Vojna gimnazija u Beogradu...

Nikolic je radio do prosle godine, inace mnogo dobar profesor, a Kulon i Tucko su davno otisli u penziju! Od starih profesora su ostali Rade Stojic, Gojko, Tanas, Obrad.

Stojic je lik kakav se retko srece!

Izlazi moj drug da odgovara fiziku i nema veze sa vezom! Gleda ga Stojic i prosto ne veruje da neko moze da lupa takve gluposti! I u jednom trenutku vadi neki nozis iz dzepa i pruza ga ovom uz komentar:" Kolji, ne davi"!
 
E aj ne serite vise i ne lozite se muka mi je.Mozda je nekad ovo bila extra skola ali sad je sranje u boji.Nacelnici klasa su debili sa Kosovskim sindromom ili napaljenici koje treba baciti u neq vukojebinu.Profesori su velika muda jer im je data vlast veca nego u civilstvu pa dodju u vogi da lijece komplexe manje vrijednosti etc.A sto je najgore nista im ne mozes.Da ne pisem dalje.A ja sam 4 god i necu da nastavim sigurno,jer sam sve skonto
 
E aj ne serite vise i ne lozite se muka mi je.Mozda je nekad ovo bila extra skola ali sad je sranje u boji.Nacelnici klasa su debili sa Kosovskim sindromom ili napaljenici koje treba baciti u neq vukojebinu.Profesori su velika muda jer im je data vlast veca nego u civilstvu pa dodju u vogi da lijece komplexe manje vrijednosti etc.A sto je najgore nista im ne mozes.Da ne pisem dalje.A ja sam 4 god i necu da nastavim sigurno,jer sam sve skonto

Reci mi koji ti je prosek tj kakav si djak?
 
Vrlo dobar,sto pitas?Dosta mi je da slusam ovo,kao daju ti sve,odjecu,obucu,imas stalno izlete,a u stvari dobijes neke prnje koje ne bi obukao ni prosjak,a na izletima se postrojavas u centru grada kao debil itd.I kad upisujes niko ti ne pominje da ces za recimo nezategnut krevet ili neizbacenu kantu da ribas wc ili da cistis krug 7 dana.Plus svakodnevna jebanja u zdrav mozak.Ja samo kazem da treba reci istinu,a ne samo naj naj.A sad je sranje
 
Vrlo dobar,sto pitas?Dosta mi je da slusam ovo,kao daju ti sve,odjecu,obucu,imas stalno izlete,a u stvari dobijes neke prnje koje ne bi obukao ni prosjak,a na izletima se postrojavas u centru grada kao debil itd.I kad upisujes niko ti ne pominje da ces za recimo nezategnut krevet ili neizbacenu kantu da ribas wc ili da cistis krug 7 dana.Plus svakodnevna jebanja u zdrav mozak.Ja samo kazem da treba reci istinu,a ne samo naj naj.A sad je sranje

Ja sam u tvojoj kozi bio, ti u mojoj nisi! Ako mislis da je to nesto tesko varas se, pakao pocinje kad pocnes da radis! A stanje u VOGI-ju je devedesetih bilo mnogo gore nego sto je sada! Ako ti ove stvari tesko padaju onda je i bolje da odes iz vojske! Svi mi znamo sta se i kako radi ali uprkos svemu meni je ostalo mnogo vise lepih uspomena iz te skole!
Sto se tice profesora, e pa vidis, tebi je problem sto ne mozes da se penjes ljudima na glavu kao sto to moze u drugim skolama! A o kvalitetu obrazovanja necu uopste da komentarisem!
 
E aj ne serite vise i ne lozite se muka mi je.Mozda je nekad ovo bila extra skola ali sad je sranje u boji.Nacelnici klasa su debili sa Kosovskim sindromom ili napaljenici koje treba baciti u neq vukojebinu.Profesori su velika muda jer im je data vlast veca nego u civilstvu pa dodju u vogi da lijece komplexe manje vrijednosti etc.A sto je najgore nista im ne mozes.Da ne pisem dalje.A ja sam 4 god i necu da nastavim sigurno,jer sam sve skonto

...ljudi kao sto si ti uvek je bilo i uvek ce biti...samo mi nije jasno sta ti bre covece ocekujes od vojne skole?...postavi sebi to pitanje...zasto si uopste upisao Vojnu gimnaziju i koja je svrha Vojne gimnazije...a nista vise nije dzabe...a to sa profesorima ti je despot stefan lepo odgovorio...imash pogreshna shvatanja i pogresan pogled na svet...promeni to i bice ti lepshe u zivotu...
 
Ja stojim iza svega sto sam rekao,mozda sam upotrebio malo preostre izraze,ali mislim da sam rekao istinu.Ako ima neko da me demantuje,neka samo izvoli,ako bude u pravu,priznacu i izvinucu se svima.Ja vjerovatno ne bih ni upisao da sam znao kako ce da bude.A to sto odje dolaze i sadasnji nacelnici,i za njih vazi,ako sam nesto slagao,izvinjavam se,ali mislim da sam rekao istinu.A ne bi me iznenadilo da me prozove moj nac.kl. pred strojem
 
I bas bih volio da znam ko ste vi i sta ste u zivotu,sta je vogi i va uradila za vas.Meni je dovoljno da gledam majore,ppuk kako se voze trolom ili voze juga.To bas i nije moja idealna slika zivota,niti odnos ulozenog truda i dobijenog zauzvrat...nebitno,pozz svima
 
I bas bih volio da znam ko ste vi i sta ste u zivotu,sta je vogi i va uradila za vas.Meni je dovoljno da gledam majore,ppuk kako se voze trolom ili voze juga.To bas i nije moja idealna slika zivota,niti odnos ulozenog truda i dobijenog zauzvrat...nebitno,pozz svima

Ako si dosao u vojsku da se obogatis onda si se zajebao! A nigde u konkursu nije pisalo vozices BMW-a! Ja sam zadovoljan sa svim sto mi je pruzeno! Ali mrzi me da idem sada u detalje!
 

Back
Top