ZA DEVOJKE: vezivanje da ili ne?

  • Začetnik teme Sneskica-N.Bgd
  • Datum pokretanja
Po meni,dobra jebachica mora da bude pomalo mazohista za dobar,divlji sex,kakav ja vodim sa svojom devojkom,uz obilje zestokog analnog sexa,pishanja po partnerki,i naravno vezivanja(pri tome koristim prave lisice koje mi je poklonio jedan prijatelj-inace radnik SUP-a).poklonio mi je i pendrek,a na opstu radost moje devojke,pa zna da kaze-'pendrek je iz raja izaso'.
 
Mozda sam ja malo staromodan ali vizivanje nisam nikada probao i veoma mi je tesko da razumem takvo zadovoljstvo. Bas se pomislih, kako bi me zenska mogla milovati ukoliko jo vezem ruke? Kako bih je okrenuo na sve zeljene strane ukoliko je ona vezana? A ja bas volim kada me ona miluje...
 
Peta W.:
dugi777jezik:
Peta W.:
Vezivanje? Hm,zasto da ne?.... :wink:

8) 8) 8) Peta, pa ti si Savrsena, svaki put nova divna iznenadjenja od Tebe, nisam znao dao volis i ovo, kao i ja... Predajem ti se, zaista imam sta nauciti od Tebe... :idea: :wink: :P
Big Kiss For U, The One and The Only... Mine all mine! :P :wink:

8) 8) 8) So, quite wet Kiss, the Deep One, Only for You, in You, down on You, under You, and everywhere else You can wish and may be able to imagine, Most Loved One, Peta !!! :idea: :wink: :P
 
Peta W.:
dugi777jezik:
:wink: :wink: :wink: Please, don't cry, I am yours forever and all the while, ever, forever, my LOVE !!! :wink: :wink: :wink:

Sreco moja,ljubim te puno! Srecan ti put,vrati mi se sto pre!
Cekam te...
Samo tvoja,Peta

8) 8) 8) Beskrajno hvala, Ljubavi ! U medjuvremenu imas i jedno pitanje u temi o gacicama... Telo ce mi putovati, ali srce ostaje pod tobom, privezano pupcanom vrpcom ispod tvojih opojnih grudi... Extremely Yours, Peta,
Long777tongue !!! :P :P :P
 
Da, naravno.

- - - - - - - - - -

A moze li par ideja sta da radim kad mu vezem oci I rukeee... :)

Počni od vrata, predji na butine a onda se vrati na pola puta izmedju tačke a i b i tu se zadrži dovoljno dugo dok ga ne ošamutiš a onda ga odveži i prepusti mu se sva.
Kad si probudila zverski deo muškarca onda stoički podnesi mučenje slatko.
 
Poslednja izmena:
Prosle nedelje decko sa kojim sam godinu i po dana predlozio je da me veze uz pomoc neke marame rukama za krevet. Iako smo do sada radili puno interesantnih i uzbudljivih stvari ovo je prvi put da je tako nesto predlozio. Blago sam to odbila, a odmah posle se i pokajala. Ipak sam to zelela:)
Neki strah ili sta? zanima me misljenje drugih

Da je veze maramom za krevet i ona : I ju i ju kuku, nemoj!
Ako tako reagujes na takvu ponudu bolje raskini sa tom osobom, dosta je mastovitiji i treba mu mnogo vise nego sto mozes da mu pruzis.
 
Prosle nedelje decko sa kojim sam godinu i po dana predlozio je da me veze uz pomoc neke marame rukama za krevet. Iako smo do sada radili puno interesantnih i uzbudljivih stvari ovo je prvi put da je tako nesto predlozio. Blago sam to odbila, a odmah posle se i pokajala. Ipak sam to zelela:)
Neki strah ili sta? zanima me misljenje drugih
dobro si uradila mogo je te istranzira z:cry:

- - - - - - - - - -

A moze li par ideja sta da radim kad mu vezem oci I rukeee... :)
snimas ga i pustis live na netu:heart:
 

Back
Top