Za opštu diskusiju

Osobe prema kojima sam se jasno izrazio, ili upitao dali zele samnom razmeniti virtualnu ljubav i romantiku,
Ili i kojima sam rekao da su mi simpaticne su redom, po jacini otvorenosti i iskrenosti ukazanom prema njima >

Jabukica, Unsaie, Kojica, Vragana.

A izvinjavam se i sledecim clanovima, kojima sam slao opomene i moderisao postove.

Meda Božanin, Svabov, Gianulca, Uros21, ivantic, Nodi-wolf, panofanatik i jos neki kojima sam izmenio neku
rec ili recenicu, ili obrisao post.
 
U redu je to Almsivi, ali fino reci zbog cega se tocno izvinjavas.
Ja prihvatam tvoje izvinjenje samo u slucaju da KAPIRAS sta si radio.
U to, citajuci ove redove, bas i nisam sigurna.

Jer nije problem sto si ti vrsio svoju moderatorsku doznost, formalno uzevsi,
kako nas ti ovdje ubjedjujes,
vec je problem U NACINU NA KOJI SI JE VRSIO i u TVOJIM MOTIVIMA.

Jednom je slucajnost, 4 puta nije slucajnost, a ovo u ovo ostalo necu ni da zalazim.
 
Osobe prema kojima sam se jasno izrazio, ili upitao dali zele samnom razmeniti virtualnu ljubav i romantiku,
Ili i kojima sam rekao da su mi simpaticne su redom, po jacini otvorenosti i iskrenosti ukazanom prema njima >

Jabukica, Unsaie, Kojica, Vragana.

A izvinjavam se i sledecim clanovima, kojima sam slao opomene i moderisao postove.

Meda Božanin, Svabov, Gianulca, Uros21, ivantic, Nodi-wolf, panofanatik i jos neki kojima sam izmenio neku
rec ili recenicu, ili obrisao post.

Ја нисам једина? :cry: Према њима си био искренији? :cry:

:D :D :D

Ужас. :lol:

Не могу да верујем шта сам прочитала. Мислим да се ово дешава први пут у историји Крстарице.

Е... када би се овако ''исповедили'' они што имају ко зна колико никова, који на ПП вређају и шаљу огавне фотографије...
Имали би људи шта и да читају. :mrgreen:

Ти си бре Сиви златан. :D

А шта си забрљао као модератор, то не знам..:rolleyes:
Има и горих и бољих модератора од тебе.
 
Ali ti kad ti se iznesu dokazi onda kada vise nemas sta da kazes pocnes da napadas licnost diskutanta. U tome je problem.

Pa znas kako, vrlo je moguce da i ja odlepim pa pocnem svasta da pisem i postavljam.
Zato sam i rekao da se ne bunim za brisanje poruka za koje znam da su spam i koje zu za brisanje. Sem toga, mozda bi mogli da malo razmislimo sta su to dokazi i kako se izvode i daju.
A posto verovatno mnogi smatraju da sam ja ovde dosao da podjeba**am ljude, moracu da im kazem da nisu u pravu, jer od mene nece cuti nista lose o astralnoj projekciji, meditaciji, NLO-ima, gledanju aure itd, ali ce i te kako cuti lose o metodama kao stu su urino terapija, ono gledanje u sunce itd itd. I normalno, kada se razgovara o tome ocekuje se nesto konkretno, a ne puko naklapanje.
 
Narode pre citanja ovih tema koje otvaraju ovi "Iluminati" savetujem vam da odgledate film Digitalni Andjeo da se malo bolje upoznate ko su Iluminati jer se ovde mogu procitati razne lazi i neistine,a takodje ce vam ovaj dokumentarac pomoci da shvatite desavanja kod nas i u svetu i kakva nam je buducnost!!Ovaj dokumentarac\film mozete naci i na Youtube i tu je podeljen u 11 delova i svaki traje otprilike po 10 minuta a ima i da se skine ceo odjednom (ne na tubu)!!Takodje u dokumentarcu imate dokaze i lokacije koje govore o dogadjajima iz Biblije i imate slike i objasnjenja o NLO!!Pozzzzz
 
zasto bi ga izbjegavao? upravo raspravljamo o poboljsavanju istog

ali sve dok bude postovanja takvih materijala, ili otvaranja tema u stilu ovih iluminatovih, sve dok bude nekih propovjedanja "velikih istina i puteva i prosvjetljenih ljudi", koji imaju diskutabilno ponasanje (blago receno), odbijanja ispitivanja istinosti i diskusije...

tesko da ce se nesto srediti
yoda, kloniraj se i spasavaj pdf
 
Dakle, rasprava je zavrsena sa moje strane, i izvinjenje sprovedeno.
Neko sa autoritetom je na mene uticao Magijom, i nije mi stoga nista bilo tesko.
Sad malo inspiracije, za nastavak rada ovog podforuma.

.. O Kšetrija, ovde u ovom svetu sreća se sastoji od zemaljskih dobrota,
to je zapravo samo prepreka na putu. Nebesko blaženstvo je nedostižno bez
realne mudrosti. Pravedni kažu, da postoje rzličita vrata, koje se teško straže,
al koje pružaju ulaz u krajnje blagostanje. Ova vrata su: istina, poštenost, skromnost,
samoKontrola, čistoća uma i ponašanja, i znanje (svetih spisa, i spiritualno),
Ova šest osobina uništavaju neznaje i sujetu. ..
------ Mahabharata, book 5, section 42

pivole2.gif
 
E sto se tice tog "Digitalnog Andjela"... znaci LOL^99

E bre... znaci na pocetku pise sledece...
"Prekrstite se pre nego sto odgledate ovaj dokumentarac..." :lol: :D
Hahahaha...
Mislim ono, pricam ti pricu...
Uostalom, zasto je Hriscanstvo kompetentno da odlucuje sta je boles' a sta nije...

