WORKING FEMALES - attention!

Gazdarica:
E pa shire... I, naravno da onda cute i drugi... Kako da progovore, kad je uzasna atmosfera...

Kako - kako? pa TIHO.
Mislim, kod nas se za to kaže "izvini, moram da se fokusiram, imam važan...(nešto)". Mislim, NE VIDI se loše raspoloženje, vidi se da radiš ko manijak :D
Eto, kad se ostavi na vratima privatno, ondaK nemože da smeta....
 
oni što qqaju, jasno mi je, remete ti koncept, a koji su oni drugi..oni što ćute? Pa jel rade makar, ili samo sede i ćute? Ma ne obraćaj pažnju.
Uh, al sam surova. :shock:
Ma mislim, reci im da završe posao što pre i ondaK idu da rešavaju te probleme/odmaraju se i ls...
btw. nas su kodirali tako da, ako ti se ne daj Božo, desi saobraćajna nesreća, moraš da PRE nego što umreš - predaš tekst :lol: Nema ništa važnije :P
Pa i nema. Na poslu NEMA ništa važnije od posla.
 
Cure -polako- stavite se na mesto da VI drzite neku firmu u kojoj zelite najbolji kvalitet uspeh bilans i ostalo...Maksimalno sam za to da na posao nemoze doci niko neraspolozen-verujte utiche i tek kako na promet...kao i na ostale likove na poslu-kako to znaju da budu negativni ljudi i vibracije...bezveze
a shto se tiche koketiranja,pipanja,i ostalog na poslu...hehehe to je druga pricha-onda znachi da su ljudi zadovoljni i posao moze da bude cool
 
pitam se ponekad (juče i danas) povodom zanovetanja, a malopre sam prsla i pitala NAGLAS:
PROVEDETE LI BAR UPOLA TOLIKO VREMENA KOD KUĆE PRIČAJUĆI I POSLU KOLIKO OVDE PROVODITE PRIČAJUĆI O STVARIMA KOJE SU MILJAMA DALEKO OD RADNOG MESTA??? :twisted:
 
hm :? Dala sam joj onu oštampanu vest o zanovetanju ( sa Foneta ) da pročita, a frajla mi ju je vratila ni ne pogledavši (!!!), i rekla sledeće - ne govorim više s tobom :shock:


hehehe...vest je završila s fontom uvećanim na 28 :lol: Eno je sad na zidu! :P :P :P Postavila moja šefica 8)

dakle, danas sam se naslušala sve o sinovima, mačkama, pokazivali su ljubičaste delove tela sa koncima od operacije, itd it sl ...ma ne mogu da verujem :? Neka napiše "101 način za izbegavanje bilo kakvog posla", nek sublimira to, a ne svaki dan brbljanje i kukanje uprazno....:twisted:
SVAKI EBENI DAN, majkeimgaspalim!
 
ee,mnogo ti isprtljavas po netu...ako se trudis da nas emancipujes...zao mi je ali nece ti uspeti !!!!

ajde ...odoh da muzu operem noge i nakon toga da potrazim na netu novine u operativnoj tehnici Glyoblastoma multiforme gradus IV...treba mi za sutrasnju operaciju ) jel da opako zvuci ovo gradus IV,a? ( )eeeeeeeeee...i jeste opako (maligni tumor mozga)(
 
e,ovo nema veze s vezom, ali ne mogu da odolim :arrow:



LOS ANĐELES - Američka kompanija "Levi Štraus" je
saopštila da je proizvela farmerke posebno prilagođene za
nošenje muzičkog uredjaja iPod, koje će se pojaviti u prodaji na
jesen.

:P
 

Back
Top