Вратимо БК Телевизију!!!

Да ли има начина да се врат БК Телевизија

  • Има

  • Нема


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
danas, 11:34
waterpolista

не зезај бре
Poslednji put ažurirao/la waterpolista : danas u 12:46
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:hahaha::hahaha::hahaha: ...sreća tvoja pa nisam više pisao...ažuriranje bi ti bilo negde oko 5.februara :mrgreen:
 
danas, 11:34
waterpolista

не зезај бре
Poslednji put ažurirao/la waterpolista : danas u 12:46
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:hahaha::hahaha::hahaha: ...sreća tvoja pa nisam više pisao...ažuriranje bi ti bilo negde oko 5.februara :mrgreen:

па шта ако сам ажурирао
 
e prvomajskiuranak u čemu je fora da ideš po temama na pedefeu televizija i smaraš ljude?

Fora je u tome, sto on nema zivot, nego trci i smara ljude, a glup je i popaljiv ne zna se. Neki mentol ga nalozio da sam musko, pa sada misli da je otkrio svet i da je pametniji. Eto, i ti si primetila da je jadnik.

Inace, secam se kada su ukinuli BK, sretnem ja mog decka u to vreme i pocne da mi kuka, kako sada nema BK, kada je poceo taj lament za tom televizijom. I ja ga pitam: "Pa, je l' tebi BK toliko znacila u zivotu?" a on: "Pa, nije, ali eto, sada deca nemaju sta da gledaju". Kako glup odgovor.
 
Вратимо БК Телевизију!!!

BK je genijalna televizija. Imala je kvalitetniji TV program od većine današnjih televizija.
Osim Milionera i Karike, BK je prvi emitovao Idola, a bila je tu i jedna emisija Aljoše Milenkovića, kada momci prolaze testove za prijem u specijalne jedinice.

Išla je i gomila dobrih serija, tipa "Malkom in the middle", "Everybody Loves Raymond" , ali i crtaći tipa Johnnz Quest, Iznogud, Action Man, Konan i to sve solidno sinhronizovano. Ni filmski program nije bio loš

A i Biseri, Nije srpski ćutati, Eksprijum... Sve to objedinjeno na jednoj televiziji. Prosto mi je žao što su ugašeni, da bi se napravio prostor za televizije tipa Košava i Avala, koje za 2 godine postojanja ne mogu da prevale prag od 3% gledanosti (Košava pogotovo).
 
BK je genijalna televizija. Imala je kvalitetniji TV program od većine današnjih televizija.
Osim Milionera i Karike, BK je prvi emitovao Idola, a bila je tu i jedna emisija Aljoše Milenkovića, kada momci prolaze testove za prijem u specijalne jedinice.

Išla je i gomila dobrih serija, tipa "Malkom in the middle", "Everybody Loves Raymond" , ali i crtaći tipa Johnnz Quest, Iznogud, Action Man, Konan i to sve solidno sinhronizovano. Ni filmski program nije bio loš

A i Biseri, Nije srpski ćutati, Eksprijum... Sve to objedinjeno na jednoj televiziji. Prosto mi je žao što su ugašeni, da bi se napravio prostor za televizije tipa Košava i Avala, koje za 2 godine postojanja ne mogu da prevale prag od 3% gledanosti (Košava pogotovo).

zaboravio si kremenkove ;)
od emisija meni su se sviđale i metamorfoza, trejler i budilnik
 

Back
Top