vole li zene analni sex?

Pa obično ide suprotno, ne sviđa im se pa počne da im se sviđa.
Mada ima i takvih slučajeva.
I smešni su mi komentari kao njoj se ne sviđa ovo ono, jadna ona udovoljava mužu.
Situacija je kao i u oralnom sexu tj. onaj koji ga pruža ne uživa (direktno), a objekat
orala uživa. Tako i ovde, ako joj nije neki veliki problem ili neprijatnost, zašto da ne
udovolji mužu?
P.S. Forum je bzvz bez malo chat-a, naročito ako je šaljiv i ima pomalo veze s temom.
 
naravno slazem se,ali ne treba preterivati
a sto se tice anala ni orala ne slazem se uopste:lol: zar ti nije uzivanje da pruzis svojoj dragoj oralni?ako nije ne treba da se upustas u to.pobogu,i ti imas tu rupicu,ako bi tvojoj dragoj bilo zadovoljstvo da ti gurne nekoliko prstica kao pustio bi je???
 
Ja s takvom ne bih ni bio, nije mi to ženstveno. Ako bih bio, onda bih možda i bio
latentni ***** pa bi mi bilo ok.
Mi muškarci vazda volimo da guramo negde a ženama to nije baš svojstveno. :)

Nije u pitanju opomena niti bilo šta, nego (već sam to negde napisao) što je sve tako sterilno.
Meni to nije unapređivanje, ali who plumbs me obviously. :lol:
 
Tsu, tebi je čika televizor rekao da se gejOvi pucaju u guzu, a mi smo žene i mi to možemo. Mis' to je za nas, ne znam koju još rečenicu da upotrebim ali..... u nedostatku jasnoće - ista rupa je u pitanju, sve ostalo je prApaganda :)
 
Tsu, tebi je čika televizor rekao da se gejOvi pucaju u guzu, a mi smo žene i mi to možemo. Mis' to je za nas, ne znam koju još rečenicu da upotrebim ali..... u nedostatku jasnoće - ista rupa je u pitanju, sve ostalo je prApaganda :)
Ne gledam televiziju (puno), pa ne verujem da je od toga, možda sam negde čuo. :)
Inače kao što rekoh, nekako je prirodnije da muškarci utiču svoje ispupčene delove
tela u razne otvore. (znam ima mnooogo asocijacija na ovo)
Mozda sam staromodan ali ja pedu shvatam kao "exit only".
Ko voli nek mu je sa sretjom.
A usta derer? Jesu ti i ona exit only. :lol:

Zapravo, nije me briga šta ko radi sa svojim utikačima i štekerima, ali ako se
pogrešno spoji mož' da ispadne sranje. (: :lol:
 

Back
Top