volim pijanstvo, a ne volim alkohol - kako sad ?

Pazi ... Adrenalin je hemijska supstanca koju organizam proizvodi.I zašto bi me strefila srčka od nečeg što je prirodno ...

..adrenalin se luchi u stanju stresa i priprema tvoje telo od glave do pete
za borbu za goli zivot..
..podize krvni pritisak, ubrzava rad srca, ubrzava disanje,
shiri zenice i podize nivo shecera u krvi,
preusmerava krvotok u ruke i noge,
a usporava ga u organima za varenje..
..prirodan jeste, ali da si jako chesto pod njegovim dejstvom - nije bash prirodno..


Kao drugo,opasni su oni koji voze u alkoholisanom stanju,jer ljudi u alkoholisanom stanju imaju i do 80 % oslabljene reflekse i na taj način predstavljaju direktnu opasnost i za sebe i za druge.
Ja uvek vozim potpuno trezan,tako da sam bezopasan i za sebe i za druge ;)

..pri pojachanom luchenju adrenalima menja se i svest i opazanje prostora oko sebe..

(..aj da ne off-ujemo vishe..)
 
Hvala svima na odgovorima.

Ove droge , tablete i kanabis, iskreno, ne znam ni gde bih našao, ako neko zna i hoće, neka mi da korisna uputstva na privatnu poruku, valja sve probati a radoznalost je ubila mačku (i majmuna)

Probaću ove cake sa disanjem, slamčicom, gaziranim pićima...ali nemam motor, i nemam para da idem na treninge ronjenja.

Da li je neko probao Absint ? Kakvo je to piće po pitanju ukusa i smrada ?
Čuo sam da je jako i da ima i neka dodatna dejstva.
 
Hvala svima na odgovorima.

Ove droge , tablete i kanabis, iskreno, ne znam ni gde bih našao, ako neko zna i hoće, neka mi da korisna uputstva na privatnu poruku, valja sve probati a radoznalost je ubila mačku (i majmuna)

Probaću ove cake sa disanjem, slamčicom, gaziranim pićima...ali nemam motor, i nemam para da idem na treninge ronjenja.

Da li je neko probao Absint ? Kakvo je to piće po pitanju ukusa i smrada ?
Čuo sam da je jako i da ima i neka dodatna dejstva.

Apsent ti ne bih nikako preporučio.Ubitačno je jak i uništava jetru samo tako.Nije loše i da pomešaš alkohol sa kiselom vodom ... Tako pojačava dejstvo,to je tačno:)
 
Druze a sto ne bi pio djus votku ili viski-kolu?
Mislim ,tim mijesanjem ublazavas zestinu a efekat ostaje isti...
A od piva se moze napiti, sem ako nisi mislio da se napijes kao stoka da ne znas sto radis, ja uvjek na poslu svratim sa kolegama po kafana,sjedimo nekih sat vremena 2 zidarska popijem, kad izadjem osjecam ono sto ti trazis,raspolozenje,opustenost a i posledice ne osjetim...
 
Hvala svima na odgovorima.

Ove droge , tablete i kanabis, iskreno, ne znam ni gde bih našao, ako neko zna i hoće, neka mi da korisna uputstva na privatnu poruku, valja sve probati a radoznalost je ubila mačku (i majmuna)

Probaću ove cake sa disanjem, slamčicom, gaziranim pićima...ali nemam motor, i nemam para da idem na treninge ronjenja.

Da li je neko probao Absint ? Kakvo je to piće po pitanju ukusa i smrada ?
Čuo sam da je jako i da ima i neka dodatna dejstva.

Isto kao i sva ostala, samo ima lepu/romanticnu pricu ... I ponekad i 70% alkohola.
 
