Vuka za gradonačelnika !

eremita:
То што сте ти и твој тата комуњарски генерал-мајор прали буљу међу муџама - не значи да сте се "НАГЛЕДАЛИ СВЕТА"....имао си мало више прилике да на терет ГРАЂАНА СРБИЈЕ шеташ буљу по свету јер си из породице црвених бандита - али то није доказ да и дан-данас то не радиш са флашом пуном воде - а после ни руке не опереш....... 8-) 8-) 8-)

No, no.....mito.....samo bez toliko ogorcenosti i zavisti..... ;-)

Veci deo sveta sam obisao sam, ili sa drustvom, za vreme one odvratne SFRJ.....i to ne na teret gradjana Srbije..... ;-)

Yebi ga.......imalo se, moglo se..........

A boravak u Libanu, i Egiptu , je na teret gradjana SFRJ, tako da su me podjednako finansirali i Slovenci , i Srbi i Makedonci.......hvala im na tome :D
 
Verbal_Kint:
Da, ali zato ćeš ti, strasni upijaoče stranih kultura i umetnosti proputovati ceo svet, videćeš svih sedam novih svetskih čuda, ili koliko već u priručnicima velikih putnika stoji da ih ima, ispijaćeš kafu u Kipu Slobode, slikati se ispred Sagrada Familie i posmatrati gašenje svetala na Ajfelovom tornju, pa se onda vratiti u malu, provincijalnu sredinu da kažeš komšijama kako su oni lišeni prava na sopstveno mišljenje jer, zaboga, nisu oni ispijali kafu u Kipu Slobode, slikali se ispred Sagrada Familie i posmatrali gašenje svetala na Ajfelovom tornju, već ti. A ako se još usuđuju da upotrebljavaju tako 'out' reči kao što su 'vašar', 'stočna pijaca', 'ulazak u EU', 'Amerika'..., onda su potpuno diskreditovani. Pa svi znaju da se kaže 'sajam', 'berza domaćih životinja', 'put evropskih integracija' i 'Sjedinjene Američke Države'! Ti si taj koji ima dovoljno samosvesti i duha evropske kulture za sve nas i koji sebi može da dozvoli da nam drži predavanja kako smo svi mali, beznačajni i provincijalni i kako nismo centar svemira što za sebe volimo da mislimo, jer si ti, jadna li nam majka, video beloga sveta! Ti si taj koji se izdigao iznad 'mentaliteta palanke', izašao van 'atara svoga sela' i lovio domaće koze u Maroku! Ma, pravi Tartaren Taraskonac! Samo napred, neka te svetlost vodi, ceo svet je tvoj ako ti to hoćeš i dovoljno želiš, neka te ništa ne zaustavlja! A u nama će, malim seljacima-provincijalcima, postojati otpor prema putu 'evropskih integracija', u koje nas tako hrabro i prosvetiteljski vodite vi dušebrižnici-kosmopolite, iz tako blatnjavo-retardiranih razloga kao što je zabrana pečenja domaće rakije...

Ово је "ВРХ"!!!
 
Mislim.........batice, pa ovo je peta tema, gde si postavio tudji post.........:):):)

Do sada se videlo iz aviJona da si gloop ko Kur*ach Besmertni, sto ti i nick kaze.......ali , da li mozes da spojis dve recenice, onako svoje???.....:):):)

Sumnjam, ali...........napregni se, Kur*che, samo pazi da se ne user*es.........:):):)
 
eremita:
Нигде на свету не може онај који није рођен у том граду да буде градоначелник - тога није било ни за време комуњара... а сада тај дос-овски олош "коло води" овде.....

Michael Bloomberg, trenutni gradonačelnik Njujorka. Rodjen u Bostonu, Masačusets.
sedi, jedan
 
eremita:
Потпуно тачно Карлито... али ово око ЗОО врта и његовог "премештања" да би лопови кеширали коју кинту је превршило сваку меру. Доста је било тога да нам дођоши и провинцијалци креирају живот у Бг. Нигде на свету не може онај који није рођен у том граду да буде градоначелник - тога није било ни за време комуњара... а сада тај дос-овски олош "коло води" овде.....

Управо...потписујем сваку реч.
 
eremita:
Када смо већ код "срамоте" - далеко је ВЕЋА СРАМОТА НЕ ВОДИТИ АМА БАШ НИКАКВУ БРИГУ О ЉУДИМА - А ИЗИГРАВАТИ МАЛОГРАЂАНСКУ "БРИГУ" О ЖИВОТИЊАМА.

Нисам приметиЈо да се било каква халабука подигла око тога што човек са Космета са седморо деце живи у немогућим и нељудским условима у смештају за расељене од 12 м2. То је срамота - а не да ли се лавови туку!!!!!!

п.с. Све више људи у Србији уопште више не размишља својом главом - једино што чине и раде то је да КОПИРАЈУ ОНО ШТО СУ ВИДЕЛИ НА ЗАПАДУ - ТРАГЕДИЈА !

И са овим се слажем.
 
~Petar~:
gledao sam tog coveka u nekoj emisiji sa jbn vesnom jugovic.
ne zna se ko je vec prsotina.
covek je zivotinja
a za lokaciju zooloskog na kalishu...pa okej, primitivcima i jeste gotivno da copor zivotinja bude u centru grada, skuchen i pretrpan, van vecine normalnih uslova.

mozda bi na kalishu trebalo otvoriti i cevabdzinice i hamburgernice, mislim, da ima nesto i da se pojede dok se sheta...:roll:
Sa kim si takav si!
 
sevilja:
To je to!
Dugo se pri;a o izmeštanju ZOO vrta sa Kalemegdana, zna se da neko hoće debelo da zaradi na izgradnji zgrada, ili čega već na toj lokaciji..ne bi mi bilo čudno da je taj nesrećni mladić izgubio život zarad nečijih prljavih ciljeva. :evil:

Да знаш да сам и сама помислила на слично...ако не баш на то, а оно да су добро "наплатили" ту трагедију...и то на рачун " сиромашног " сирочета, за чије сроднике су сигурни да неће да дижу фрку...одвратно, да одвратније не може бити. :roll: :evil:
 
SANDRINAbg:
Да знаш да сам и сама помислила на слично...ако не баш на то, а оно да су добро "наплатили" ту трагедију...и то на рачун " сиромашног " сирочета, за чије сроднике су сигурни да неће да дижу фрку...одвратно, да одвратније не може бити. :roll: :evil:
Jel' znaš na šta je mene to odmah asociralo?
Na one jadne vojnike koji su izginuli na Topčideru....e, identičan scenario, samo drugi cilj! :evil:
 

Back
Top