YouTube vam zabranjuje da blokirate reklame

Bas sam zaludjen za reklame.Dosadise i bogu i narodu.
Pa nisu ljudi dobrotvorna organizacija, oni zarađuju preko reklama,promocija i članstva, ti želiš da gledaš njihov sadržaj i sasvim je u redu da ti daju izbor kako ćeš da im platiš to korišćenje.
Ti pokušavaš da varaš na neki način, oni hoće da ti doskoče i to je sasvim legitimno. Što se ti ljutiš na njih? :lol:
 
Pa nisu ljudi dobrotvorna organizacija, oni zarađuju preko reklama,promocija i članstva, ti želiš da gledaš njihov sadržaj i sasvim je u redu da ti daju izbor kako ćeš da im platiš to korišćenje.
Ti pokušavaš da varaš na neki način, oni hoće da ti doskoče i to je sasvim legitimno. Što se ti ljutiš na njih? :lol:
Ne ljutim se uopste,ali cinim sve da zaobidjem reklame.Inace da je to po jedna reklama,pustio bi ih i na kompu,ali kada zaredjaju,a ne zna se koja je duza,zaboravim sta sam hteo da pogledam, ili slusam.Zato telefonom na net nikako.
 
Kod mene su poceli da se pojavljuju masovno , od pre neki dan jos vise, sadrzaji youtube koji su tu ali su nevidljivi...
Obicno su to delovi serija , npr pola epizoda nisu dostupne za player listu ali su u player listi ako si pretplatnik one plus verzije youtubea, premium...

A publisher videa je vlasnik, tj filmska kompanija koja je snimila seriju....a koristi youtube da bi hostovala epizode....ali od sada to ne ide izgleda skroz za dz za korisnike, nego samo premium....

Postoji nacin da se skinu sadrzaji ali ne i da se pogledaju u browseru...
 
Poslednja izmena:

Back
Top