Za Nas... ~ krejzi badiz ~

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eeeee, ja nisam ni znala da je juce bilo takmicenje.. :( ali mi smo imali koncert, tako da ni ne bih mogla da odem..
uglavnom - imate danas u podne nas koncert na subotickoj televiziji ili rts1, pa ako neko hoce da gleda, ja sam u nekoj nosnji - sa puno cveca na glavi :wink:
 
Moon Child:
Hvala Bliz :wink:

why not smile:
i,kako si prosla? :)
ja sam isto isla...ali posto sam krenula da ucim juce ujutru...rezultat bas i nije za pomen :)

pozdrav svima!
pa koje si ti god? :)
Nisam se ni ja nesto pretrgla od ucenja,tri dana pre takmicenja sam pocela nesto da radim..Nisam bas sjajno uradila test,ali nema veze,na engleskom moram nesto da uradim! :wink:

e, kada je engleski??

ah, daaaa, nije bilo konceta.. to nam je rekla neka devojcica i ja poverovala.. mislim - nemoguce je da puste koncert dan posle.. :roll:
 
Buahah.. mi smo imali iz srpskog, i crazy shtreber je prva (18 points)... ahah,moram malo da se hvalim 8) Sad je ovo chudo iz engleskog 5-og valjda... (puni smo nade,puni).. a medjugradsko,iliti okruzhno,iliti regionalno iz srpskog je sredinom marta.. Najverovatnije u Sd-u.. Tako da rachunam da cu se videti s nekim.. ('ajde prozovi se) :P 8)
p.s. buah - josh jednom 8) :lol:
 
Crazy_creature:
Buahah.. mi smo imali iz srpskog, i crazy shtreber je prva (18 points)... ahah,moram malo da se hvalim 8) Sad je ovo chudo iz engleskog 5-og valjda... (puni smo nade,puni).. a medjugradsko,iliti okruzhno,iliti regionalno iz srpskog je sredinom marta.. Najverovatnije u Sd-u.. Tako da rachunam da cu se videti s nekim.. ('ajde prozovi se) :P 8)
p.s. buah - josh jednom 8) :lol:

Kah,kah... 8)
 
Crazy_creature:
Buahah.. mi smo imali iz srpskog, i crazy shtreber je prva (18 points)... ahah,moram malo da se hvalim 8) Sad je ovo chudo iz engleskog 5-og valjda... (puni smo nade,puni).. a medjugradsko,iliti okruzhno,iliti regionalno iz srpskog je sredinom marta.. Najverovatnije u Sd-u.. Tako da rachunam da cu se videti s nekim.. ('ajde prozovi se) :P 8)
p.s. buah - josh jednom 8) :lol:

Aaa штребер мој мали :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top