Welcome to METALL city

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
silvereye:
Da da i onda bi se svi smorili....jer bi svi bili isti!!!!

Ja bih pre izabrala neki happy hippie svet :)

e pre bih ziveo u nekom crnilu od metal grada nego u hippie gradu ....... deca cveca ...... ma 'ajde. svi bi samo lezali na betonu, valjali se po blatu, prcali se po zbunju, free love fazoni ..... u tom gradu ne bi bilo smoga al' bi bilo izduvnih gasova od gandze i te fore ...... :roll: :twisted:
 
Keeper:
silvereye:
Da da i onda bi se svi smorili....jer bi svi bili isti!!!!

Ja bih pre izabrala neki happy hippie svet :)

e pre bih ziveo u nekom crnilu od metal grada nego u hippie gradu ....... deca cveca ...... ma 'ajde. svi bi samo lezali na betonu, valjali se po blatu, prcali se po zbunju, free love fazoni ..... u tom gradu ne bi bilo smoga al' bi bilo izduvnih gasova od gandze i te fore ...... :roll: :twisted:

Ma daj bre covece...nije to neki svet tipa "vratimo se u kameno doba" Nego svet gde su skroz druge vrednosti...gde nema mrznje, depresije gde su svi zajedno kao bracja i sestre...svi se vole, niko nikog ne ubija

e pa ako vi mozete da dajete masti na volju MOGU I JA! :shock:
 
silvereye:
Keeper:
silvereye:
Da da i onda bi se svi smorili....jer bi svi bili isti!!!!

Ja bih pre izabrala neki happy hippie svet :)

e pre bih ziveo u nekom crnilu od metal grada nego u hippie gradu ....... deca cveca ...... ma 'ajde. svi bi samo lezali na betonu, valjali se po blatu, prcali se po zbunju, free love fazoni ..... u tom gradu ne bi bilo smoga al' bi bilo izduvnih gasova od gandze i te fore ...... :roll: :twisted:

Ma daj bre covece...nije to neki svet tipa "vratimo se u kameno doba" Nego svet gde su skroz druge vrednosti...gde nema mrznje, depresije gde su svi zajedno kao bracja i sestre...svi se vole, niko nikog ne ubija

e pa ako vi mozete da dajete masti na volju MOGU I JA! :shock:

nema mrznje, depresije, bla bla bla ... sve fabrike oruzja neka se pretvore u fabrike chokolada, a od raketa da naprave klackalice i ljuljaske ... bla bla bla ...... :lol:
a gde je tu zanimljivost ??? :roll: hehe.
ma mastaj ti slooooooobodno :wink:
ja volim kad deca mastaju ........
 
Keeper:
Furerr:
Posto sam ja smislo naslov onda bi ja verovatno bio i arhitekta.

Furrer-u, samo da te obavestim da je posao arhitekte MOJ :twisted: :twisted: :twisted:

...... zasto uzimati laika kad imate ovde buduceg profesionalca :lol: 8)
Ne-Kenjaj i ti:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i ko kaze da cu je uvek biti laik. Nego gde, mislim na koji Arhitektonski fakultet ides? Koje si odeljenje? E bas mi je drago mozda, mada ti kako si poceo cisto sumnjam, jednoga dana budemo na istoj godini.
 
Furerr:
Keeper:
Furerr:
Posto sam ja smislo naslov onda bi ja verovatno bio i arhitekta.

Furrer-u, samo da te obavestim da je posao arhitekte MOJ :twisted: :twisted: :twisted:

...... zasto uzimati laika kad imate ovde buduceg profesionalca :lol: 8)
Ne-Kenjaj i ti:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i ko kaze da cu je uvek biti laik. Nego gde, mislim na koji Arhitektonski fakultet ides? Koje si odeljenje? E bas mi je drago mozda, mada ti kako si poceo cisto sumnjam, jednoga dana budemo na istoj godini.

u Novom Sadu 8) ...... i nema tu odeljenja, ja sam samo druga grupa. a osim toga, ako si se namerachio na arhitekturu upishi u NS-u. mnogo je bolje. istina, proveri dobro kako je u BGD-u, ali ako je onako kako sam ja chuo, onda bez' odatle ........
a sto se tice toga da cemo mozda biti na istoj godini, ne nadaj se, ne moze se desiti da ja padnem. mozda samo preskocim koju godinu :lol: :wink:
 
Furerr:
Keeper:
Furerr:
Posto sam ja smislo naslov onda bi ja verovatno bio i arhitekta.

Furrer-u, samo da te obavestim da je posao arhitekte MOJ :twisted: :twisted: :twisted:

...... zasto uzimati laika kad imate ovde buduceg profesionalca :lol: 8)
Ne-Kenjaj i ti:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i ko kaze da cu je uvek biti laik. Nego gde, mislim na koji Arhitektonski fakultet ides? Koje si odeljenje? E bas mi je drago mozda, mada ti kako si poceo cisto sumnjam, jednoga dana budemo na istoj godini.
A onda kao nije streber... :lol: :lol: :lol: ma,vec ga zamisljam... :lol: :lol: :lol: Daj,bre donesi tu sliku,da potvrdimo! :lol: :lol: :lol:
 
Courtney:
Furerr:
Keeper:
Furerr:
Posto sam ja smislo naslov onda bi ja verovatno bio i arhitekta.

Furrer-u, samo da te obavestim da je posao arhitekte MOJ :twisted: :twisted: :twisted:

...... zasto uzimati laika kad imate ovde buduceg profesionalca :lol: 8)
Ne-Kenjaj i ti:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D i ko kaze da cu je uvek biti laik. Nego gde, mislim na koji Arhitektonski fakultet ides? Koje si odeljenje? E bas mi je drago mozda, mada ti kako si poceo cisto sumnjam, jednoga dana budemo na istoj godini.
A onda kao nije streber... :lol: :lol: :lol: ma,vec ga zamisljam... :lol: :lol: :lol: Daj,bre donesi tu sliku,da potvrdimo! :lol: :lol: :lol:

da vidis ti kako kod nas prolaze oni klasichni streberi :lol: ...... danas sam se smejao jednom. nije imao pojma kad je trebao projekat da se pripremi, al' kad treba nesto napamet izrecitovati tu je prvi ..... bleeeeeh. ali ga je zato asistentkinja napichila, jao majko mila, i ja sam se uplashio
 
Znaci skenirao sam sliku. Ali nije za siru javnost tako da cu poslati samo keeperu i COURTNEY posto su oni izrazili jarku zelju da je vide.

P.S. Ja nemam skener sliku je skenirao jedan moj pajtos s drugog kraja grada i doneo mi je. To je jedina slika mene koju je on imao. Tako da znate da se ne cudite. :lol:
 
Führer.:
Keeper:
Führer.:
child in time:
Evo ti kad si zpela i nisu slike nego slika.
zahvaljujem!! nisi loshe ispao!

Znaci ne sidja ti se!?

nista, batice, trazi drugu ...... :wink:
ha ha :twisted: naci cu ja neku videces ti :wink: :lol: :lol: :lol:[/quote]]

ma ne sumnjam ja u to batice, al' dalje ruke od mortisheee, ne bih sad da lomim ruke noge, glave ....... :twisted: usreci Courtney dok se ne ushemi sa onim Mean-machineom :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top