XV beogradska gimnazija

Da, lepo ce biti ako bude tako... Mada cisto sumnjam - saniraju zgradu da se ne obruse ucionice na djake... Popravljajuci krov, radnici napravili jos gore... A ostace i dalje problem sale za fizicko (pripada osnovnoj skoli 14. oktobar)...
 
Par stvari da dodam,iako ja vise ne idem u ovu gimnaziju ;)
Potpune gluposti-ne saniraju zgradu da se ne bi obrusila na ucenike,vec doradjuju jos jedan sprat,i stavljaju krov.Dakle..Ne pricaj ako ne znas..
Tacno je da XV-a nema salu za fizicko,tacnije,deli je sa 14.oktobrom ,al' je raspored tako napravljen da su casovi bili redovni,i da,ni osnovci,a ni mi nismo gubili.Tako da..
Po meni je veliki problem sto sto su ljudi izmesteni po osnovnim skolama,Miljakovcu,Knezevcu..Al' ako je zarad viseg cilja,opravdano je..
 
Ih,bre, mikice i dalje si u fazonu da se svadjas... Kada niko ne napada... Nemoj ti meni da ne znam - radnici su preko leta, popravljajuci jedno - pokvarili dosta toga... Ucionica iznad zbornice samo sto ne propadne u zbornicu... A to je tacno - radi se jos jedan sprat, gde ce mahom biti kabineti (informatika, fizika...), dobice se samo dve ucionice (tako da ce biblioteka biti vracena tamo gde i treba da bude)... Toliko. Volimo XV-tu, ne sekiraj se! Srecno na faksu!
 
Eh,bila sam ja u skoli skoro..I upucena sam u dosta toga,al' nevazno..Nek' ostane na ovome sto si rekao.
I,nije meni cilj da se svadjam,samo ne volim ljude koji toliko precenjuju svoje reci.Sto je bio slucaj sa tobom,i ne prvi put.. P.S.Hvala
@Ben,niko nije ni rekao da je ne volis..Doduse,neka vrsta odbojnosti je vise nego ocigledna,al' dobro..Najvaznije je da si ti redovni posetilac ove teme,sto znaci da te indirektno ili direktno zanimaju stvari vezane za XV-u ;)
Pozdrav
 
@Ben,niko nije ni rekao da je ne volis..Doduse,neka vrsta odbojnosti je vise nego ocigledna,al' dobro..Najvaznije je da si ti redovni posetilac ove teme,sto znaci da te indirektno ili direktno zanimaju stvari vezane za XV-u ;)
Pozdrav
Svake teme.
Odbojnost nije prema ustanovi, i ne etiketiraj me bezveze. ;)
I naravno, zanimaju me deshavanja, zato i jesam aktivan na ovom forumu.

Ima dosta ljudi u XV koji su mi bliski, zato ne misli da sam kategorichan kada govorim o kvalitetu gimnazije (nevezano za komentare iznad). Samo, mozhda, imam drugachije mishljenje.

Laq notj. ;)
 
Eh,sta da radim kad sam ja samo na ovoj temi,pa ne znam ima li te drugde..Mada,broj postova je ipak na tvojoj strani.
Na prvim stranama ove teme si bio vrlo surov,no...
Svako drugacije misljenje je dobrodoslo,naravno,uz argumentaciju.
Ma,bitno je da sam ja,uz pomoc te skole koja se rusila do juce,skole u koju niko nikad ne ide,i u kojoj su profesori raspad-kako rekose mnogi,upisala fax za koji se prijavljuje 5x vise ljudi nego sto primaju..I,ovo ne pisem kako bih istakla svoj licni uspeh,koji je neminovan,vec uspeh te ruralne institucije u koju idu samo deca iz okolnih sela,i tako to..;)
Mislite malo o tome..;)
 
Tvoje zalaganje za XV gimnaziju je za svako postovanje (bez zezanja), s obzirom da si je zavrsila i da si mogla da napustis ovaj forum... Profesori XV gimnazije su, u vecini slucajeva, entuzijasti, krajnje fleksibilni,a svakako nisu "raspad" i iz XV je izasao kao poslednji vo samo onaj koji nije hteo nesto da nauci i koji se opredelio u samom startu za Megatrend ili neku slicnu ustanovu... Kao i u svakoj gimnaziji.
 
Ja idem u taj 14.oktobar(netju josh dugo hvala bogu).Nema shta da brinite shkola tje vam biti lepa!Kul je XV.I kul su profani(naruchito Ljubisha matematichar) ali ja ne kapiram kako mozete da idete sa nama, jeste da samo delimo salu ali opet stalno gledate nas "decicu" kako se debilishemo,ja to ne bih mogla!!!
 
Molim vas da mi neko, ko ide u XV gimnaziju, odgovori šta je bilo sa profesorom Željkom, koji je do 2004. ili 2005. predavao srpski? On je bio teško bolestan, šta se sada sa njim dešava? Ukoliko neko nešto zna, molim da mi odgovori.
Unapred hvala.
 

Back
Top