Војводина уживо: Грухоњић добија паре од страних донација

Ljudi bez obraza mogu svašta da napišu, problem je što ih je malo, pa ih pristojni ljudi ne razumeju, valjda tako funkcioniše moral....i takvi treba da se uklope u moral većine ili da odu gde je njihov obraz pristojan....
Добро, добро, човеку, што ти е? Ако неко нема образ, тоа е негов проблем, а не нашиот. Моралот не е бројчана игра - не е важно кој е во мнозинство, туку што е исправно. Ако некој не разбира тоа, тогаш подобро да отиде таму каде што моралот е на негово ниво.
 
до краја.

динко напоље. изволи на порусташке и базнијашке факултете широм базније и кроасанске спрчије па прдуцкај о србофобији колко ти је воља...

напоље!

ту нема стајања док му се не покажу врата !
а потом робија или граница...
 
Добро, добро, човеку, што ти е? Ако неко нема образ, тоа е негов проблем, а не нашиот. Моралот не е бројчана игра - не е важно кој е во мнозинство, туку што е исправно. Ако некој не разбира тоа, тогаш подобро да отиде таму каде што моралот е на негово ниво.
иди па прдуцкај о томе у базнији и загребу.

њих упитај како би прошли срби да оду тамо и наступају против базнијаша и хрватске попут динка овде против србије ...

дотле, не спинуј :mazi:
 
Ово је win win ситуација. Динко ће да дода једну нулу својим грантовима. Потписници подршке ће се опрати од својих многих непочинстава. Битанге које блокирају аванзоваће у својим организацијама. Још ће бити и много секса, као на свакој блокади.
 
Сирома ректор, већ недељу дана се не трезни. Тако не може да се сети да изјави да нема надлежности у овој ствари. И да воли и поштује Бресквицу, и да је увек био за то да буде мир у свету.
 
Inače ova grupa legijinih studenata preti ostalim studentima SMRADIKALSKA ŠKOLA!
А шта раде Жељко Марковић и Павле Секеруш? Нападају цвет наше омладине. Уместо да младим колегама донесу коју боцу ракије, да се гладни и жедни окрепе. Али, искључиво мехке раћије. Да не спржи момцима грло. Грло јунаку треба да би могао да се дерња.
 
Elitni legijini studenti napadaju profesore!

filo.png
 
Elitni legijini studenti napadaju profesore!

Pogledajte prilog 1522836
Исти ја кад сам био мали. А мало вуку и на мог тетка Срзентија. Онај десно, што личи на Гитлера, има дашак израза Подригајла Хаџи-Карабатаковића.
 
Исти ја кад сам био мали. А мало вуку и на мог тетка Срзентија. Онај десно, што личи на Гитлера, има дашак израза Подригајла Хаџи-Карабатаковића.
Vučićevi huligani se preselili na fakultete. Retardirana srbija.
 
Studentski parlament je doneo jednoglasnu odluku u kojoj su studenti pozvali upravu Filozofskog fakulteta da najoštrije i otkazom sankcioniše govor mržnje profesora Dinka Gruhonjića.
Dokle god je naša omladina jedinstvena, fašistički udar sa Filozofskog fakulteta će biti zaustavljen!
 
Vučićevi huligani se preselili na fakultete.
Још пре 30 година. 1991. смо очистили Правни. То је било a la grosso, њих десеторо одједном. А сад a la minute, све се своди на једног. Ова нова нацошка поколења не делују довољно одлучно. Нови Саде, ни село ни граде, него један поред воде смраде.
 
To je neki nevaljalac koji je hteo da izađe sa fakulteta. Oće da uživa u proleću. Ne zarezuje blokadu. A možda je i sektaš koji obožava boginju proleća Vesnu. Pravoslavac svakako nije.
Možda mu je krivo što ima premalo debelih studentkinja? Na demonstracijama ovih drugih uvek ima takvih i uvek pokupi neku
 
Možda mu je krivo što ima premalo debelih studentkinja? Na demonstracijama ovih drugih uvek ima takvih i uvek pokupi neku
И мене чуди што Динку нису наместили сексуалну аферу. Овако га нападају зато што је само жовијалан. А он нема довољно духа да био стварно духовит.
 

Back
Top