M'da... sta je tu je...
 
Pa... svako mora da prodje kroz to... samo je jako bitno dal' si zrtva il' napasnik...
Hmmm... kada bolje razmislim... najbolje je da budes voajer... lol :D
----------------
Update:
P.S.
Izvinjavam se moderatorima zbog spama...
 
CKCKCKCKCDJDHFHHGFUYFYUFRHYUSYUEUG'[TR;Y;H8JBB56JUIGRFHFHFVHCDGFHBJYUUJ
i lejkejkejiko_plj|etHFFHDRFEYTAFDKJDEYNHIJFEDTENFEIJNDEJINYVTFDJIEEYTDIGRFNEYINFEYNIYGDJEYNFG54EYFY45FGYF54Y544Y5GF45YTEHGDGFYGFHGFGFCDHBHBVBVBVGFNVNNVHFHGFBHFHFHJFUGIHTRHGRFFUJGHGJFHGUGHUGHUFYUFTI NABIJEMFHEFUKYOUHFHBHFU DUPEHHFHFHVHVHVBNVNVNJEBEHFHFHFHTIHRFHJFJFJMATERJFJGJIGHJTIUGHTRUIGHRIUEGHTRUGIHTUIGHTIUGHUTHGHGFFFFJJJJJGJGJGJGJGJFHDBCHCHFCHFDHYFH
FHFHFHHFHFHFHHFH
FFHFHFHFIHGRYERGEU545EDUY43H4U3GFG4D5HKAKAKAKAKKAKKAKAKAKAKAKAKKAKAKAKAKAKAKAKKAKA
 
CKCKCKCKCDJDHFHHGFUYFYUFRHYUSYUEUG'[TR;Y;H8JBB56JUIGRFHFHFVHCDGFHBJYUUJ
i lejkejkejiko_plj|etHFFHDRFEYTAFDKJDEYNHIJFEDTENFEIJNDEJINYVTFDJIEEYTDIGRFNEYINFEYNIYGDJEYNFG54EYFY45FGYF54Y544Y5GF45YTEHGDGFYGFHGFGFCDHBHBVBVBVGFNVNNVHFHGFBHFHFHJFUGIHTRHGRFFUJGHGJFHGUGHUGHUFYUFTI NABIJEMFHEFUKYOUHFHBHFU DUPEHHFHFHVHVHVBNVNVNJEBEHFHFHFHTIHRFHJFJFJMATERJFJGJIGHJTIUGHTRUIGHRIUEGHTRUGIHTUIGHTIUGHUTHGHGFFFFJJJJJGJGJGJGJGJFHDBCHCHFCHFDHYFH
FHFHFHHFHFHFHHFH
FFHFHFHFIHGRYERGEU545EDUY43H4U3GFG4D5HKAKAKAKAKKAKKAKAKAKAKAKAKKAKAKAKAKAKAKAKKAKA

 
E sto se tice tog "Digitalnog Andjela"... znaci LOL^99

E bre... znaci na pocetku pise sledece...
"Prekrstite se pre nego sto odgledate ovaj dokumentarac..." :lol: :D
Hahahaha...
Mislim ono, pricam ti pricu...
Uostalom, zasto je Hriscanstvo kompetentno da odlucuje sta je boles' a sta nije...

M'da... sta je tu je...

Taj Digitalni Andjeo...Gledao sam drugi deo mislim...I u njemu pise-Svi resursi ima da budu u Srbiji, a ucelom svetu haos i pometnja.Takodje, Antihrist jedino nece smeti da kroci na zemlju ruskog cara.

I nek mi posle neko kaze da ovo nije neko radio pristrasno i da je DA neki zajeban klip...
 
Taj Digitalni Andjeo...Gledao sam drugi deo mislim...I u njemu pise-Svi resursi ima da budu u Srbiji, a ucelom svetu haos i pometnja.Takodje, Antihrist jedino nece smeti da kroci na zemlju ruskog cara.

I nek mi posle neko kaze da ovo nije neko radio pristrasno i da je DA neki zajeban klip...

Hm... sto da ne? Na Bliskom istoku se recimo ratovi vode zbog nafte, svuda gde je rata postoji i neki razlog... a razlog za rat u Srbiji ne postoji ama bas nikakav, a ratovalo se... :) Kao maltretirali jadne Albance, Bosance, Hrvate... ili su Srbi mnogo zajebani, ili svetske face znaju da je Srbija ipak sveta zemlja koja ce da bude postedjena svih sranja koja ce da se dese u buducnosti.... (da ne znam da ce Izrael da bude ustvari ta postedjena zemlja i ja bih poverovao za Srbiju :):):))
 
Kao prvo treba da se napravi SAMO 1 TEMA O 2012 jer je ovo haos ceo ovaj podforum o natprirodnim pojavama je ispunjen 2012!!!!!
Ima dosta istih tema!!!!!!!!!!!!!!!
Previse spama, spam spam i spam!!!!!!Razumem da se naprave koje sale za neku temu ali posle nekoliko sala tema se izgubi i svi se takmice ko ce bolji stos da napise i nastane jedan veliki SPAM!!!
A neki su ovde samo da SPAMUJU!!!!!!

SPAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMM

Pogledajt klip heheheh!!!
Ovo je bas kao na forumu!!!!!!!!!!hehehe
 
Poslednja izmena:

Back
Top