Vojne penzije i stanovi za vojne penzionere

Clan 3
Korisniku penzije iz clana 2. ovog pravilnika naknada s odredjuje u bodovima, i to:
1) ako porodica ima 5 ili vise clanova i ako je clan porodice bracni drug, a nije zaposlen odnosno ne ostvaruje penziju-1.000 bodova
2) ako porodica ima 4 clana i ako je clan porodice bracni drug a nije zaposlen odnosno ne ostvaruje penziju-850 bodova
3) ako porodica ima 3 clana i ako je clan porodice bracni drug a nije zaposlen odnosno ne ostvaruje penziju-750 bodova
4) ako porodica ima 2 clana i ako je clanova porodice bracni drug a nije zaposlen odnosno ne ostvaruje penziju-700 bodova
5)ako porodica ima 2 ili vise clana i ako je clan porodice bracni drug a zaposlen je odnosno ne ostvaruje penziju ili drugo redovno mesecno primanje650 bodova
6) ako korisnik penzije samac stanuje u iznajmljenom stanu kao podstanar 250 bodova
 
FOKUS RADIO .................tema Vojska !!! trebalo bi nas kolega pravno potkovan da iznese nas problem da se cuje nas glas KVP

BEOGRAD 101.4 MHz VOJVODINA 88.7 MHz 93 MHz 95 MHz 99.5 MHz 107 MHz 107.1 MHz ZAPADNA SRBIJA 100,5 MHz ISTOČNA SRBIJA 102 MHz CENTRALNA SRBIJA 88,5 MHz 91,1 MHz 99,8 MHz 104,1 MHz 105 MHz 107,2 MHz JUGOZAPADNA SRBIJA 107,6 MHz JUŽNA SRBIJA 105,6MHz 106,5 MHz
 
Poštovane kolege, obišao sam mnoge forume, vojne advokate koji sada navodno rade na svim problemima vojnih penzionera, neki od njih su bili i u GŠ necu da ih imenujem ali i sada rade kao i u GŠ-u NIŠTA tamo su gubili sporove a sada se trude samo da uzmu pare. Obišao sam sijaset advokata i odgovorno mogu da vam kažem za VAŠIH 11,6% obratite se advokatu Ivanki Dragović 064/2145258 iz Beograda.
Moj Savet vam je hitno ! jer rok za tužbe nije februar kao sto proturaju u udruženju penzionera zato se sto je moguce pre kontaktirajte ovu gospođu i biće Vam mnogo jasnija situacija.Lično sam preko nje tužio i mislim da je ishod spora mnogo bliži.
Pozdrav za sve na forumu
 
Danas sam i ja bio kod advokata Ivanke Dragović 064/2145258 pre toga sam bio kod bivših vojnih advokata koji su radili u GŠ. Kako su tamo radili i sada rade. Tamo su gubili svaki proces a sada bivšim kolegama uzimaju novac na poznanstvo a učinak kao u GŠ-u. Čast malom broju izuzetaka. Da bi tužili hitno se obratite advokatici jer rok nije ko sto kažu u Udruženju.Posle razgovora sa njom mislim da su nam šanse veće nego kod drugih advokata.
Nije reklama jer su mi vojni advokati uzeli do sada mnogo novca a da ništa nisu uradili. Čak su mi bez srama i stida putem SMS slali poruku da dođem i tužim za ovih 11,6%. Normalno raspitao sam se i odlučio.Zato svima mogu da preporučim ovu advokaticu.
Pozdrav svim kolegama
 

Back
Top