Yamaksi wanted!!!

Ehhh ovako mene interesuje shta i kako to ide kod nas!!!
Ako ima nekog ko je za to zagrizennnnnn uhhh....!? :) Yamakasi wanted!!!

To sto oni rade nezove se YAMAKASY:rotf: yamakasi je samo naziv tima tipova koji se bave ovim sportom.
Pre svega ove se nemoze zvati sportom jer je ovo fizicka disciplina nazvana "PARKOUR"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Osnivac ove takozvane discipline je David Belle.
Ja se bavim ovom discipliniom u Nisu ali radim sam...
Sve o ovoj disciplini mozes da saznas na GOOGL-U:ok:
 
To sto oni rade nezove se YAMAKASY:rotf: yamakasi je samo naziv tima tipova koji se bave ovim sportom.
Pre svega ove se nemoze zvati sportom jer je ovo fizicka disciplina nazvana "PARKOUR"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Osnivac ove takozvane discipline je David Belle.
Ja se bavim ovom discipliniom u Nisu ali radim sam...
Sve o ovoj disciplini mozes da saznas na GOOGL-U:ok:

Aha, i josh imash i temu otvorenu...
:mrgreen:
Ja isto radim sam, i josh sam pocetnik, josh dosta sklekova cu da uradim... :)
 
Pa naravno......:ok:Zasto ne nemas nikakav komentar na mojoj temi?:sad2:Svi su dobrodosli:super:!Ali da znas citao sam i ja tvoju.. odma da ti kazem siguran sam da cim u Nisu ima da se trenira sigurno ima i u NS!!!:)
 
Svaka cast, momci/devojke...
Meni se sve to jako svidja, mozda bih i probala sve to jednom... Trenutno se pripremam za svoj prvi skok padobranom hihi, pa ako to prodje dobro-mozda se posvetim necemu drugom... :rumenko:
pozzdrav :)

P.S. A gde se parkour trenira u Nisu? Zanima me. :D
 
Svaka cast, momci/devojke...
Meni se sve to jako svidja, mozda bih i probala sve to jednom... Trenutno se pripremam za svoj prvi skok padobranom hihi, pa ako to prodje dobro-mozda se posvetim necemu drugom... :rumenko:
pozzdrav :)

P.S. A gde se parkour trenira u Nisu? Zanima me. :D



U Nisu niti nigde drugde na svetu nepostoji klub koji se bavi treniranjem Parkoura:sad2:...
Moras prvo da saznas sve o Parkouru da bi mogla da poznes njime da se bavis...
Ja radim sam i mislim da je tako najbolje, nema niko da me zuri i sto je najbolje tako postajes smostalan sto se tice Parkoura...:super:
Ali....
U Nisu moji drugovi treniraju sa nekim deckom koi se zove BRUNO on je 93:mrgreen: ali je najbolji u Parkouru u celom nisi odnosno najbolji je trajser u Nisu.
Neznam tacno kako se zove ali ako te zanima mogu da saznam...:ok:
Pozzz:bye:

P.S.;):) SRECNO SA SKOKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:);)
 
Poslednja izmena:
U Nisu niti nigde drugde na svetu nepostoji klub koji se bavi treniranjem Parkoura:sad2:...
Moras prvo da saznas sve o Parkouru da bi mogla da poznes njime da se bavis...
Ja radim sam i mislim da je tako najbolje, nema niko da me zuri i sto je najbolje tako postajes smostalan sto se tice Parkoura...:super:
Ali....
U Nisu moji drugovi treniraju sa nekim deckom koi se zove BRUNO on je 93:mrgreen: ali je najbolji u Parkouru u celom nisi odnosno najbolji je trajser u Nisu.
Neznam tacno kako se zove ali ako te zanima mogu da saznam...:ok:
Pozzz:bye:

P.S.;):) SRECNO SA SKOKOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:);)

Hvala! ;)
Ok, ostacemo u kontaktu u svakom slucaju, hvala na informacijama:D:super:
 
upravo sam se registrovao,zainteresovan sam za ovo.ali samo mislim da sam mnogo mali jer sam 95 a mislim da ste vi svi odrasli,iz nisa sam pa ako mozete da mi kazete gde mogu da nadjem bruna.

Cuj mali, sad ti je i vreme da pocnes...
Ja sam 89 i zalim sto ranije nisam saznao za sve ovo...
Mada jako dobro napredujem, nije da se hvalim... ;)
 

Back
Top