Vojna gimnazija u Beogradu...

1. koliko ja znam to ti je prednost sto ces nositi 59 bodova iz skole...al sve ti zavisi od prijemnog

2.mislim da je gradivo isto ko u ostalim gimnazijama(nije lako) ,a nastavnici su dobri,al kazu da ima par koji bas i nisu...

3.trebali bi dobiti sve stvari,tako je navedeno u konkursu...

4.mislim da ti taj prijemni u VO-GI vazi i za druge skole,ako ne upadnes u VO-GI..
I mene zanima da li se uzima uspeh sa kraja 8. razreda ili sa polugodista... :S

5.Kad pocne skolska godina...xD
al neko je pricao ako se ne varam da ima nesto tipa "igranje rata" na pocetku i da traje par dana(kopanje rovova,dezuranje u rovovima,cekanje "neprijatelja",picanje sa corcima i td)

ovako,da vam pojasnim neke stvari...ako ne upadnete u VoGi polazete jos jedan prijemni.onaj obicni,u svojoj skoli...isto tako i ako upadnete.Opremu za fizicki test nosite vi,od kuce...peta stavka mi se veoma svidja,samo mislim da toga nema,nisam siguran...neko je rekao da nema dovoljno prijavljenih,e pa,ne mora da znaci,oni su mozd a produzili konkurs jer nema dovoljno prijavljenih za akademiju,verovatno ste primetili i da su poceli da je reklamiraju na tv-u...tako da,mozda je tako i za VoGi,ali mislim da ima vise veze sa akademijom...pozz svima
 

Back
Top