Za koga biste glasali na predsedničkim izborima? (anonimna)

Za koga biste glasali?

  • Aleksandar Vučić

    glasova: 8 5,0%
  • Tomislav Nikolić

    glasova: 9 5,6%
  • Vojislav Šešelj

    glasova: 18 11,2%
  • Boško Obradović

    glasova: 25 15,5%
  • Saša Radulović

    glasova: 10 6,2%
  • Boris Tadić

    glasova: 1 0,6%
  • Saša Janković

    glasova: 18 11,2%
  • Vuk Jeremić

    glasova: 27 16,8%
  • Danijela Sremac

    glasova: 7 4,3%
  • Nenad Janković

    glasova: 0 0,0%
  • Ivica Dačić

    glasova: 10 6,2%
  • Nenad Popović

    glasova: 1 0,6%
  • Ne glasam

    glasova: 27 16,8%

  • Ukupno glasova
    161
  • Anketa je zatvorena .

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.629
Obično imamo jednu neformalnu anketu, pre zvaničnog raspisivanja izbora, a oko kandidata koji su ili najavili svoju kandidaturu ili se pominju kao mogući (ili se premišljaju). Takođe mi lično neobično da od svih istraživanja javnog mnjenja, obično se dele na one koje stavljaju ili Vučića ili Nikolića - nisam baš nailazio one koje uključuju obojicu.

Izvolite!

Pošto se često ljudi zeznu, ne proveravajući je li javna ili ne, dodao sam u naslov da je anonimna.
 
Мислим да је Радуле рекао да се он неће кандидовати за председника; он чека изборе за градоначелника Београда. Чини ми се да и Тадић неће.

Nema veze, izbori su daleko, čisto da vidimo za koga bi ljudi glasali. Možda bi za njega najradije.

I Dačić se verovatno neće kandidovati, pa sam ga opet stavio na listu.
 

:zblesav::zper:

Znam da je zelis, i ja ovako mlad pa sam vrlo cesto tvrd kada je ugledam nasminkanu :zblesav:

zorana-mihajlovic-foto-zorana-jevtic-1448368407-618695.jpg


903907-04.jpg
 
Obično imamo jednu neformalnu anketu, pre zvaničnog raspisivanja izbora, a oko kandidata koji su ili najavili svoju kandidaturu ili se pominju kao mogući (ili se premišljaju). Takođe mi lično neobično da od svih istraživanja javnog mnjenja, obično se dele na one koje stavljaju ili Vučića ili Nikolića - nisam baš nailazio one koje uključuju obojicu.

Izvolite!

Pošto se često ljudi zeznu, ne proveravajući je li javna ili ne, dodao sam u naslov da je anonimna.

Зашто су Саша Радуловић и БоТа у анкети кад нису најавили кандидатуре?
 

Back
Top