VOLIM TE!!!!!

Reko jednom jednoj Lavici, jel sam to i osecao, inace poznajem je vec osam godina.
A odgovor od Lavice je bio: "Ne poznajes me dovoljno dobro, da bi me zavoleo!!!" :?:?
Mislim sta reci osim: VOLIM TE JOS VISE!!!
 
Rekla sam 3 puta.
Dva puta sto sam stvarno tako i mislila. A treci put sam rekla cisto zato sto je i on meni tako stalno govorio da me voli, pa ajde i ja njemu da uzvratim :))
A ovog sada volim, ali se jos nisam usudila da mu to i kazem. Rekla sam to ali nekim drugim recima. Ma, mislim da on to kapira i sam. Ne moram da mu tako direktno kazem: VOLIM TE... Oseca on to....
 
rekao sam svakoj od svojih zena koje sam voleo. moja zelja. ne mislim da bi bilo sta bilo drugacije da nisam. aktuelna devojcica recimo ima tu audio potrebu, pored svega treba joj i da cuje. zasto bih nekome krio istinu?
 
Nemam pojma koliko puta... zar je važno koliko puta?
Meni ne znači to ništa, to je prazna riječ, jer više polažem na djela. Nekad mi nečije ponašanje, pogled znače više nego hiljadu suvišnih riječi. Naravno da volim da mi se kaže, jer svaki čovjek je po prirodi tašt, ali ako mi tek onako kaže da me voli naravno da mu ne vjerujem. Čak mi i smeta.
 
geisha:
Ja sam rekla samo jednom od mojih decaka da ga volim. Ali, ta je ljubav prosla, i sada volim nekog drugog, al mu jos nisam rekla. Skupljam snagu :lol:
.

pa ako ti skupljas snagu ti ona njega ne volis , jer kada ga budes volela neces moci da izdrzis da ga gledas a da mu to ne kazes. :D barem je meni tako bilo ona tri puta kada sam potpuno iskreno to rekao,ali sam pred kraj tih veza to i dalje oricao a nisam tako i mislio. :oops:
 
geisha:
Koliko ste osoba stvarno voleli u svom zivotu? I koliko od njih ste rekli "Volim Te"? I koliko od svojih partnera ste lagali da ih volite, a ustvari to ste radili samo zato sto ste mislili da tako mora kad ste u vezi? :roll:

Nikad nisam lagala...Ako sam rekla, to sam stvarno i mislila...U tom trenutku. :wink:
Pa, da vidim...Aha, ovom sam rekla, doooobro, ovom nisam, a trebala sam :-( , još jednom sam rekla i još jednom...Eto.
 
U vezi toga nikada ne lažem partnerkama... Ako ih ne volim, nikada im ni ne kažem da ih volim... Ako im kažem da ih volim, to znači upravo to... A poslednji put sam voleo pre par meseci... Još u prošloj godini...
 

Back
Top