mogla sky star kartica...
Ja sam duduk sa satelitskom opremom, nadam se da ne pitam nesto mnogo glupo.
 

Back
Top