Whey protein

Nemam sta ja da se lecim klinac!
Ja sam psiholog LOL
Mogu samo tebe da lecim!

Neobrazovani, psiholozi ne "lece"...Oni savetuju, pomazu, a ne lece! Psihijatri lece! Koliko znas o nutricionizmu toliko i o psiho naukama hahahahha

Whey nije isto sto i steroidi, KO KORISTI STEROIDE STA LUPAS, sta da pogledam medju nogama, "nema ga od steroida" hahah kakav si ti bolid!

JA NE ZNAM KO VAS BOLIDE POZIVA DA ULAZITE NA TEME WHEY, AMINO, KREATIN I DA VREDJATE LJUDE PRVO INDIREKTNO A POSLE DIREKTNO ZA STEROIDE ????
Kakve veze imaju steroidi sa ovim temama???

AJDE VISE NE ULAZITE NA TEME I NE KOMENTARISITE KADA STE NADPROSECNO GLUPI I NE ZNATE 3% O DATOJ TEMATICI!

i STA KOJA JE TVOJA POENTA POSTOVANJA OVDE - zarad neke tamo tvoje statistike neproverene do kraja zivota ne smem da unosim protein u telu jer postoji sansa 10% da se dobije rak???? hahahahahahah I ZBOG TIH 10% CU DA JEDEM DO KRAJA ZIVOTA SAMO UH I MASTI I DA SE GOJIM KAO SVINJA???

KOnju celo tvoje telo se sastoji iz proteina i aminokiselina, oni su neophodni za zivot i uvek ih ima malo u telu nego koliko bi trebalo!

Sansa je 40% da ce sutra kamion udariti takvog retarda kao ti na ulici i prosuti mu to malo mozga sto ima, pa sta sad jel ne treba da izlazis iz kuce do kraja zivota???
Koji si ti bolid jbte!

Istina boli.Ti si živ svedok!!
Leči se ""Psihologu"" pucaš po šavovima.....z:poz:
A savete pusti drugim doktorima i psiholozima, nisi ti za takve stvari, kramp je za tebe alatka i sredstvo rada..:hahaha: čuči ti kao budali šamar....
Ps. stvarno devojke varaju takve kao što si ti, dok se kao ti pucaju, devojke im se tu.....:hahaha:
Mada obično imate krš devojke...
 
Znate li neki sastojak koji do neke granice popravlja ukus whey proteina, osim banane :)

Moj drug je koristio neki whey koji ima fantastican ukus, toliko dobro da ga uzmes i da pijuckas kao sokic(na zalost sigurno neka teska hemija od arome kao oni step sokovi u prahu sto su se masovno koristili) Milism da je na kutiji pisalo Nectar ili tako nesto.
 

Back
Top