Pij jack daniel´s sa kolom (moze i chivas), ako imas para naravno. U slucaju da si malo slabiji sa parama deri po jegeru (po mogucnosti sa kolom).
I, da vidim da je malo pre bilo pitanje vezano uz apsent. Uzas, ima odvratan ukus, a nakon par casa mozes da grlis WC solju ostatak veceri. Dakle, cisto sranje ako mene pitate.
 
ovi predlozi sa mesanjem gaziranih pica sa jakim alkoholnim picem
mi se cine zanimljivim, nadam se da bi to moglo da "ubije" onaj
ukus alkoholnog pica koji uopste ne podnosim.

da li posle pijenja takvog koktela dah smrdi na alkoholno pice ?

jos jednom bih pomenuo da mi pivo, iako ga lakse pijem, ne odgovara
jer mi treba tri komada (litar i po) da bi postigao isti efekat kao sa jednom casom
jaceg pica.

probao sam bacardi breezer i domaci voodoo (slicna stvar samo mnogo jevtinije
od bacardija) i uopste se ne oseca alkohol, isto kao da se pije fanta ili tako nesto,
ali tu vazi isto kao kod piva, puno ga treba za osecaj pijanstva.

inace, ne mislim na neko "ubijanje" od alkohola, vec na onaj fini nivo kada mozes lepo da
se ponasas i razgovaras sa ljudima a da oni ne mogu (osim mozda po smradu)
da primete da si pijan.
 
Nije tačno. I u vinu ima alkohola.

Objavljeni rezultati istraživanja francuskih naučnika. Poražavajući za sve, a pogotovu za francuze. Naučnici došli do zaključka da je vino kancerogeno.

Evo je ta priča : http://www.vesti.rs/exit/Casa-vina-je-ipak-kancerogena.html

Ima alkohola svakako,i nije ga zdravo piti u velikim količinama,ali svakako najmanje je štetan za jetru ... Kancerogena su zato što mešaju sve i svašta u ta vina.Groždje prskaju svim mogućim otrovima,tako da bude veće od jabuke.Onda kad od njega naprave vino i na kraju,šta se drugo može očekivati nego da bude štetno.Inače,poznato je da su francuska vina najkvalitetnija.Sigurno to nije zato što su prirodna.Da su prirodna,sva vina bi bila ista.

Inače,svojevremeno su Američki kreteni mešali mrtve mušice u CocaColu,pa kad su ih isprovaljivali,završili su na sudu.
I ovo što ovde kod nas zovu "bistrim voćnim sokovima" i to je puno otrova.Prosto čovek ne zna šta više da pije.
 
Evo je ta priča : http://www.vesti.rs/exit/Casa-vina-je-ipak-kancerogena.html

Ima alkohola svakako,i nije ga zdravo piti u velikim količinama,ali svakako najmanje je štetan za jetru ... Kancerogena su zato što mešaju sve i svašta u ta vina.Groždje prskaju svim mogućim otrovima,tako da bude veće od jabuke.Onda kad od njega naprave vino i na kraju,šta se drugo može očekivati nego da bude štetno.

[B]Inače,poznato je da su francuska vina najkvalitetnija.Sigurno to nije zato što su prirodna.Da su prirodna,sva vina bi bila ista.

Inače,svojevremeno su Američki kreteni mešali mrtve mušice u CocaColu,pa kad su ih isprovaljivali,završili su na sudu.
I ovo što ovde kod nas zovu "bistrim voćnim sokovima" i to je puno otrova.Prosto čovek ne zna šta više da pije.
[/B]

Ovo crveno ne razumem. Kako mogu sva vina da budu ista, kada su od drugacijeg grozdja, pod razlicitim suncem, drugacije obradjivana, cuvana i sta sve ne? O kakvom to "prirodnom" vinu pricas?
 
Ovo crveno ne razumem. Kako mogu sva vina da budu ista, kada su od drugacijeg grozdja, pod razlicitim suncem, drugacije obradjivana, cuvana i sta sve ne? O kakvom to "prirodnom" vinu pricas?

Kad sam rekao prirodna,mislio sam na vina kojima se ne dodaju otrovi,kao što je slučaj sa francuskim.
Ukus vina je već druga tema i to svakako zavisi od kvaliteta groždja i podneblja pod kojim isto uspeva,kao što si i ti napomenula. ;)
 

Back
Top