Yu-Gi-Oh

Problem je sto ovde svako prica svoju pricu!

Postoje:
1- YuGiOh Power of chaos serijal sa 3 igre:
a) Joey, b) Kaiba i c) Yugi)
2- YuGiOh online igra (koju moras online da platis da bi igrao)

Online mozes da ides i sa Joey-em ali "u svojoj organizaciji"; pa vas verovatno to buni!

A onaj kome nije jasno odakle Joey-u bodovi... Neka igra igru malo duze od 5 minuta i shvatice!
 
polarni slazem se sa tobom. ali kakvi bodovi za napad misli li on na bodove koje dopuni magicnom ili bodovi od monstruma. pa ti Djoni123 pa imas i ti bodove za napad! :) :D valjda? ako to nisi znao znas sad :D :B :D :D
 
Fency_Killer:
trenutno igram Kaiba the revenge,ali imam i Yugi the destiny...ako nista drugo ,igrica mi je pomogla da skapiram pravila koja su u seriji veoma konfuzna.
jedino sto u igri imaju duplo vise bodova za napad, sto i ne menja sustinu, i sto su u igri cudovista koja stavljas u odbranu prvo neotkrivena...
 
jopica123456789:
imao sam sve karte iz svih delova sva tri dela se spoje u jedan i ima oko 744 karata jebena je igra

lol dobro jutro,

@tema lol ja sam osvojio sve karte osim jedne i nakon pola godine sakupljanja falila mi je Green Ojama ili tako nesto lol ATK 100/DEF 0 tako otprilike lol
 
Postoje 3 dela "Yu-Gi-Oh!: Power Of Chaos"-a, koja se stapaju u trecem (koji sadrzi karte (koje si otvorio) iz prethodna dva dela):

1) Yugi the Destiny
2) Kaiba the Revenge
3) Joey the Passion
 
Ej ljudi pomagajte!
Igram Kaibu, oswojim karte, i saw zadowoljan izadjem iz igre.A kada ponowou djem da cepam sa nowim kartama, njih wishe nema, kao da ih nisam oswojio!Kako da mi ostanu upamcene oswojene karte i pri sledecem pokretanju igre?
 
Ajde da se i ja umesam. Igrao sam ovu igru prosle godine, i sa Joey-em sam otvorio skoro svih 350 karata :) Ali na ostala dva vec nisma igrao tako i mrzelo me je kasnije. . .
A kako srediti, pa ljudi procitajte readme, tamo sve pise.
A za one koje mrzi

* Uncompress the zip archive in the following folder:
"C:\Program Files\Games\Yu-Gi-Oh"

Note: You can put it somewhere else, but in that case, you have
to change the path in file "konami.reg" accordingly.

* Go to the installation folder, and double click on file "konami.reg"
to update the registry. This step generates the following key in the
registry: "HKLM\SOFTWARE\KONAMI\Yu-Gi-Oh! Power Of Chaos"

* By default, all the messages (written dialogues + card descriptions)
are in English. To get these messages in another language, double click
on one of the following batch files:

- "fra.bat" : To switch to French
- "ger.bat" : To switch to German
- "ita.bat" : To switch to Italian
- "spa.bat" : To switch to Spanish
- "eng.bat" : To switch (back) to English
 

Back
Top