Vojna gimnazija u Beogradu...

*ebo te,kako nemoze?!!!!!!
Pa evo ti idi na konkurs VS i videces da ovih dana u Batajnici traze 80 ljudi sa srednjom da zaposle u vojsci,3 dana slusam na radio Indjiji i Tv Indjiji,i sad sta brate? Sa bilo kojom srednjom civil moz da radi i ima platu,socijalno,beneficirani staz a ja ako zavrsim Vogi ne trebam!!
Jesam ja ovde lud il nas neko zahebava?
I sto cuti Alkatraz,on bi trebao da zna ,em mu cale vojak em je bio kod Babica

Jovicu da li ti razmisljas malo da ovo cita mnogo ljudi, da li ti je palo na pamet da ako mozda upises da bi mogao da imas problema sa nekin profesorima ili mozda nacelnikom klase,,,,,,,,ne treba odma da pises sve sto ti padne na pamet kao sto poslovica kaze ISPECI PA RECI,,,,,,,,,,,,,,,,,,uostalom ja sam iz Indjije kao i ti i sad sam u 37,klasi VoGI-a,,,U koju skolu ides, i nemoj vise da te cujem da tako pricas nije lepo brukas se bezveze a i Indjiju?Izvinjavam se svim mojim prijateljima na forumu sto nisam dolazio nisam imao vremena bio sam zauzet ucenjem i obavezama u skoli.....:per:
 
vidim da niko ne planira da ti odgovori :)ovako...fizicki test nije tezak,zgibovi,hodanje po gredi itd...a psiho test ti je razgovor sa psihologom.Kazu da je stroga disciplina u internatu,leze se u 22h,nema izlazaka kada god pozelis a za uslove kazu da su odlicni...za informator ne znam...meni su rekli da ce mi se javiti kada stigne...nadam se da sam pomogao...pozz
 
НАШОЈ ВОЈСЦИ, НАШОЈ ОТАЏБИНИ И НАШОЈ ЦРКВИ ЧЕСТИТАМ ПРАЗНИК СРЕТЕЊА СА ЖЕЉОМ ДА ЧАСНА ХРИСТОЉУБИВА ВОЈСКА УВЕК БУДЕ ОМИЉЕНА У СВОМ НАРОДУ, ДА НАМ ОТАЏБИНА УВЕК БУДЕ ВОЉЕНА У СВОМ НАРОДУ А ЦРКВА УВЕК ПРИСУТНА У СВОМ НАРОДУ.

ЖИВЕЛА СРБИЈА!
 
*ebo te,kako nemoze?!!!!!!
Pa evo ti idi na konkurs VS i videces da ovih dana u Batajnici traze 80 ljudi sa srednjom da zaposle u vojsci,3 dana slusam na radio Indjiji i Tv Indjiji,i sad sta brate? Sa bilo kojom srednjom civil moz da radi i ima platu,socijalno,beneficirani staz a ja ako zavrsim Vogi ne trebam!!
Jesam ja ovde lud il nas neko zahebava?
I sto cuti Alkatraz,on bi trebao da zna ,em mu cale vojak em je bio kod Babica

pazi malo šta pričaš!
ako želiš da znaš, ovaj forum čitaju zaposleni u VG!
to što si napisao, već ti daje negativne bodove za upis!
moraš paziti kako se izražavaš...
nemoj tako pričati o VG, pošto ne znaš ništa o njoj!
 
pre svega, Oče srećan praznik, takođe i svim ostalim forumašima želim srećan predstojeći praznik SRETENjE GOSPODNjE! želim vam svima da ovaj praznik-DAN DRŽAVNOSTI i DAN VOJSKE REPUBLIKE SRBIJE lepo proslavite! VELIKI POZDRAV STARIM FORUMAŠIMA, POSEBNO ONIMA KOJI NISU UPISALI! :(
 
Procitao sam bas dosta poruka na forumu i sad vec mnogo znam, sta i kada... Uskoro cu predati papire Vojnom odseku, pa valjda ce biti sve dobro, daj Boze... :) Inace, visok sam 180 cm, i imam oko 74 kg... U skoli sam uvek odlican, V razred 4,80, VI razred 5,00, VII razred 4,58 i prvo polugodiste VIII 4,92... Veliki pozdrav svim clanovima foruma i srecno svima koji zele da upisu VOGI... ;)
 

Back
Top