Vojvoda Seselj

Dali bi SRS naglo ojacao povratkom Seslja ?

  • Da sigurno

  • Ne nikada

  • Ne znam

  • Doslo bi do krvoprolica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Што? Скоро сам гледао емисију на РТС где Николић каже да је његова једина амбиција и његов основни циљ да победи Тадиће, ЕЈ ТО МУ ЈЕ ЈЕДИНА АМБИЦИЈА и он је неки политичар. Шта би било да изгуби изборе од Тадиће, не би ме чудило да изврши самоубиство и то јавним спаљивањем на тргу Николе Пашића.

Међутим он и сам признаје да нови пораз од БоТе не би поднео(рекао на ТВ), а и његова странка нема идеологију, нема јасно зацртане политичке циљеве и зато мислим да је осуђена на пропаст.

Да, и ја сам скоро гледала емисију на ТВ где Тадић, председник Србије, изјављује да ће уложити последњи атом снаге да остане на власти...
Зар је ТО политичар (а камоли председник једне земље)?
 
Да, и ја сам скоро гледала емисију на ТВ где Тадић, председник Србије, изјављује да ће уложити последњи атом снаге да остане на власти...
Зар је ТО политичар (а камоли председник једне земље)?

Слажем се и Тадић је исти, НУЛА од политичара.
 
Да, и ја сам скоро гледала емисију на ТВ где Тадић, председник Србије, изјављује да ће уложити последњи атом снаге да остане на власти...
Зар је ТО политичар (а камоли председник једне земље)?

pa bar tu je - iskren.
 
Nisi napisao crveni vojvoda seselj.:hahaha:

petitseselj.jpg
 
Слажем се и Тадић је исти, НУЛА од политичара.


Оно што сам помало хтела да напоменем је да СРС само губи тим блаћењем Николића и СНС.
Јер, константном причом како СНС нема програм испада да ни СРС нема озбиљан политички програм осим блаћења друге странке. ;)
 
pa bar tu je - iskren.

:hahaha:

И шта - то је као неко оправдање за његов политички програм?

Као што је наиван народ прогледао кроз прсте и аферу "Бодрум" само зато што је ето признао да су слагали, наместили и варали... ко призна - пола му се прашта, јашта... :roll:
 
Оно што сам помало хтела да напоменем је да СРС само губи тим блаћењем Николића и СНС.
Јер, константном причом како СНС нема програм испада да ни СРС нема озбиљан политички програм осим блаћења друге странке. ;)

Има СРС програм кога се држи годинама, Шешељ није желео да га реформише, а Николић је желео и то је радио на своју руку иако није био председник странке, зато се СРС и расцепала.

Али размисли, ако би Николић изгубио изборе од демократа поново ја мислим да он то не би поднео, јер је сада толико самоуверен и пун себе да би пораз био непребродиви шок за њега, а СНС нема будућност без Николића.
 
Seselj bi razbio ove ****** na vlasti i opoziciju.
Toliko mamojehbaca u jednoj skupshtini nije dugo vidjeno, pochev od onog Ciganina Jovanovica pa do shtakavog Lichanina, Chanka.
Ovakav crni scenari za Srbiju nije chak ni Sorosh predvideo , sto ce reci da je pare dobro ulozio.
 
Seselj bi razbio ove ****** na vlasti i opoziciju.
Toliko mamojehbaca u jednoj skupshtini nije dugo vidjeno, pochev od onog Ciganina Jovanovica pa do shtakavog Lichanina, Chanka.
Ovakav crni scenari za Srbiju nije chak ni Sorosh predvideo , sto ce reci da je pare dobro ulozio.

:hahaha: Не помињи Чанка, одмах помислим на печено прасе на ражњу и баљалучки роштиљ:rostilj:
 
Има СРС програм кога се држи годинама, Шешељ није желео да га реформише, а Николић је желео и то је радио на своју руку иако није био председник странке, зато се СРС и расцепала.

Али размисли, ако би Николић изгубио изборе од демократа поново ја мислим да он то не би поднео, јер је сада толико самоуверен и пун себе да би пораз био непребродиви шок за њега, а СНС нема будућност без Николића.

Јој, па колико пута су политичари изјављивали да ће се повући из политике ако ово, ако оно... па нису! :lol:

Изгледа да нема лакше (легално) стеченог новца од оног који доноси бављење политиком. :think:
 
Изгледа да нема лакше (легално) стеченог новца од оног који доноси бављење политиком. :think:

Нема, још ако си спреман да се нагузиш западу кад затреба, што раде наши драги политичари, нема ти краја.
 
msilim da ne bi došlo do krvoprolića. bivši vojvoda (oduzeta mu titula vojvode od onog koji mu je dao) osnovao bi novu stranku, privuko svo članstvo sadašnjih radikala i bio najjača desna stranka u srbiji. možda srbiji i treba takav jedan lider
 
СРС би ојачао.
Међутим, како је отишао наврат-нанос у Хаг "Љубинка, сине, иде тата опет у рат" као да се спасе пар дана пре него што је Ђинђић убијен :per: мислим да су логичне
жеље неких да се Шеки врати, да им је баш он инспирација, таксистима посебно, али не бих ја био сигуран да ће тек тако радо да се врати. Уколико се то икад буде деслило.
 
Seselj je politicki mrtvac.

Sem jednog malog broja zaludjenih, napaljenih i zavedenih omladinaca u Srbiji niko ga ne shvata ozbiljno.

Kada bi on nekim cudom ponovo usao u srpsku politiku, Vojvodina bi istog casa oleprsala, a mozda bi izbili sukobi medju Srbima....


Koja to Vojvodina ?


Seki se nece vratiti.

Isuvise mnogo zna.


Ajde ne paniči više.... neće ti on ništa ....
 
Sam doček Šešelju može da se pretvori u politički spektakl jer još na aerodromu vrlo lako može da ga dočeka i pola miliona ljudi pa čak i više.

A ako neko ima i malo mudrosti i pameti možda bi mogao da objasni zašto !?
 

Back
Top